Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Babalar Günü Hediyeleri: Ahşap Ürünler

Babalar Günü Hediyeleri: Ahşap Ürünler

0
Paylaş

Babalar gününde nasıl bir sürprizle karşılaşacağını büyük bir sabırsızlıkla bekleyen biricik babanıza beklentisini karşılayacak nitelikte orijinal babalar günü hediyeleri vermeye ne dersiniz? Babalar günü yaklaştıkça siz de herkese babanıza ne tür hediyeler alabileceğinize dair sorular yöneltiyorsanız, zihninizdeki kargaşayı berraklaştıracak hediye fikirlerimizle tanışmaya hazır olun! Ahşap ürünler her zaman daha sağlıklı ve doğaldır. Hediyenizin güzelliğinin yanında kaliteli olması da sizin için çok önemliyse, klasik hediyelerden farklı olan ürün fikirlerimizle bir an önce tanışmalısınız 😉

Ahşap Babalar Günü Hediyeleri 

Canım Babam Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve

 

Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz fotoğraf çerçevemizle mutlaka tanışmalısınız! Vaktinin büyük bir çoğunu çalışma masasında geçiren babanıza, içerisinde birlikte çekildiğiniz fotoğrafın yer alacağı ve ahşabında babanıza özel anlamlı mesajların yazılı olacağı Canım Babam Lazer İşlemeli Ahşap Çerçeve ürünümüzü hediye edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Siyah Ahşap Kalem

Kutusundaki tasarım farklılıkları sebebiyle 4 farklı modeli bulunan ahşap kutu tamamen kişiye özel olarak hazırlanan bir üründür. İçerisinde 2 adet kalem bulunmakta olup, kalemlerin üzerinde de babanızın ismi yazılı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, babanızın en çok beğenisini kazanacağını düşündüğünüz kutu tasarımını seçip sipariş vermek 🙂

 

Kişiye Özel Ahşap Set

Mis gibi ahşap kokusu sizin de en sevdiğiniz kokular arasındaysa, bu sevginizi hediye tercihlerinizde de devam ettirebilirsiniz 🙂 Defter ve Usb bellekten oluşan ahşap set kişiye özeldir. Babanızın ismini deftere ve usb belleğe yazdırabilmeniz, hediyenizi ayrıcalıklı kılacaktır. Defterin yanında kalemi de gönderilmektedir. Kalem standart olup, üzerine isim yazdırılamamaktadır.

 

Kişiye Özel Ahşap Pipo

Pipo içmek büyük bir lükstür, hele ki isminize özel olarak hazırlanan pipodan içmek büyük bir ayrıcalıktır. Babanıza ya da dedenize unutamayacağı bir babalar günü hediyesi vermek istiyorsanız iki tarafına dilediğiniz harfi işletebildiğiniz ahşap pipo ürünümüzle mutlaka tanışmalısınız.

Kişiye Özel Ahşap Pipo ahşap malzemeden üretilmiştir ve ağız kısmı kaliteli plastiktir. Ahşap gövde üzerine harfler lazer işleme yöntemi ile yazılmakta olup kesinlikle çıkması mümkün değildir.

 

Babalar Gününe Özel Ahşap Boyama Seti

Her babalar gününde babanızın karşısına marjinal fikirlerle çıkmayı seviyorsanız, bu sene de babanızı mutlu edebileceğiniz harika bir fikrimiz var! Babalara özel olarak kesilmiş ahşap “Babam” harfleri, siz onları boyadığınızda babanızın şimdiye kadar aldığı en anlamlı hediyeye dönüşecek. Babanız için emek göstererek hazırlayacağınız dekoratif bir hediye onu nice pahalı hediyelerden daha fazla mutlu edecektir. O zaman şimdiden kollarınızı sıvasanız iyi olur 🙂 Babanız bu sürprizinizi çok sevecek.

 

Tonton Babam Ahşap Masa Takvimi

İki farklı modeli bulunan tonton babam masa takvimi ürünü ahşap tutkunu olan babanızın sahip olabileceği en şirin hediyeler arasında yer alıyor. Babanıza şıklığıyla ön plana çıkacak hediyeler almak istiyorsanız, masa takvimi ürünümüz oldukça ideal.

 

 

Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı

Babanız onu ne kadar çok sevdiğinizi ona söylemenizden hiçbir zaman sıkılmaz. Babanızın sizi onu sevdiğinizi bilmesi, hissetmesi, bunu sizden duyması babanızı ayakta tutan yegane sebeplerden biridir. Tercih edeceğiniz hediyenin de babanıza onu ne denli sevdiğinizi en iyi şekilde ifade edebilecek bir ürün olmasını istiyorsanız Babalara Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş Baskı ürününü tercih edebilirsiniz. Ahşap platforma yerleştirilen doğal taş üzerinde, babanızla birlikte çekildiğiniz fotoğraf, babalar günü mesajınız ve babanızın ismi yer alacaktır. Bu şık çerçeve, evinizdeki ya da babanızın iş yerindeki en güzel duvarı kapacak gibi gözüküyor.

 

 

Kişiye Özel Çok Amaçlı Ahşap Çakı

Hediyenizin babanızın kullanabileceği niteliklerde olmasını istiyorsanız, babanızın ismine özel olarak hazırlanacak çok amaçlı çakı setimizi tercih edebilirsiniz. Kişiye Özel Çok Amaçlı Ahşap Çakı; makas, testere, bıçak, tirbuşon, açacak, tornavida olmak üzere 11 farklı aletten oluşmaktadır. Çakı evde, yolda, kampta babanızın sağ kolu olacak 🙂

 

İsme Özel Ahşap Kutulu Sarı Taşlı Tesbih

Babanızın tarzına tarz katan olmazsa olmaz aksesuarlarından biri tesbih ise, sizin için seçtiğimiz İsme Özel Ahşap Kutulu Sarı Taşlı Tesbih ürünümüzü çok seveceksiniz. Bu şık tesbih diğer tesbihlerden farklı… Onu farklı kılan özelliği ise, üzerinde babanızın isminin yazılı olacağı şık ahşap kutusu ve ucundaki harfli aksesuarları. Harfleri babanızın isim ve soy isminin baş harfleri ya da kendi isminizin ve babanızın isminin baş harfleri olarak tercih edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Ahşap Çay Bardaklığı

“Çay tiryakisi babaya ne alınır?” sorusuna mis gibi ahşap kokan harika bir cevap verelim istedik. Tabii ki, Kişiye Özel Ahşap Çay Bardaklığı alınır. Babanızın çay keyfini ikiye katlayacak ahşap çay bardaklığı ürünü tamamen babanızın ismine özel olarak hazırlanmaktadır. Ahşap üzerine dilediğiniz mesajı yazdırmanız mümkündür.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.