Ana Sayfa İlginç Ürünler Ağzınızı Sulandıracak Promosyon USB Bellek Modelleri

Ağzınızı Sulandıracak Promosyon USB Bellek Modelleri

0
Paylaş

Yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren birçok firma da promosyon USB Bellek tercih etmekte. Teknolojiyi yakından takip ettiklerini gösteren firmalar tercih ettikleri promosyon USB bellekleri genellikle firmalarına özel kalıplarla tasarlatıyor. Çoğu zaman ürünlerinin minik bir reprodüksiyonunu USB belleğe dönüştüren firmalar müşterilerini etkilemeyi başarıyorlar. USB belleğine baktıkça ağzı sulanan müşterilerin soluğu restoranlarda aldığına eminiz. Eğlenceli tasarımlarıyla büyük firmaların ilgi çekici USB bellek örneklerini sizin için derledik.

 

Nutella USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellekl-1

Mutsuz olduğumuz anlarda bir kaşık alarak tüm sorunları unutturan enfes çikolataya belgelerinizi gönül rahatlığıyla emanet ettiğinize eminiz. Küçük bir nutella kavanozuna onlarca belge sığdıracaksınız.

 

Heinz USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-2

Sos deyince akla ilk gelen markalardan Heinz da sos şişesini promosyon USB belleğe dönüştüren firmalardan. Yemeklere kattığı enfes tat sayesinde soslarıyla gönlümüze taht kuran Heinz, şişesiyle belgelerinizi yanınızda taşımanıza yardımcı oluyor.

 

MC Donalds USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-3

Leziz patateslerini düşününce bile ağzımızı sulandıran MC Donalds patates kutusunu USB belleğe dönüştürerek bu tadı unutmamıza imkan vermiyor. Önemli belgelerini leziz bir patates kutusunda saklamak kimsenin hayır diyemeyeceği bir teklif.

 

Oreo USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-4

Son dönemde ülkemizde de iyi bir ivme yakalayan Oreo bisküvi de prosmoyon ürünü olarak minik reprodüksiyonunu yapmayı tercih eden firmalardan biri. İki bisküvi arasında sakladığı leziz kremasını gibi belgelerinizi de saklayacak ve USB girişi bulunan cihazlara aktarmanızı sağlayacak.

 

Starbucks USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-5

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks bardak şeklinde tasarladığı USB Bellek ile karşınızda.

 

Heineken USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-6

Heineken oldukça yaratıcı bir promosyon USB bellek tasarımıyla karşımızda. Likit USB Bellek kullanarak ürününü promosyon malzemesi haline getirmeyi başaran nadide firmalardan biri. Etkileyici tasarımıyla bira severlerin gönlündeki tahtını sağlamlaştırıyor.

 

Magnum USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-7

Magnum yerken yaşattığı mutluluğu tasarladığı promosyon ürünleriyle de yaşatmaya devam ediyor.

 

Kitkat USB Bellek

agzinizi-sulandiracak-promosyon-usb-bellek-8

Çikolatayı farklı bir boyuta taşıyan Kitkat da minik bir çikolata paketini USB Belleğe dönüştüren markalardan. USB belleği her kullandığınızda “keşke bir kitkat olsa” cümlesini kuracağınızdan eminiz. Müşterilerini etkilemeyi başaran marka sizi önemsediği gibi dosyalarınızı da önemsediğini gösteriyor.

 

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here