Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Babalar Günü Hediyesi Olabilecek Kişiye Özel Hediyeler

Babalar Günü Hediyesi Olabilecek Kişiye Özel Hediyeler

2
Paylaş

Babalar gününde,babalara alınan her hediye özel olacaktır. Ancak bazı hediyeler babalara kendilerini daha özel hissettirecektir. Babalar gününde, babanıza özel bir hediye etmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız, Babalar Günü Hediyesi Olabilecek Kişiye Özel Hediyeler tavsiyemizi inceleyebilirsiniz.

Babaya Kişiye Özel Hediyeler

 1. Kişiye Özel Bira Bardağı

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-1

Bira sever babalara özel, bira bardağına ne dersiniz? Babanız keyifli anlarında bira içmeyi seven biriyse, babalar günü hediyesi olarak alacağınız kişiye özel bira bardağını çok beğenecek. Babalar günü hediyesi olabilecek kişiye özel hediyelerin en köpüklü halini babanız tadacak. 

2. İsme Özel Cüzdan 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-2

Babalar, cüzdanları konusunda zevk sahibi insanlardır. Ancak bazı anlarda benzer cüzdanlar karışıklık yaratabilir. Babanızın bu tip durumlarda sorun yaşamaması için babanızın ismine özel bir cüzdan hediye edebilirsiniz.

3. Kişiye Özel Metal Çakmak 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-3

Babanız, siz sevseniz de sevmeseniz de sigara kullanıyor olabilir. Sizin için alınması en zor hediyelerden biri olacak çakmak, babanızı mutlu edecektir. Çünkü babanız sigara kullanıyor ve henüz bırakmaya niyetli değil. Babalar günü hediyesi olarak alacağınız, kişiye özel çakmak babanızı mutlu edecektir.

4.  Ateş Suyu Bebek Tişörtü

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-4

Babalar gününü ilk kez kutlayacak olan bebeklerin babalarına hediyeleri olmayacak mı? Babalar gününde bebekleriniz adına eşinize babalar günü hediyesi almayı isteyenler için bu tişörtler harika bir hediye olacaktır. Babanız bu şirinliğe bayılacak.

5. Babaya Özel Kupa Bardak 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-5

Babalar gününde babanıza hediye edebileceğiniz sıradan kupa bardakları bir kenara bırakmanın tam zamanı. Mutfak raflarında kimin hangi kupayı kullandığı bilinir; ama sadece ev halkı tarafından. Babalar günü hediyesi olabilecek kişiye özel hediyeler içerisinden esprili ve kullanışlı hediye arayanlar için güzel bir hediye olacaktır.

6. Kişiye Özel Saat

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-6

Zaman su gibi akıp giderken, her daim sizi mutlu etmeye çalışan babanız için jest yapmaya ne dersiniz? Babalar, evin reisi olduğunu bilirler; ama yinede duymak ve görmek çok hoşlarına gider. Babalar gününde, babanızın gururu okşanacak.

7. Kişiye Özel Deri Çanta 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-7

Son zamanlarda artık erkekler de çanta kullanımı yoğunluğu arttı. Yoksa babanızda çanta kullanan erkeklerden biri mi? Babanızın işini kolaylaştıracak özel bir çantayla babanız çok mutlu olacaktır.

8. Babalara Özel Mutfak Önlüğü 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-8

Mutfağın kraliçesi annelerse kralı da babadır. Aksini düşünen var mı? Babanızın sevgisini katarak size sunduğu muhteşem yemekleri takdir etmenin tam zamanı. Babalar gününde babanıza hediye edeceğiniz, babalara özel mutfak önlükleri esprili bir hediye olacaktır. Babanız hem şaşıracak hemde çok sevinecektir.

9. Kişiye Özel Kalem Seti 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-9

Sıradan olabilecek bir hediyeyi özel kılmayı sevenlerdenseniz, kişiye özel kalemler aradığınız hediye olmalı. Babalar günü hediyesi olarak babanıza özel bir kalem ya da bir kalem seti alabilirsiniz. Unutmayın babanıza özel her hediye babanızı her şeyden çok mutlu edecektir.

10. Kişiye Özel Prestijli Set 

babalar-günü-hediyesi-olabilecek-kişiye-özel-hediyeler-10

 

İş hayatının yorgun savaşçısı babanıza prestijli bir hediye seti almaya ne dersiniz? Babalar gününe özel, babanıza birden çok hediye almak istiyor; fakat kişiye özel olması da gerek diyenler için muhteşem bir hediye seçeneği olacaktır. Babalar günü hediyesi olabilecek kişiye özel hediyelerin en kişisel seti babanızın olsun.

Dilerseniz ”Babalar Günü Hediyesi – 2015 Babalar Günü Hediyeleri” yazımızı inceleyebilirsiniz.

2 yorumlar

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here