Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Annelerin Gönlünü Fethedecek Anneler Günü Hediyeleri

Annelerin Gönlünü Fethedecek Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Sizi dünyaya getiren, tüm hastalıklarınızda başınızda bekleyen, kötü anlarınızda sizi bir an olsun yalnız bırakmayan, sizin için özenle yemek hazırlayan, çocukken elleriyle sizi okula bırakan, hedefler koyarak başarılı olmanıza teşvik eden, sizin için daima dualar eden, sizin önceliklerinizi kendinden önce düşünen ve yaptığınız olumsuzluklarda daima arkanızda olup desteğini sizden esirgemeyen kutsal varlıklar; anneleriniz yılda bir kere de olsa şüphesiz ki kutlanıp, teşekkür edilmeye değerler. Bizim kültürümüzde anneler yılın her günü başımızın tacıdır. Dünyada gelenekselleşmiş mayıs ayının ikinci pazarı da anneler günü olarak kutlanmaktadır. Siz de bu geleneksel günde anneniz için özel bir sofra hazırlayabilirsiniz. Anneler günü kahvaltısı için masa örtüsü olarak ‘runner’ları tercih edebilirsiniz. Annenizin sevdiği çiçeklerden şık bir masa dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Ya da tüm bunları geçip, eski fotoğraflarınızdan bir albüm yapabilirsiniz. Bunların hepsi annenizi çok çok mutlu etmeye yetecektir. Annelerin yaşamımızdaki önemini ve kıymetini onlara hissettirebilmemiz ve onları mutlu edebilmemiz adına, her yılın özel bir günü anneler gününü kutluyoruz. Sonuçta ne alırsak alalım onlar sadece sevgimizle bile mutlu olacakken bizim de hediye konusunu geçiştirmemiz hiç olacak şey değil. Onlara hediyelerin en güzelini seçmek boynumuzun borcudur. Bu yüzden onun gönlünü fethedebileceğiniz sevgi dolu anneler günü hediyeleri ile biricik annenizi çok mutlu etmeye ne dersiniz? İşte en ideal anneler günü hediyeleri önerilerimiz;

 

1. Annenize Yakışacak Şık Bir Çanta;

Annenizin tam da ilkbahar mevsiminde en özel gününü yaşaması çok güzel bir tesadüf değil mi? Bu tesadüf fırsatını, ona cıvıl cıvıl, şıkır şıkır hediyeler vererek değerlendirmenizde fayda var.Baharın en moda renklerinden biri olan sarının bu tonu annenize de çok yakışacaktır.

 

2. Yeni Sezon Kol Saatleri;

2013-Anneler-Gunu-Hediyesi-Saat-Modelleri

Birbirinden şık saatlerle annenizin gönlünde taht kurmak istemez misiniz? Annenize yeni sezona uygun şık saatlerden birini ideal bir anneler günü hediyesi olarak seçebilir, onu mutlu edebilirsiniz. Zaten her anne takıp takıştırmaya bayılır. Yeni sezon saatler de en güzel seçim olacaktır.

 

3. Annenize Özel Baharatlık Setleri;

anneler_gunu_hediyesi_baharatlik_setleri_500

Anneler günü hediyeleri diyince akla hemen kişiye özel hediye seçenekleri geliyor. Annenizin mutfağına özel baharatlık setleri de ideal bir anneler günü hediyesi olarak, sizin tarafınızdan seçilmeyi bekliyor.

 

4. Şık Bir El Çantası;

Öncelikle annelerimizin sadece anneler gününde hatırlanıp, onlara sadece anneler gününde hediye alınmasına karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sonrasında ise annelerinizin her şeyin en iyisine layık olduğunu düşündüğünüze eminiz. Siz de annenize, özel günlerinde kullanacağı şık bir el çantasını anneler günü hediyesi olarak seçebilirsiniz.

 

5.Sezona Uygun Bir Şal;

anneler-gunu-hediyesi-933

Havaların dengesiz olduğu şu zamanlarda, annenize üzerine alabileceği şık bir şal anneler günü hediyesi etmek hoş bir düşünce olmaz mı?Şal ve boyunluk olarak kullanılarak bir çok amaca hizmet eden çok kullanışlı hediyeler anneler günü için mükemmel olacaktır.

 

 

6.Annenize Özel Doğrama Tahtası;

anneler-gunu-hediyesi-olmayi-hak-eden-kesme-tahtalar-2-600x348

Kaliteli ve özel bir kesme tahtasını anneler günü hediyesi yapmaya ne  dersiniz?  Üzerine yazdıracağınız sevgi dolu sözcüklerle anneler gününün en kullanışlı ve etkili hediyesini almış olacaksınız.

 

7.Şık Tasarımlı Yemek Setleri;

annelergunu-icerik-6

Kütahya Porselen’den yemek takımı da indirimli ürünlerden sadece biri! 85 parçalık bu yemek takımı yıllardır çeyizinden kalan yemek takımlarını kullanan fedakar anneniz için güzel bir hediye seçeneği!

 

8.Güzel Ve Anlamlı Bir Kolye;

flo-kampanya-anneler-günü-kampanyaları-1024x997

Annenizin bir ömür boyu boynunda taşıyacağı kolye aynı zamanda zarif ve şık bir anneler günü hediyesi olacaktır.Bu şık kolye de anneniz için hoş ve şıkbir hediye alternatifi olacaktır.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.