Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Anneye Özel Sevgi Dolu Doğum Günü Hediyeleri

Anneye Özel Sevgi Dolu Doğum Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Hayatınıza yön kazandıran ve her daim yanınızda bulunan yegane insan olan biricik annenizin doğum günü yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınız kararsızlığıyla kıvranıyorsanız imdadınıza yetiştik 🙂 Ne zaman kendinizi yalnız hissetseniz omzunuza dokunan ilk elin anneniz olduğunu ve ömrünüzün sonuna kadar sizi hiçbir zaman yalnızlığa terk etmeyeceğini bilirsiniz. Sizi böylesine seven, koruyup kollayan biricik anneniz hediyelerin en güzelini hak ediyor tabii ki… Sevdiklerimize alacağımız hediyelerin onlara gösterdiğimiz değeri birebir karşılamasını bekleyemeyiz. Sevgi soyut bir duygudur ve onun uçsuz bucaksızlığını kuşatabilecek hiçbir madde yoktur. Dolayısıyla dünyanın hiçbir yerinde annenize beslediğiniz sevgiye karşılık gelecek bir hediye bulmanız imkansızdır. Biz de sizler için duygularınıza tercümanlık yapabilecek hediyeleri seçmeye gayret ettik. Bu hediyeler annenize onu ne kadar sevdiğinizi, ona değer verdiğinizi temsil edecek niteliktedir. Sevgi dolu en şık doğum günü hediyeleri önerilerimizle tanışmanızın tam zamanı! 😉

Anneye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır? 

1. Doğum Gününe Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı

En içten doğum günü mesajınızı yazdırabileceğiniz Doğum Gününe Özel Ahşap Çerçeveli Taş Baskı annenizin favorisi olmaya geliyor. Sadece yanınızdayken değil, ofisindeyken bile sizinle meşgul olan biricik annenize masasına renk katacak dekoratif bu taş baskı ürününü hediye edebilirsiniz. Dekoratif taşın üzerinde annenizle fotoğrafınız ve annenizin doğum gününe özel olarak tercih edeceğiniz en sevgi dolu doğum günü mesajınız yer alacaktır.

 

2. Anne Mesajları Kupa Bardak

Annelerimizin en ponçik olduğu mecralardan birisi de telefonlarımızın WhatsApp uygulamasıdır 🙂 Hele ki yeni mesaj yazmayı öğrenen annelerin şirinliğinin haddi hesabı yoktur. Anneniz onun mesajlarını okurken gülmekten kırıldığınızı bilmese de siz hayatınızın en keyifli dakikalarını yaşıyor olursunuz. O dakikaları annenize de hissettirebileceğiniz harika bir hediye önerimiz var. Buyrun tanışın; Anne Mesajları Kupa Bardak! Tasarımında 4 konuşma baloncuğu bulunan kupa bardağa annenizle aranızda geçen en eğlenceli whatsApp diyaloglarını yazdırabiliyorsunuz. Eğlenceli bir doğum günü hediyesi arayanların tercihi…

 

 3. Annemi Neden Bu Kadar Çok Seviyorum-Dergi

Her anne evladının onu ne kadar çok sevdiğini bilir. Annemize onu ne kadar çok sevdiğimizi ifade edebileceğimiz cümleleri bulmamız çok zordur. Çünkü kalbimizi kaplayan bu sevgiyi en iyi şekilde temsil edecek somut bir şey yoktur. Annemi Neden Bu Kadar Çok Seviyorum – Dergi ile annenize olan sevginizi ifade edin. Dergi içeriğinde annenizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınız ve anlamlı mesajlarınız yer alıyor olacak.

 

 

4. Canım Annem Kurdeleli – Dikdörtgen Yastık

Şıklık annelerin her daim vazgeçilmezidir. Şıklık denildiği zaman sadece annenizin herkese güzel görünmek istemesini anlamayın. Evinin şıklığı, sahip olduğu eşyaların şıklığı gibi detaylar da annemiz için olmazsa olmazdır. Mesela annenize alacağınız hediyenin şık olması da önceliğiniz olmalıdır. Üzerine annenizle çekildiğiniz fotoğrafınızı bastırabildiğiniz ve dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz Canım Annem- Kurdeleli Dikdörtgen Yastık unutulmaz bir hediye olmaya geliyor.

 

5. Kahraman Annelere – 4lü Bardak Altlığı Seti

Sizin için düşünmeden fedakarlık yapabilecek insanların en başında anneniz yer almaktadır. Böylesine sizi hayatının merkezine alan anneniz sizin kahramanınızdır. Hem evinde hem de iş yerinde oldukça başarılı olan ve bu yoğunluğunun size duyduğu sevgiyi zerre eksiltemediği annenizin süper güçlere sahip olduğunu düşünebilirsiniz 🙂 Kahraman Annelere – 4lü Bardak Altlığı ile çay kahve tutkunu olan annenizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

6. Annelere Özel Mesajlı Mutfak Önlüğü

Zamanının büyük bir çoğunu sizi en leziz yemeklerle tanıştırmak için mutfakta geçiren annenize sevgi sözcüklerinin birleşimiyle oluşan kalp tasarımlı mutfak önlüğüyle tanıştırın! Mutfağın sultanı olan anneniz ona hediye edeceğiniz sevgi dolu bu mutfak önlüğü sayesinde yemeklerine sevgisini katmayı hiçbir zaman unutmayacak.

 

7. Anneye Doğum Günü Hediyesi Akrilik Kalp

Hayatınızın her alanında yer alan ve sizi her daim destekleyen biricik annenize doğum gününde ona ne kadar minnettar olduğunuzu ifade edebileceğiniz bir hediye sunmak istiyorsanız mesajlı akrilik kalp ile annenize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu akrilik kalp annenizin çalışma masasındaki ya da evindeki en güzel köşesindeki vazgeçilmez dekoratif ürünü olacak. Ürün kişiye özeldir ve üzerindeki mesajı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

 

8. Anneye Reçel Kavanozu

Annelerimizin en meşhur yanlarından birisi de leziz reçeller yapmalarıdır. Şık reçel kavanozunun içerisinde kişiye özel olarak hazırlanan çikolatalar bulunmaktadır. Çikolata ambalajında annenizin fotoğrafı ve dilediniz mesaj yer alacaktır. Anneniz çikolatalarını bitirdikten sonra şık reçel kavanozunu senelerce kullanabilir.

 

 

9. Anneye Özel Kırmızı Makyaj Aynası

Kadınların çantalarının vazgeçilmezi olan makyaj aynaları isabetli bir hediye seçimi olacaktır. Annenizin şimdiye kadar kullandığı makyaj aynalarını tarihe gömecek isme özel makyaj aynası ürünümüz annenizi şaşkına çevirebilirsiniz 🙂 Üzerine annenizin ismiyle birlikte dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz bu makyaj aynası en maneviyat dolu makyaj aynası olmaya aday!

 

Annelere Özel Fotoğraf Baskılı Ahşap Tepsi

Evinden misafiri eksik olmayan annenize aranızdaki sevgi bağını en iyi şekilde ifade edebilecek kullanışlı bir sürpriz yapmaya hazır mısınız? Doğum günü mesajını yazdırabildiğiniz, annenizle fotoğrafınızı bastırabildiğiniz Annelere Özel Fotoğraf Baskılı Ahşap Tepsi, annenizin her kullandığında sizi hatırlayabileceği hediyelerden.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.