Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Annenizin Mutfakta Vazgeçilmezi Olacak Anneler Günü Hediyeleri

Annenizin Mutfakta Vazgeçilmezi Olacak Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler günü için hazırlık yapmaya başladınız mı? Bu zamana kadar hediye almak için hala uzunca bir vaktimiz var. Tabi ki son güne sıkıştırıp öylesine bir hediye almak istemiyorsak yani:) Hem düşünmek hem de hazırlık yapmak için aslında yeterli bir zaman diye düşünsek de artık düşünmeye başlasanız iyi olur demekten de kendimizi alamıyoruz. Dilerseniz güzel bir ürün alabilir ve bunu paket yaptırarak anneler günü hediyesi olarak saklamaya başlayabilirsiniz. Veya anneler günü hediyeleri aramayıp bu hediyeyi kendiniz yapabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış! Çünkü konu anne olunca hediye işinin pek de maddiyata bakmadığını bilirsiniz. Ama yine de hal durum böyle diye de ihmal etmeye gelmez bizden söylemesi. Karşınızdaki kişi anne de olsa en nihayetinde bir kadındır ve kadınlar ne olursa olsun özel hissettirilmek ister öyle değil mi? Eğer ne alacağınıza henüz karar vermediyseniz, biz onları en çok mutlu edecek şey üzerine, yani mutfak eşyalarına yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü annelerin en çok vakit geçirdiği yeri taçlandırmak onları en çok mutlu eden anneler günü hediyesi seçeneklerinden olacaktır. Biz de tüm annelerin, anneler gününü kutluyor, önlerinde saygıyla eğiliyoruz. Bu arada anneler günü hediyesi ne olabilir diye düşünenlere de mutfak eşyalarından oluşan anneler günü hediyesi önerilerimizi sıralıyoruz;

 

Anneler Gününe Özel Mutfak Ürünleri

1.Anneye Özel İsimli Kaseli Salata Kesme Tahtası;

annelere-ev-ve-mutfak-urunlerinden-olusan-dogum-gunu-hediyeleri-4

Annelerin mutfaktaki işini büyük ölçüde kolaylaştıracak anneler günü hediyesi seçeneklerinden biri! Anneye Özel Kaseli Salata Kesme Tahtası, ilk başta annenizin şaşıracağı bir hediye olacak. Doğrama tahtasının içine yerleştirilmiş kase sayesinde bundan sonraki salatalar daha kolay yapılacak!

 

2. Anne-Çocuk Mutfak Önlüğü;

Anneler-Gunu-Hediye-2

Annenize ya da eşinize hediye edebileceğiniz bu anneler günü hediyesi sayesinde anneniz torunları ile eşiniz de kendi çocukları ile birlikte yemek yapmanın dayanılmaz zevkine varacak.

 

3.Kaşık Çatal Duvar Saati;

anneler-gunu-hediye-saat

Mutfağa girdiğinde zamanın nasıl geçtiğini bilmeyen anneler için tasarlanmış olan kaşık çatal konseptli duvar saati oldukça şık ve anlamlı bir anneler günü hediyesi olabilir. Vaktinin çoğunu mutfağına harcayan anne,saate baktığında gülümsemeyi hakediyor değil mi ?

 

4.Şık Mutfak Aksesuarları;

anneler-gunu-hediyesi-314

Birbirinden güzel hediyeler ile annelerinizi hem şaşırtın hem de onların işlerine yarayacak ve onları mutlu edecek hediyeler ile mükemmel bir sürpriz yapın. Anneniz böyle şık dekoratif ürünlerin sunulduğu bir anneler günü hediyesi seçeneğine, emin olun ki bayılacaktır.

 

5.Tencere Tava Seti;

Sizi dünyaya getiren, sizin için canını dişine takan, sırf siz iyi olun diye dünyayı ayağınızın altına serebilecek bir kadın.. Böyle özel bir kadına, anneler gününde hediye alacaksınız tabi ki! Bu da neden onun ezelden beri bayıldığı tencere tava seti olmasın ki?  Anneler günü hediyesi mutfak eşyası alan çocuklar annelerini iyi tanıyan çocuklardır çünkü onun en çok ne ile mutlu olabileceğini bilirler. 🙂

 

6.Kişiye Özel Kalpli Mutfak Önlüğü Ve Şef Şapkası;

kalplionlukset-390x342

Annenizin mutfakta geçen zamanlarına neşe ekleyecek, kendini özel hissettirecek bir başka hediye seçeneği de, üzerinde isim yazılı olan bu şık tasarımlı önlükler ve şapkalar! Annenizin bu önlüklere ve şef şapkasına bayılacağına eminiz.:)

 

7.Yardımcı Mutfak Aletleri Seti;

mutfak-aletleri-seti

Spatula, çırpıcı, zamanlayıcı, yumurta fırçası, el rendesi, sebze-meyve soyacağı veya annenizin ihtiyacı olan ve aklınıza gelebilecek farklı el aletleri ile bir set oluşturmaya ne dersiniz? Bir anneler günü hediyesi olarak vereceğiniz bu hediyeyi Bu ürünleri güzel bir cam kavanoz, son dönemin modası teneke saklama kutusu, fırın eldiveni veya mutfak havlusunun içerisine yerleştirip kurdela ile süsleyip annenize sunabilirsiniz.

 

8. Kahvaltı Seti;

Şıklığıyla dikkat çekecek bir anneler günü hediyesine ihtiyacınız varsa, en güzel kahvaltı setleri ile annenizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz 🙂 Kahvaltı setini seçerken annenizin sevdiği renkleri göz önünde bulundurmayı unutmayın!

 

9. Çay Seti

Annenizle çay içerken yakaladığınız o tatlı sohbeti başka hiç kimseyle kuramıyorsanız, aranızdaki muhabbeti daha da kuvvetlendirecek şık bir çay takımına ne dersiniz? Çay takımlarının farklı renk ve desenleri mevcuttur. Bu konuda Karaca‘yı ziyaret edebilirsiniz 🙂

 

10. Tost Makinesi;

Kadınlar, onların işini kolaylaştıran her şeye bayılırlar. Pratik mutfak eşyaları ile siz de anneninize hem vakit hem de enerji kazandırabilirsiniz. En hızlı karın doyurma araçlarından biri olan tost makineleri, acil durum sinyallerinde annenizi “ne yapsam?” derdinden kurtaracak 🙂

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.