Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Babaya Hediye Alınabilecek Fotoğraflı Ürünler

Babaya Hediye Alınabilecek Fotoğraflı Ürünler

0
Paylaş

Daha önceden de olduğu gibi bu babalar gününde de babaya hediye alırken ince eleyip sık dokuyoruz. Herkes babasını mutlu edecek onu gururlandıracak hediyeyi arar. Tabii her hediye veren için geçerli olan bir diğer durum ise hediyenin yıllarca unutulmamasının istenmesidir. Peki bir hediyenin etkisini uzun yıllar nasıl sürdürürüz? Aslında cevap çok basit. Kişiye özel hale gelmiş, fotoğraf ve mesajların yer aldığı hediyeler uzun yıllar unutulmayacaktır. Kişiselleşen ürünler hediye sahibi kim olursa olsun değerli hissettirecektir.

Biz de babalar gününe özel olarak tasarlanmış kişiye özel ve fotoğraflı hediyeleri sizler için listeledik. Fotoğraflı yastıklardan, kanvas tablolara, kutlama mesajlı kupa bardaklardan ilginç hediyelere kadar birçok özel tasarım sizleri bekliyor.

Babaya Hediye Edilebilecek Fotoğraflı Ürünler

Babalar Gününe Özel Resim Baskılı Sihirli Kupa

Normalde bakıldığında klasik bir kupa bardak gibi görünüyor değil mi? Ancak aslında bu bir sihirli kupa bardak. Sıcak içecek döküldüğünde ortaya en sevdiğiniz fotoğraf çıkıyor. Üstelik bardağın diğer yüzünde babanıza iletmek istediğiniz kutlama mesajı yazılabiliyor.

Yılın En İyi Babası Fotoğraf Albümü

Yılın en iyi babasını en güzel fotoğraflarla ödüllendirmeye ne dersiniz? Yıl boyunca çekmiş olduğunuz en güzel fotoğrafları bu fotoğraf albümü sayesinde uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Tamamen kişiselleştirilebilen albüm, belirttiğiniz tarih ve özel mesajlarla tasarlanıyor.

 

Kişiye Özel Babalar Günü Fotoğraf Baskılı Duvar Saati

Artık akıp giden zamanı bu güzel duvar saatinden izleyebileceksiniz. Babanızla birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafı ve iletmek istediğiniz mesajınızı yazın, en güzel babalar günü hediyeniz hazır!

Kişiye Özel Taraftar Baba Yastığı

Bu yastık tasarımı daha önce gördüklerinizden oldukça farklı. Kumandanın hakimi olan babalar için tasarlanmış olan bu yastık, tıpkı maç bileti gibi tasarlanmış. Maç günleri kumandanın kimde olduğunu gösteren yastık babanızı kesinlikle güldürecek.

 

Babalara Özel Kare Taş Baskı

Özellikle masa başında fazla vakit geçiren bir babanız varsa kare taş baskıyı babanıza hediye etmekten çekinmeyin. Masaüstünde şık bir görünüm kazandıran taş baskı en sevdiğiniz fotoğrafla ve isimlerinizle tasarlanıyor. İster aile boyu fotoğrafınızı isterseniz de herhangi bir fotoğraf üzerine yazdığınız metni oluşturabilirsiniz.

Babaya Özel Mutfak Önlükleri

Mutfaktan çıkmayan, yemek yapmayı seven babaları da unutmadık. İşte başka bir yerde bulamayacağınız babalara özel mutfak önlüğü. Üzerine babanızın adını ve istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz önlük renkli baskıyla üretiliyor.

Babaya Özel Lazer İşlemeli Metal Çerçeve

Bir diğer masaüstü süsü ise bu şık metal çerçeve. Çerçeveyi şık yapan ise üzerinde yer alan fotoğrafınız ve babanıza söylediğiniz sevgi dolu sözcükler…

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.