Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Bayanlara Hediye Almanın Püf Noktaları

Bayanlara Hediye Almanın Püf Noktaları

1
Paylaş

Sevgilinize çok değer verdiğinizi ve ona hiç bir hediye yakıştıramadığınızı, hep en güzel hediye arayışında olduğunuzu, uzun saatler hediye tavsiyelerini inceleyip, onun için en uygun hediyeyi aramanızdan anlıyoruz. Eminiz ki sevgilinizde bu emeğin karşılığını sizlere tatlı bir gülümseyişiyle sunacaktır.

Hayatınızda en değer verdiğiniz kişi olan biricik sevgiliniz için doğumgünlerinde, yılbaşında, yıldönümlerinizde ve en özel günlerden biri olan sevgililer gününde en anlamlı ve kalıcı hediyeyi sunmak istersiniz, değil mi?

Erkekler için sevgilisine hediye seçme işi gerçekten daha da zorlu bir süreçtir. Kendine dahi kıyafet ve aksesuar seçiminde kadınlar kadar profesyonel davranamayan erkekler öncelikle kadınların ne istediklerini bilmek durumundadırlar. Peki kadınlar ne ister? Aslında bu sorunun cevabı çok basittir. Hangi hediye olursa olsun içerisinde sevginin bulunduğu ve hissedildiği hediyeler bu soruna çare olabilir niteliktedir. Ona ilginizi ve önemsediğinizi gösteren güzel bir sürpriz kadınların kalbinin anahtarı olup, kapıları sonuna kadar açacaktır.

Bayanlara hediye almanın püf noktaları yazımızı kaçırmamanızı, detayları önemsemenizi tavsiye ederiz.

 

sevgiliye hediye almanın püf noktaları7

1) Her Söylediklerine İnanmayın!

Bayanlara çok karmaşık varlıklardır. Anlaşılması zordur. Kuytu köşede açılmamış bir sandık gibidir içleri. Kendilerini açıkça ifade etmezler, edemezler. Ufak bir örnek vermek gerekirse ”ben hediye beklemiyorum beni seviyor olman en güzel hediye.” diyebilir mesela.  Sakın aldanmayın! En beklentisiz bayan bile özel günde ufakta olsa bir farklılık, hatırlanmak ister. En önemlisi kendisini ”ÖZEL” hissetmek ister.

2) Sevgilinizin Özelliklerini ve Beğenilerini Öğrenmeye Çalışın!

Sevgilinize hediye alırken kendi zevklerinizi, beğenilerinizi bir yana bırakın. Sevgiliye hediye alırken en dikkat edilmesi gereken nokta budur. Sevgiliniz nelerden hoşlanıyor ve ona neler yakışıyor bunları öğrenmeye çalışın. Örneğin beraber çıktığınız alışverişlerde küçük detayları yakalayabilirsiniz. Beğendiği renkleri, beğendiği tarzı ,hobilerini, kişilik özelliklerini zihninizin bir köşesinde barındırın. Kendi ihtiyaç duyacağı ve kullanabileceği, kendi zevkine göre alışmış bir hediye; sevgiliniz için en doğru seçenek olacaktır.

3) Seçiminiz Romantik Hediyelerden Yana Olsun

sevgiliye romantik hediyeler

Sevgilinizle özel günlerinizde güzel anlar yaşamak, onun sizi kendisine daha yakın hissetmesini sağlamak istersiniz. Bunun için günün anlam ve önemine uygun konseptte hediyeler seçebilirsiniz. Bunun için yapabileceğiniz bir kaç tavsiye isterseniz;

  • Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi sıkça söyleyin. Sevgiye boğun.
  • Sevgilinize özel bir mektup yazın ve içerisine aşk sözcükleri, şiirleri paylaşın veya aynı şekilde anlatmak istediklerinizle bir cd oluşturun ve sesli bir biçimde anlatmak istediklerinizi dile getirin.
  • Fotoğraf albümü hazırlayın ve dilediğiniz şekilde hediyelerinizi ona sunun. İsterseniz balonların altına bağlayarak tavandan sarkıtın, ister dekoratif bir çerçeveyle duvara asın..

Diğer sevgiliye romantik hediye tavsiyeleri için tıklayın.

4) Sevgiliye El Yapımı Hediyeler Kendisini Özel Hissettirecektir

kendin yap fotoğraf kutusuu

Kadınların en değer verdikleri hediyelerden birtanesi ”Kendin Yap” diye tabir ettiğimiz, kişinin kendi emekleriyle yaptığı herdiyelerdir. Çünkü el yapımı hediyeler sevgilinizin yüreğine dokunur, kalem kalem işlenir işlenir içindeki sevgi. Kadınlar çok düşüncelidirler, sizleri inciltmek istemezler. Sevmedikleri bir hediye verdiğinizde dahi bunu size hissettirmezler. Ancak el yapımı hediyelerde öyle bir durum vardır ki, en ufak hediye de bile kendiniz yaptığınız için sevgilinizin gözleri dolar, size sarılır ve mutluluğunu her şekilde sizlere ifade eder.

Sevgiliye el yapımı hediye önerileri için tıklayın.

5) Hediyelerinizi Verirken Seçeceğiniz Mekan Özel Olsun

sevgiliye-romantik-hediye

Sevgilinize vereceğiniz hediye muhakkak sevgiliniz için en iyisi olacaktır. Ancak hediyenizi daha da önemli kılacak olan detayı atlamamanızı tavsiye ederiz. Hediyeniz kadar gideceğiniz mekanda önemli olacaktır sevgiliniz için. Bunun için sevgilinizi bulunduğunuz şehrin en güzel manzaralı mekanında romantik bir yemeğe götürebilirsiniz. İstediğiniz konseptte hazırlatabileceğiniz masanızı kırmızı güller ve mum eşliğinde süsleyebilirsiniz. Yada uçak biletleri alarak minik bir kaçamak yapabilir, güzel şehirlere giderek özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

6) Sevgilinize Vereceğiniz Hediyeleri Detaylandırın

Bayanlar küçük detayları çok önemserler. Hediyenin yanında vereceğiniz minik detaylar sevgiliniz için oldukça anlamlı olacaktır. Örneğin; bir saat alıyorsanız saat kutusunun içine sevgilinizle ilgili küçük bir not ekleyebilirsiniz veya çikolata, kurabiye, çiçeklerle dolu bir hediye kutusu hazırlıyorsanız içerisine aynı şekilde el yapımı kalplerle süsleyebilirsiniz. Hediye kutunuzu kendiniz süsleyebilirsiniz. Bu şekilde hediyeler hazırladığınızda sevgiliniz hediye için çok özen gösterdiğinizi anlayacak ve size olan sevgisi daha da artacaktır.

sevgiliye-hediye-sepeti

1 Yorum var

Comments are closed.