Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anne Adaylarına Özel Anneler Günü Hediyesi

Anne Adaylarına Özel Anneler Günü Hediyesi

0
Paylaş

Anneler günü yaklaşırken, herkesi bir hediye telaşıdır aldı gidiyor. Tabii herkes annesine her şeyin en güzelini almak ister. Kimi harika yemek listesine dünya yemeklerini de katmak için annelerine yemek kitabı almayı planlıyor, kimi ev hediyesi almayı düşünüyor. Bunlar oldukça ‘gerekli’ araçlar ama anneler gününü yemek kitapları, ev eşyaları ile sınırlandırmamak gerek. Üstelik bazı anneler bu hediyeleri kendilerine hediye edilmiş bile görmüyorlar. Kendilerine özel bir hediye bekliyorlar haklı olarak. Tıpkı babalar gününde babanıza aldığınız gömlek, kravat, parfüm, ayakkabı gibi. Çünkü anneler, anneden önce kadınlar.

Bir de annelik duygusunu tatmak için gün sayan çiçeği burnunda anne adayları var ki bebeklerini kucaklarına almadan anneler günü kutlayacakları akıllarının ucundan bile geçmiyor. Onlara küçük bir sürpriz yaparak bu serüvende her zaman yanında olacağınızı ona göstermek için anneler günü hediyesi alabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Biz de anne adaylarını kutlayacakları ilk anneler gününde neler mutlu edebilir diye düşündük ve sizler için birkaç hediye seçeneğini sıraladık.

 

1. İsimli Bebek Ayak İzi Kolye

Minik bebeğini anımsatacak bu kolyeye ister çiçeği burnunda annenin ismini isterseniz de kucağına alacağı bebeğinin ismini yazdırabilirsiniz.

2. Hamile Tişörtü

 

Anne adaylarının hamilelik döneminde değişen kıyafetlerine eğlenceli bir yaklaşım getiren bu tişört tasarımlarını da hediye olarak tercih edebilirsiniz. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan tişörtlerin farklı beden seçenekleri de mevcut.

3. Mutlu Bebekler Hediye Sepetleri

Anne adaylarını hayatının merkezine yerleştirdiği doğacak bebeğine alacağınız bir hediye sepetiyle de mutlu edebilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere özel olarak hazırlanan sepetlerde miniklere kıyafetlerden oyuncağa birçok ürün bulunuyor.

4. Ultrason HDF Çerçeve

Bebeğinin ilk fotoğrafı olan ultrason görüntülerini HDF çerçeve üzerine bastırarak ona harika bir çerçeve hazırlayabilirsiniz. Evinin baş köşesine koyacağı çerçeve üzerine aynı zamanda mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz.

5. Kişiye Özel Bebek Albümü

Bebeğini kucağına aldıktan sonra onunla geçirdiği her güne dair bir fotoğrafını veya mesajını ekleyebileceği fotoğraf albümü de seçenekler arasında. Anne adayının elleriyle dolduracağı albüm, yıllarca saklayacakları bir armağan olacak.

 

6. İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolye_500

İstiridye deniz içerisindeki en hassas ama zorluklara göğüs gerebilen en güçlü canlıdır. Kabuğu oldukça serttir ve izin vermediği sürece kimse kolay kolay açamaz. Yemek ihtiyacını karşılamak istediğinde içine kum parçaları girdiğinde bu durumdan çok rahatsız olur özel yeteneği ile bu parçalarının üstünü örter. Üstünü salgı maddesi ile kapladığı kum parçaları yıllar içerisinde müthiş parlak ve görkemli bir inci tanesine dönüşür. Anne adayınız da bu aşamalardan geçerken onu hediyenizle mutlu edebilirsiniz.

7. İlklerin Kutuları

anne-adayina-en-guzel-hediyeler-4

Anne adayınıza sunabileceğiniz ilkler kutusu içinde bebeğinin ilklerini saklaması açısından anlamlı bir hediye olacaktır.

 

8. Anne Adaylarına Özel Sertifika

anne_adaylarina_ozel_sertifika-31487

Anne adayına verilecek en anlamlı anneler günü hediyesi, ultrason fotoğrafının yer aldığı sertifika olsa gerek.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.