Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Babalar Günü Hediyesi Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

Babalar Günü Hediyesi Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

0
Paylaş

Babalara hediye almak her zaman zordur. Çünkü babalar, için sınırlı sayıda hediye seçeneği vardır. Üstelik babaların zevki,hobisi,fobisi, tarzı vb. etkenlerde işin içine girince hediye fikri bir hayli zorlaşır. Babalar hediye almakta da vermekte de pek iyi değillerdir. Bunların yanı sıra beğenmemeleri de cabası. Babaların genel fikri şudur hediye diye bir şey yoktur, ihtiyaç vardır. Babalar, kendilerine ihtiyacı olunan bir hediyeyi beğenir ve seve seve kabullenirler.Ne gerek vardı? diye düşündürecek sorulara meydan vermeyecek hediyeler babanızın çok hoşuna gidecektir.Hediye sever babalara gelecek olursak, sürpriz yapmayı seven ihtiyaçlar hep olur önemli olan küçük mutluluklar diye düşünürler. Hediyeler, aynı zamanda babanızı ne kadar tanıdığınızı ve onu nasıl gördüğünüzü gösterecek olan küçük ipuçlarıdır.Peki, babalar günü hediyesi alırken nelere dikkat edilmeli?

Babalar gününde babanızın yaşına uygun, tarzına uygun, sürekliliği olabilecek uzun vadeli kullanabileceği her şeyden önemlisi babanız için bir yarar sağlayacak ve işini kolaylaştıracak pratik hediyeler olmalıdır. Babanıza babalar gününde ”ihtiyaç” duyduğu bir hediye almanız yeterli olacaktır.

Babalara Alınabilecek Hediyeler

1. Gazetelik – Kitap Tutucu 

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-1

Kitap sever, gazete ve dergi okumayı seven bir babaya sahipseniz, babanızın zevkine uygun kullanışlı bir hediyeye ne dersiniz?

2. Kişiye Özel Ajanda 

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-2

Çalışan babaların günlük işlerini takip etmelerinin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Babanızın zaman zaman not tutmakla hesap yapması gereken anlar olabilir. Babanıza babalar gününde çok fonksiyonlu bir ajanda hediye edebilirsiniz.

3. Gömlek Çantası

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-3

Babanız iş dolayısıyla sık sık seyahat eden biri mi? Ya da yanında yedek bir çömlek taşımak durumunda kalan biri mi? İşte tam da babanıza göre bir hediye, gömlek çantası. Babanızın işini kolaylaştıracak bir hediye, babanızı oldukça mutlu edecektir.

4. Kredi Kartlık 

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-4

 

Kredi kartı kullanmayan baba kaldı mı? Maalesef yok denecek kadar az. Babanız güvenli alışverişleri için harcamalarını yaptığı sırada kartlarını bulmakta zorlanıyorsa işte size hediye fırsatı. Babalar gününde babanız bu küçük hediyeye çok sevinecek.

5. Bakım Seti 

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-5

Babanızın kişisel bakımına sık sık ihtiyaç duyduğunu bilirsiniz. Dilerseniz babanıza traş seti dilersenizde sakal düzeltme seti alabilirsiniz. Babalar günü hediyesi alınırken nelere dikkat edilir? Elbette ki önceliğiniz uzun süreli kullanabileceği bir hediye olmasıdır.

6. Kola Takılan Telefon Kılıfı

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-6

Sportif babaların en çok sevineceği hediyelerden biri telefon aksesuarıdır. Babanız sabah yürüyen akşamları koşan biriyse, sportif anlarında cep telefonunu güvenli bir şekilde üzerinde taşımak için de ekstra çaba gösteriyor demektir. Babalar gününde babanızı ne kadar düşündüğünüzü göstermenin tam zamanı.

7. Bardak Altlığı 

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-7

Her baba gibi babanız da ortalıkta fazladan bardak bırakın biri mi? Üstelik bıraktığı yerde lekelenmeler mi oluyor? İşte size pratik çözüm ister evde isterse de ofisinde kullanabileceği küçük bir hediye önerisi, bardak altlığı.

8. Yastık

babalar-günü-hediyesi-alınırken-nelere-dikkat-edilir-8

 

Babanızın ya da eşinizin dinlenmeye ihtiyacı olduğunu en iyi bilenlerden biri sizsiniz. Öyleyse gelin babanızın ardına bir yastık koyun. Dilediğiniz bir yastığı tercih edip istediğiniz mesajı iletmeye ne dersiniz? Esprili, eğlenceli ya da övgülü bir yastık babanızı bir hayli mutlu edecektir.

Dilerseniz ”Babalar Günü Hediyesi – 2015 Babalar Günü Hediyeleri” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.