Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Annenizi Duygulandıracak El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

Annenizi Duygulandıracak El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Başlıkta annenizi duygulandıracak el yapımı hediyeler dediğimize bakmayın. Anneniz için ne alırsanız, ne yaparsanız onları duygulandıracak ve duygulandırdığınız gibi mutlu da edeceksiniz. Bizim size anlatmak istediğimiz, çok fazla emek harcayarak, annenize verdiğiniz değeri ona harcağınız vakitle göstermeniz. Aslına bakarsanız bunu gösterecek zaman veya hediye olmadığını düşünüyoruz herkes gibi. Çünkü annelerin değeri hediyelerle asla ölçülemez.

Yine de siz anneniz için güzel bir anneler günü hediyesi hazırlamak istiyorsunuz. Kendi ellerinizle. Bu yüzden el yapımı hediyeler sizin için çok önemli ve bizimle birliktesiniz. O halde anneniz için hazırlayabileceğiniz el yapımı anneler günü hediyeleri ile sizi tanıştırmak istiyoruz. Bakalım anneniz hazırladığınız hediye karşısında ne tepki verecek.

El Yapımı Aksesuarlar

1

Anneniz takılardan hoşlanıyorsa ona kendi ellerinizle takı hazırlayabileceğinizi bilmelisiniz. İsterseniz şık bir kolye, isterseniz de renkli bir bileklik. Annenize kendi zevkinize göre hazırlayacağınız takılalarla harika bir anneler günü hediyesi almış olacaksınız.

 

Camların Üzerine Yapılacak El Yapımı Desenler

2

İsterseniz bir vazo, isterseniz de cam bardak. Anneniz için hazırlayacağınız harika desenli bardaklarla onun zevkine uygun bardaklar hazırlayabilir, annenizi çok mutlu edebilirsiniz.

3

Porselenlere annenizin hoşlanacağı tarzda renklendirme yaparak annenize harika bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Anneniz bardakları ve porselenleri üzerinde gördüğü bu harika desenlere ve renklere bayılacak.

 

El Yapımı Çerçeveler

4

Yazın topladığınız deniz kabuklarını meydana çıkarmanızın zamanı geldi. Annenizle çekilen en güzel fotoğrafınızı anneniz için güzel bir anneler günü hediyesine dönüştürmek istiyorsanız, annenize deniz kabuklarından hazırlayacağınız çerçeveyi hediye edebilirsiniz.

5

Annenizin baş harfini onun için harika bir anneler günü hediyesine çevirmeye hazır olun. İsterseniz bir çerçeve içine güllerle, isterseniz de kartondan kendi ellerinizle hazırlayacağınız harflere. Anneniz hediyesini gördüğü zaman mutluluktan ne diyeceğini şaşıracak.

6

Birbirinden farklı fotoğraf çerçeveleriyle annenizi çok mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Çiçeklerden Yapılan El Yapımı Harfler

7

Annenizin o güzel baş harfiyle duvara asabileceği harika bir hediyeye imza atabilirsiniz. Güller ve çiçekler annenizi çok mutlu edecek. Onun mutluluğu sizin mutluluğunuz olduğu için bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

 

Deniz Kabuğundan Yapılan El Yapımı Harfler

8

Deniz kabukları… Annenize harika bir anneler günü hediyesi hazırlamanız için mükemmel bir seçenek.

 

El Yapımı Duvar Süsleri

9

Annenizin odasına hazırlayacağınız bir hediye ile annenize güzel bir anneler günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Her adımını kendi ellerinizle hazırlamak zorunda olduğunuz bu hediye seçeneği anneniz için daha anlamlı olacak.

10

Anneniz için kullanışlı bir anneler günü hediyesi düşünüyorsanız, onun duvarını bu niyetiniz için kullanabilir, onu çok mutlu edebilirsiniz. Nasıl mı? Mesela kartonlardan hazırlayacağınız silindir şeklindeki kutulardan duvar için güzel ve kullanışlı bir süs olarak hazırlayabilirsiniz. Ya da annenizi ne kadar çok sevdiğinizi ona anlatacak bir duvar süsü. Ya da tahta ve kavanozlardan oluşan bir duvar süsüyle… Anneniz hangisini yaparsanız yapın bu hediyeye bayılacak.

 

 

Fotoğraflarla Yapılan Ürünler

11

Anneler gününde annenizi küçük sürprizlerle mutlu etmek istiyorsanız, el sabunu içerisine aile gotoğrafınızı koyarak, anneler günü sabahına harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Annenize kendisini değerli hissettirmek o kadar basit ki. Bunu istediğiniz zaman bir fotoğraf ve el sabunu yeter de artar bile.

 

El Yapımı Kitap Ayraçları

12

Kitapkurdu anneniz için hazırlayabileceğiniz güzel bir anneler günü hediyesi seçeneği arıyorsanız, annenize kendi ellerinizle kitap ayraçları hazırlamaya ne dersiniz? Size gereken malzemeler sadece kurdele ve ataş. İşte bu kadar basit.

 

Birbirinden İlginç El Yapımı Mumluklar

13

Mumlardan hoşlanan annenize hazırlayabileceğiniz harika bir hediye seçeneğimiz daha var. Neler mi? Tabi ki birbirinden güzel görüntüye sahip mumlar. Annenizin zevkine göre hazırlayacağınız bu mumluklarla annenizi çok mutlu edeceksiniz.

 

14

Deniz kabukları yine iş başında! İçerisine deniz kumu, deniz kabukları koyarak hazırlayacağınız bu mum seçeneği ile annenizin odasına güzel bir hava katacaksınız.

 

En Güzel El Yapımı Saksılar

15

Annenizle beraber çekilen en güzel anılarınızın yer aldığı saksılar ile ona çok ilginç bir hediye hazırlamaya ne dersiniz? Eğer anneniz çiçek seviyorsa bu hediye seçeneğini sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Saksıların üzerine fotoğraflarınızı yapıştırarak ve kurdele ile süsleyerek harika bir hediye seçeneğine imza atacaksınız.

 

Şirin mi Şirin El Yapımı Vazolar

16

Eski şişelerden anneniz için vazo yapmaya ve bu vazoya en sevdiği çiçeği koyarak annenizi duygulandıracak bir hediyeye imza atmaya ne dersiniz? Evet mi? O halde kolları sıvamaya ne dersiniz?

 

17

Kendi ellerinizle hazırlayacağınız vazolardan birkaçı daha. Annenize hazırlayacağınız bu vazolarla evinizin havasını değiştireceksiniz. Annenizi mutlu etmek çok kolay buna emin olabilirsiniz.

 

El Yapımı Telefon Kapları

18

Annenizin telefonu için güzel bir hediye hazırlayabilir, telefonunun havasına hava katmayı sağlayabilirsiniz. tabi anneniz gösterişi seviyorsa.

 

El Yapımı Topuklu Ayakkabı Modelleri

19

Annenizin topuklu ayakkabısını birkaç saatliğine ödünç alarak onun üzerinde değişiklik yaparak annenize harika anneler günü hediyesi hazırlamaya ne dersiniz? Anneniz eğer şık giysileri seviyorsa, hazırlayacağınız bu ayakkabılara da bayılacaktır.

Diğer El Yapımı Anneler Günü Hediyesi seçeneklerimizle tanışmak istiyorsanız, yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sevgilinizi duygulandırmak için sevgiliye en romantik el yapımı hediyeler yazımızı incelemeye ne dersiniz?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.