Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Babaya Doğum Günü Hediyesi Ekşi Entry’leri

Babaya Doğum Günü Hediyesi Ekşi Entry’leri

0
Paylaş

Ekşi Sözlük’de her konuda olduğu gibi doğum günü hediyeleri konusunda da birçok entry bulunuyor. Herkesin hediye almaya karar verdiğinde mutlaka uğradığı Ekşi Sözlük, hem komik hem de faydalı birçok entry ile kafamızda alacağımız hediyeyi şekillendiriyor.

Biz de ekşi sözlükte yer alan ilgi çekici entryleri sizler için derledik. Entryler arasında baba sevgisini güldürerek anlatan kimi zaman hüzünlendiren metinler var. İşte babaya doğum günü hediyesi ekşi yorumları…

 

En Beğenilen Ekşi Entry’leri

Babaya alınacak hediyeler arasında en ilginci belki de bir drone olacaktır. 🙂 Yeni nesil oyuncaklar arasında yer alan mini uçaklar, oldukça popüler konumda. Ekşide en beğenilen entryler arasında da “lae” adlı kullanıcının yorumu bulunuyor.


 

Sadece babayı değil anneleri de sevindirecek en güzel hediye üniversiteyi başarıyla bitirmektir! Lisans diplomasını çerçeveye almadan bile getirseniz babanız kesinlikle sevinecektir. 🙂

Diplomayı aldıktan sonra böyle bir kanvas tablo yaptırarak evin en güzel köşesine asabilirsiniz! Babanız her gördüğünde gururlanacaktır.


 

En komik entrylerden birisi de babası için at yarışı bülteni alan “haybedengol” adlı kullanıcıdan gelmiş. 😀 At yarışı seven bir babaya alınırsa bir at alınabilir ancak bu pek mümkün değil elbette. Bunun yerine bir bülten almayın tabii… Ama kişiye özel bir gazete yaparak babanızı şaşırtabilirsiniz.

Kişiye özel olarak hazırlanabilen bu gazete bu hediyeye güzel bir örnek olacaktır. Babanızın adına ve fotoğrafına göre tasarlanan gazete, babaya doğum günü hediyesi olarak verilebilir. Babalar günü hediyesi olarak özel çerçeveli, kişiye özel gazeteyi tercih edebilirsiniz.


 

Entryler arasında en duygu yüklü olan ise “oynayan insan” adlı yazara ait. Babalığı ve baba-çocuk ilişkisini çok güzel betimleyen bu satırları her evlat mutlaka okumalı. Özellikle babasını kaybedenler için acıklı bir metin. Herkesinden kendisinden bir parça bulacağı bu entriyle sizleri baş başa bırakalım.

Ekşide yazılan en güzel entryleri derledik. Babanıza alacağınız hediyeyi en iyi sizin seçebileceğinizi unutmayın. Yine de komik ve ilginç entryleri okuyarak hediye ararken hayal gücünüzü canlandırabilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.