Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Anlamlı ve Kalıcı Bir Hediye; Kişiye Özel Kalem ve Setler

Anlamlı ve Kalıcı Bir Hediye; Kişiye Özel Kalem ve Setler

0
Paylaş

Kalemler günlük yaşantımızda ihtiyaç duyduğumuz ve yanımızdan ayırmadığımız aksesuarlardandır. Gün içinde her an kalemlere ihtiyaç duyabiliriz. Hayatımıza bu denli girmiş kalemler ”Alim unutur, Kalem unutmaz.”, ” Söz uçar yazı kalır.” gibi atasözleriyle de hep kendini hatırlatmıştır. Etrafta hergün bir çok çeşit ve renkte kaleme rastlarız. Bu nedenle kalem hem anlamlı hem de kalıcı olma özelliğiyle güzel bir hediye seçeneği olarak düşünülebilir. Bir de hediye edeceğiniz bu kalemler sıradan kalemlerden biraz daha farklı olsaydı.. Nasıl mı? Hediye sahibinin adının üzerinde yazdığı bir kalem kimi mutlu etmez ki? Her zaman severek yanlarında taşıyabilecekleri, kendilerini özel hissedebilecekleri bir hediye olan kişiye özel kalem ve setler yakınlarını mutlu etmek isteyen herkes için güzel bir fikir olabilir. Bu fikir sizi de heyecanlandırdıysa gelin beraber seçeneklere göz atalım.

Bambu Kutulu İsme Özel İkili Kalem Seti

bambu_kutulu_ikili_kalem-

 

Bambu ağacından yapılmış, doğallığın peşinde olanların severek kullanabilecekleri ve kendilerini lazerle yazılmış isimlerden dolayı özel hissedecekleri bu güzel kalemler ve kalem kutusu çok şık bir hediye olabilir.

 

Deri Kutulu İsme Özel Kalem Seti

 

isme_ozel_kalem_ikili_set

 

Şık ve kaliteli görünümüyle, kullanan kişiye prestij katacak deri kutulu bu kalemler hediye aldığınız kişiye verdiğiniz değerin ne kadar çok olduğunu anlatmanın en güzel yollarından birisi. Kalemin üzerinde isim ve soyisimin yazılarak daha da özel hale getirilmesiyle de hediyenin değerine değer katıyor.

 

Beyaz Kutulu İsme Özel Kalem Seti

isme_ozel_kutulu_kalem_500

İncelediğimiz diğer kişiye özel kalem ise beyaz sade olan bir model. Hediye ettiğiniz kişinin elinden düşürmeyeceği, sade ve şık bir hediye arıyorsanız bu kalem seti düşündüğünüz hediye olabilir.  Kalem ve kutunun üzerinde isim yazma seçeneği bulunmakta. Bu özel hediyeyi  sevdiklerinizin doğum gününde, yıl dönümünüzde, sizi yetiştiren öğretmeninize öğretmenler gününde alarak onları mutlu etmek mümkün.

 

İsme Özel Ahşap-Deri setler

kisiye_ozel_ahsap_set_kisiye_ozel_kahverengi_set_ 

Ahşap ve deriden hoşlanan doğayla iç içe olmayı seven kişilere alabileceğiniz bu ahşap setler diğer kişiye özel hediyeler gibi özel ve anlamlı. İlk seçenekte defter, ahşap USB ve bambu kalemden oluşmakta. Diğer seçenekte ise USB bellek, kartvizitlik, kalem ve defterden bulunmakta. Kullanım alışkanlıklarına göre hediye seçiminizi yapabilirsiniz.

İsme Özel Kalem ve Çakmak Seti

kisiye_ozel_kalem_cakmak_seti_

Yazımızın bu kısmına kadar üzerinde isim yazan kalemlerin prestijinden bahsettik. Peki bu kalemlere üzerinde isim yazan çakmaklar eşlik etse? Hediye edeceğiniz kişi tarzına özen gösteren biriyse bu setle şüphesiz daha karizmatik olacak.

İsme Özel Metal Kutulu Kalem

kisiye_ozel_metal_kutulu_kalem~

Babanıza, Kayınpederinize, öğretmeninize, iş arkadaşınıza, eşinize, dostunuza verebileceğiniz bu hediyenin üstüne de isim yazdırabilirsiniz. Bu şık ve özel hediyeyle onları şaşırtmak ve mutlu etmek sizin elinizde.

kisiye_ozel_orijinal_steel_pen_kalem_seti-

Hediye almayı düşündüğünüz kişi yazar ruhlu biriyse, onun yeteneklerini taçlandırabilirsiniz. Nasıl mı? İçerisinde tükenmez ve dolma kalem bulunan bu set ile artık yazılarını daha güzel yazabilecek. Bu hediye sahibine ilham katacak!

İsme Özel Ahşap Ofis Seti

Ahşap kalem seti 

Bu hediyeyi diğerlerinden biraz daha farklı kılan her baktığında sizi hatırladığı fotoğraf kısmı. Kişi eğer bir şirkette çalışıyorsa ve önemli bir mevkiide bulunuyorsa hem severek masasında bulunduracağı hem de üzerinde bulunan saatle zamanın değerini takip edeceği bir hediyeyi hakediyor demektir. Ahşap setinin arkasında ise herkesin görebileceği şekilde kişinin adı ve pozisyonu yazılabilmekte.