Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneler Gününe Özel En İlginç Kupa Bardaklar

Anneler Gününe Özel En İlginç Kupa Bardaklar

0
Paylaş

Annenizi belki duygulandıracak veya onurlandıracak, belki de mutluluk gözyaşlarına boğacak, annenize verdiğiniz değeri anlatacak birbirinden güzel hediye önerilerimizle tanışmaya hazır olun! Yaklaşan anneler gününde “Anneme ne hediye alacağım” stresinize son verecek en güzel hediye seçeneklerimizi çok seveceksiniz.  Anneler Günü’nde sevgili annenize öyle bir hediye verin ki eşe dosta, konu komşuya gururla sizin bu özel hediyenizi gösterebilsin. Belki size çok klişe bir laf gibi gelecektir ama gerçekten de annelerimiz için ne yapsak onların hakkını ödeyemeyiz. İsterseniz annenize dünyanın en pahalı hediyesini alın, saraylarda oturtun, yine de annenizin size verdiği değerin ve üzerinizdeki hakkının bedelini ödeyemezsiniz. Bu yüzden canımızın canı bitanecik annemize bu anneler gününde ilginç ve kullanışlı bir anneler günü hediyesi seçmek yerinde bir eylem olacaktır. Genç-yaşlı demeden hemen herkesin zevk ve ilgi alanına yönelik tasarlanan kupalar ile annelerinizi şaşırtacaksınız. Her şey maddiyat değil öyle değil mi? Manevi yönü oldukça ağır basacak bu kupa bardaklar tüm annelerin büyük beğenisini kazanacak. Sözü fazla uzatmayıp kendilerini göstermeleri için sahneyi kıymetli kupa bardaklarımıza bırakıyoruz:)

Anneler Günü Hediyesi Kupa Bardaklar

1. Benzin Göstergeli Kupa Bardak;

sahip-olabileceginiz-en-ilginc-kupa-bardaklar-10

Benzin göstergeli bir kupa kimin aklına gelir ki! İlginçliği damarlarındaki kanda taşıyanların tercihi bu kupadan yana olacak. Annelerini şaşırtmak isteyen evlatlar için ideal bir hediye seçeneği…

 

2. Komik Suratlı, Bisküvi Bölmeli Kupa;

resimli-fincan

Annelerimiz çaya kahveye ya da günün her bölümünde içeceklerl sıcak bir şeylere bayılırlar. Çay yanında atıştırmalık bir şeyler olduğu müddetçe daha keyiflidir. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, atıştırmalıklarınız için özel bir bölmeye sahip bu kullanışlı kupayı çok seveceksiniz demektir.

 

3. Takıya Bayılan Annelere Tek Taş Detaylı Kupa Bardaklar;

 

 

Ilginc Kupa Modelleri

İlginç hediyeliklerle çevrenizdeki pek çok insanı mutlu edebilirsiniz. Mesela bu kupa, tüm kadınların hayran kalacağı zarafet ve tasarıma sahip. Hem annenizi çok şaşırtacak hem de onun şık tasarımlı ilginç bir bardağa sahip olmasını sağlayacaksınız.

 

4. Komik Suratlı Kupalar;

cilgin-kupa-500x584

Bu anneler gününde annenize esprili ve ilginç bir anneler günü hediyesi vermek istiyorsanız, işte karşınızda ilginç tasarımlı olduğu kadar komik görünen bir kupa bardak 🙂

 

5. Sevgi Dolu Annelere Kalp Şeklinde Kupa;

Anneler-Günü-Kupa-Hediyeleri

Kalp şeklinde tasarılanmış olan kupa bardak sevdiklerinizin sürekli kullanabilecekleri işlevsel bir üründür. Setini bulabileceğiniz gibi, sadece kupasını da satın alabilirsiniz. Anneniz bu kupalardan içeceğini içmeye bayılacak.

 

6. Süper Anne Yazılı Kişiye Özel Kupa;

anneler-gununde-en-cok-konusulacak-10-kupa-bardak-modeli-3

En süper anne benim annem ” diyorsanız annenizi hiç beklemediği bu kupa bardakla ödüllendirebilirsiniz. Kupa bardağın üzerinde isminin yazılı olduğunu gören anneniz çok mutlu olacak. Hem bütün bunların yanında ismine özel bir kupaya da sahip olmuş olacak.

 

7. Müziksever Annelere Özel Kupalar;

1111111111111if8ps7-1

Değişik desenli ve şekilli kupa bardak modellerini sizlerde çok beğeneceksiniz. Müziğe yakın ilgi duyan anneniz bu kupa bardağı da eminiz çok sevecek.

 

8. Bıyık Desenli Kupa Bardaklar;

Ilginc Kupa Modelleri

Kadınlar için esprili tasarıma sahip bıyıklı kupalar, anneniz için de hem eğlenceli hem de ilginç bir anneler günü hediyesi olacak 🙂 Hem de bu bıyıklar annenize çok yakışacak.

 

9. Melek Kanatlı Kupa Setleri;

Ilginc Kupa Modelleri

Melek annenize en anlamlı hediye seçeneklerinden biri de bu kupa bardak olsa gerek…

 

10. Tıpalı Kupa Bardak;

Ilginc Kupa Modelleri

Sevdiği hiçbir şeyi paylaşamayanlara özel olarak tasarlanmış kupa bardak, kupa bardağının da kullanılmasını istemeyenler için en ideal hediye…

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.