Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneler Günü Hediyesi Olacak En Şık Aksesuarlar

Anneler Günü Hediyesi Olacak En Şık Aksesuarlar

0
Paylaş

Bir kadına yapabileceğiniz en büyük iyilik, onun ne kadar şık gözüktüğüne dair iltifatlarda bulunmanızdır. Çünkü bu iltifatlarınız, kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerine sebep olacaktır. Bir yere giderken, kadınların en şık aksesuarlarını takıp takıştırmaları da bu sebeptendir. Güzel gözükmek ve buna dair iltifat almak her kadının asıl hedefidir. Biz, yaklaşan anneler gününde annenize alabileceğiniz en ideal hediyelerden birinin şık aksesuarlar olduğunu düşünüyoruz. Alacağınız hediyenin kullanışlı olmasını istiyorsanız sizin de tercihleriniz bu doğrultuda olmalıdır. Hele ki sizin anneniz de, alışveriş merkezlerine dolaşmaya çıktığında takı vitrinlerinden kendisini alamayandansa, doğru bir karar vermiş olacaksınız.

Siz de anneler günü hediyesi beğenirken, isabetli bir karar almak istiyorsanız, sizler için seçmiş olduğumuz en şık aksesuarları görmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle, kadının kalbine giden yolun takılardan geçtiğini daha net göreceksiniz.

Annelerin Şıklığına Şıklık Katacak Takı Modelleri

1. Kolye Seçenekleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-7

Annenizin giyim tarzını göz önünde bulundurarak ona alabileceğiniz en şık kolyeyi belirleyin. Kolye-küpe-yüzük şeklinde takım olarak satılan takı seçeneğini de göz ardı etmeyin. Anneniz renk uyumuna fazlasıyla dikkat ediyorsa ona yapacağınız bu jest unutulmaz olacaktır.

2.Küpe Seçenekleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-8

Kadınların boynuna ve saç modeline dikkat çeken küpeler, olmazsa olmaz aksesuarlar arasındadır. Ama annenizin spor mu ya da sallantılı küpe mi kullandığına dikkat edin ki, alacağınız küpeler annenizi daha fazla mutlu etsin.

3.Yüzük Seçenekleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-10

Model çeşiti olan en zengin takılardan birisi de yüzüklerdir. Belki de bu anneler gününde annenizi, ona tek taş yüzük hediye ederek şaşırtırsınız belli mi olur!

4. Bileklik Seçenekleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-1

Üzerinde Osmanlı desenleri ve taşların bulunduğu bileklerin modası hiç geçmiyor. Eğer annenizin moda takıntısı varsa, bu tür bilekleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. Tabii bilekliğin altın, gümüş ya da emitasyon olması da sizin maddi durumunuzu ilgilendiren bir konu…

5. Halhal Seçenekleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-4

Yaz mevsiminde kullanılabilecek en zarif takılardan birisi de tartışmasız olarak halhaldır. Anneniz yazın özellikle sandalet ya da parmak arası terlik giymeyi tercih ediyorsa, şirinliği ve şıklığıyla dikkat çeken bu halhallara göz atmanızda fayda var. Mavi boncuklu ve kelebekli olan halhallar daha çok spor giyinen annelerin beğenisini kazanırken, taşlı olan halhal ise daima şıklığıyla ön plana çıkan anneleri mutlu edecektir.

Annelere Özel En Zarif Aksesuar Önerileri

1. Broş Modelleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-2

Şimdiki gençler broş kullanmayı pek sevmeseler de anneler broşun kıymetini gayet iyi biliyorlar. Düğün toplantılarında ya da resmi buluşmalarda şıklığıyla göz kamaştırmasını istediğiniz annenize, döpiyesine iliştirebileceği şık bir broş almayı düşünerek en doğru kararı vermiş olacaksınız.

2. Kol Saati Modelleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-6

Saat öyle bir aksesuardır ki insanda bağımlılık oluşturur. Saate karşı bağımlı olduğunuzu, kolunuzda saat olmadan dışarı çıkamadığınızda anlarsınız. Annenizin saat bağımlısı olup olmadığından haberiniz yok fakat takı kutusundaki saat koleksiyonundan haberdarsanız, bu koleksiyona bir yenisini de siz annenize hediye ederek ekleyin.

3. Kemer Modelleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-5

Anneniz uyum konusunda fazlasıyla hassassa anneler günü hediyesi olarak ona renk uyumu olan kemer çanta ve ayakkabı hediye edebilirsiniz. Burada da dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, annenizin giyim tarzıdır.

4. Toka Modelleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-9

Daha önce anne topuzu diye bir topuz modeli duydunuz mu? Asilliğin göstergesi olan bu topuzlar, sizlere tavsiye ettiğimiz bu tokalarla çok daha güzel duruyorlar. Sizin anneniz de saçlarını toplama taraftarı olan kadınlar arasında yer alıyorsa, topuzların şıklığına şıklık katan bu taşlı tokalar görülmeye değer diyor, başkada bir şey demiyoruz.

5. Çanta Modelleri

anneler-gunu-hediyesi-olacak-en-sik-aksesuarlar-3

Eee mevzu bahis kadınlardan açılır da hiç el çantalarından bahsetmeden olur mu? Tabii ki de olmaz. Annenize her kullandığında sizi hatırlatacak ve şıklığından taviz vermeyecek bu çantalar göz kamaştırıyor. Rugan yahut leopar modasından vazgeçemeyen annenize bu çantaları hediye ettiğinizde ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı daha iyi anlayacaksınız.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.