Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri 2016 En Orijinal Sevgililer Günü Hediyeleri

2016 En Orijinal Sevgililer Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Her sene sevgilinizin beklentisini yükselten hediyeler alıyorsanız ve 2016 yılının sevgililer gününde zorlanacağını düşünüyorsanız, birbirinden anlamlı hediye alternatiflerimiz derdinize derman olacak. Klişeler size de artık çok sıkıcı gelmeye başladıysa, aşkınızı körükleyecek anlamlı ve orijinal hediyelerle tanışmaya hazır olun! Sevgiliniz “eşim bana bu sene kesin şunu alacak” tarzında tahminler yapadursun, siz yapacağınız sürprizle sevgilinize ömür boyu unutamayacağı bir an yaşatın 🙂

Eşi Benzeri Bulunmayan Sevgililer Günü Hediyeleri 

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kanvas Tablo 

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

İster düğün fotoğraflarınızı isterseniz de gittiğiniz gezide çekildiğiniz en özel fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz bu kanvas tablo, sevgilinize onu sonsuza kadar seveceğiniz vaadini veriyor. Tabloya isimlerinizi de yazdırabiliyorsunuz.

Romantik Mesajlı Şişe

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Otantik bir sevgililer günü hediyesiyle sevgilinizi şaşırtmaya hazır olun! Oldukça esrarengiz gözüken bu mesajlı şişenin kapağını açtığı zaman sevgiliniz romantikliğinizle büyülenecek. İçerisindeki kırmızı kağıtta sevgilinize dair en özel duygularınız yazılı olacak.

Kişiye Özel Mesajlı Kupa Bardak

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

Sevgilinizin sonuna kadar hak ettiği en özel cümlelerin yer alacağı notlu kupa bardak hem renkli hem de sevgilinizin elinden düşürmek istemeyeceği nitelikte. Sevgilinize her yudumda sizi hatırlatacak bir hediye arıyorsanız notlu kupa bardağı tercih etmelisiniz.

İstiridyeden Çıkan Gerçek İncili Kolye

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

İstiridyeden çıkan gerçek incili kolye bir kadının sahip olabileceği en özel hediyelerden biri… Aksesuar kullanmayı seven sevgilinize, şıklığına şıklık katacak bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorsanız bu kolyeye ne dersiniz?

Kalpli Oscar Ödülü 

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Melek Kolyeli Aşk Kulesi

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Kutularıyla “Seni Her Şeyden Çok Seviyorum” mesajını verebildiğiniz bu aşk kulesi sevgilinizin aklından silinmeyecek. Büyükten küçüğe doğru sırasıyla içerisinde renkli drajeler, seni seviyorum mesajlı çikolatalar, kalp mum, makyaj aynası-melek kolye-2 adet kalp çikolata bulunan bu aşk kulesi sevgilinizi romantizmin doruklarına çıkaracak.

Kişiye Özel Fotoğraflı Puzzle 

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı bastırabildiğiniz 180 parçadan oluşan bu puzzle, kadife kalp kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Siz de romantik hediyeler alma konusunda rakip tanımıyorsanız bu puzzle çıtanızı yükseltecektir.

Aşkımızın Fotoğrafı Ürünleri

2016-en-orinal-sevgililer-gunu-hediyeleri-8

İsimlerinizi, sevgililer günü tarihini, romantik mesajınızı ve fotoğrafınızı ekleyebildiğiniz bu tasarımı kupa bardak, duvar saati ve magnet gibi ürünlere bastırabiliyorsunuz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here