Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneler Günü Hediyesi Olacak Kişiye Özel Kupa Bardaklar

Anneler Günü Hediyesi Olacak Kişiye Özel Kupa Bardaklar

0
Paylaş

Her yılın Mayıs ayında kutlanan bir gün vardır ki, bu gün, sorumluluğu, görevi, fedakarlığı açısından kimsenin yanına bile yaklaşamayacağı, cenneti ayaklarının altında taşıyan annelere adanmıştır. Bizleri karnında taşıyan ve büyümemizde büyük katkısı olan annelerimize bu özel günlerde verdiğimiz değeri göstermek için elimize geçen fırsatı ona hazırlayacağımız en güzel hediye paketleri ile ortaya koyabiliriz. Anneler gününde sevgili annenize öyle bir hediye verin ki, eşe – dosta, konu – komşuya gururla sizin bu özel hediyenizi gösterebilsin.Belki size çok klişe bir laf gibi gelecektir ama gerçekten de annelerimiz için ne yapsak onların hakkını ödeyemeyiz. İsterseniz annenize dünyanın en pahalı hediyesini alın, saraylarda oturtun, yine de annenizin hakkını ödeyemezsiniz. Bu yüzden canımızın canı bitanecik annemize bu anneler gününde ilginç ve kullanışlı bir anneler günü hediyesi seçmek iyi bir tercih olacaktır:) Sıradan hediyeler almak size de artık çok sıkıcı gelmeye başladıysa tasarımlarıyla oldukça ilgi toplayan ilginç kupalar fazlasıyla onun hoşuna gidecek.  Üstelik bu kupalar diğer modellere hiç benzemiyor. Her şey maddiyat değil öyle değil mi? Manevi yönü oldukça ağır basan bu kupa bardakların, tüm annelerin büyük beğenisini kazanacağına eminiz.

 

Anneler Gününe Özel Tasarım Kupa Bardaklar

Benim Canım Annem – Sihirli Kupa

Çiçekleri seven annenize şıklığıyla dikkat çeken bir kupa bardak hediye etmeye ne dersiniz? Kupa bardak kişiye özel olup üzerine annenizin ismini yazdırabilmektesiniz.

 

Kişiye Özel En İyi Anne Kupa Bardak

Annenize neden en iyi anne olduğunu bir kaç cümle ile anlatmak isterseniz kişiye özel olarak tasarlanan kupa bardağımızı kaçırmayın! Bardak üzerindeki mesajları ve fotoğrafı dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür.

 

Fotoğraflı Anneler Günü Kupa Bardak

Fotoğraf çekilmeyi seven annenizin en güzel fotoğraflarını kolaj olarak bastırabildiğiniz kupa bardağımızın üzerinde en güzel anneler günü mesajınız da yer alacak.

 

Al Yanaklı Kraliçem – Kupa

Hediyenizin şirin tasarımıyla dikkat çeken bir şeyler olmasını istiyorsanız, al yanaklı kraliçem kupa bardak annenizin çok seveceği hediyelerden biri olacak.

 

 

Anasının Kuzusu – 2li Kupa Seti

 

Tüm ana kuzularının dikkatine! 🙂 Şirin mi şirin kuzu temalı kupa bardağımızla annenize duydu dolu bir sürpriz yapmaya hazır mısınız?

 

Anne Çorbası – Sihirli Kupa

Annenizin yaptığı çorbanın lezzetini başka hiçbir yerde bulamayanlardansanız kişiye özel anne çorbası kupa bardak modelimizi çok seveceğinizden eminiz.

 

En İyi Terlik Atan Anne – Kupa

İsabetli terlik atışlarıyla çocukluğunuzdan beri gönlünüze taht kuran annenize esprili bir sürpriz yapabilir, annenizi şaşırtabilirsiniz 🙂

 

Onlarınki Kaynana Benimki Kraliçe – Kupa Bardak

Anneler gününde kayınvalideleri de unutmamak gerekir. Onlarınki kaynana benimki kraliçe tasarım kupa bardak ile kayınvalidenizi mest etmeniz çok kolay!

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.