Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Çalışan Anneleri Motive Edecek Anneler Günü Hediyeleri

Çalışan Anneleri Motive Edecek Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Annenize Dünyanın en pahalı hediyesini alsak da, saraylarda yaşatsak da, bizler için verdikleri emeklerin hakkını asla ödeyemez. Dinimizde de, “Cennet Annelerin ayağı altındadır” denilmiş ve Anneliğin ne kadar kutsal bir görev ve sorumluluk olduğunun altı çizilmiştir. Yılda sadece bir kez kutlanan ve yalnızca Annelere adanmış olan bu özel günü, hediye fikirleri sunan biz can-ı yürekten, sevgiyle, coşkuyla ve tüm kalbimizle kutluyoruz! 2015 yılı Anneler gününün; göz yaşlarının akmadığı, evlat acılarının yaşanmadığı, huzur ve mutluluklarla dolu yepyeni güzel yılların habercisi olmasını temenni ediyoruz! Biraz sonra, sizlere Annenizi duygulandıracak, onurlandıracak, belki de mutluluk göz yaşlarına boğacak, ona verdiğiniz değeri en güzel hali ile gösterebileceğiniz, anneye hediye önerilerimi sizlerin beğenisine sunacağız. Annelere, anneler gününde alınabilecek o kadar çok hediyelik eşya, birbirinden farklı ve özellikli hediye alternatifi vardır ki, insanın bu denli hediye bolluğu arasında, karar vermesi bazen güç bile olabilmektedir.Elbette anneye hediye seçeneklerinin fazla olması, bir yerde çok iyi ve memnun edici ama, bir yerde de doğru ve anlamlı hediyeyi ıskalamamız gibi bir sakınca da beraberinde getirmektedir. Anneler günü hediyesi olarak seçeceğimiz hediye, annelerimizin günlük yaşamı ya da tarzıyla ne kadar ilgili olursa, annemizi de o kadar mutlu eder. Bu yüzden bizler, çalışan annelere özel anneler günü hediyeleri araştırdık ve sonuçta hem sizin işinizi kolaylaştıracak hem de annenizi çok mutlu edecek seçenekler sunduk. Sonuç olarak bütün annelerin anneler gününü kutluyor ellerinden öpüyoruz; anneleri için de uygun hediye arayan arkadaşlara şans diliyoruz:)

1.Şık Bir Ofis Kıyafeti;

2014-Sik-is-Kadini-Elbise-Modeli_672b2

Özellikle iş yaşamında sosyal olarak aktif olan bayanlar her gün farklı kıyafetler giyerek trend olmak isterler. İş hayatı günlük hayattan daha önemli olduğu için daha şık ve özenli kıyafetler giymek doğru bir seçim olduğu sürece annelerimiz iş hayatında giydikleri kıyafetlere daha çok önem vereceklerinden onlara anneler günü hediyesi olarak şık bir ceket, bir pantolon ya da bir takım seçebiliriz.

 

2.İyi Bir Yerden Seçeceğiniz İş Çantası;

bayan-evrak-cantasi-modelleri

Yoğun iş temposu içinde özellikle ofis dışında koşturmaca içinde bulunan bayanların yanlarından ayıramadıkları evrak çantaları çalışan hanımların en önemli aksesuarıdır. Annenize onların en özel gününde, işlerini kolaylaştıracak bir aksesuar sunmak hem siz hem de onu mutlu edecektir.

3.Klavye Temizleyici Jel;

en-eglenceli-ofis-urunleri-4

Özellikle bilgisayar klavyesi, TV kumandası ya da telefon gibi sürekli kullandığımız elektronik aletler üzerinde oluşan toz, kir ve mikropları dezenfekte edecek olan bu jel ile zaten titiz olan annenizin işini kolaylaştıracak bir hediye sunmuş olacaksınız.

4.Tasarım Notluklar;

en-eglenceli-ofis-urunleri-8-450x348

Anneniz için tasarım ürünlerin çok önemli olduğunu biliyorsunuzdur.:) Anneler bu tarz şeylere bayılırlar çünkü. Siz de annenize meyve şeklindeki notluklar alarak onların ofislerini süslemelerine katkı sağlayabilirsiniz.

5.Resimli Masa Üstü Saatler;

kisiye_ozel_fotografli_cicek_masa_saati__500

Masasının üzerinde hep görmek istediği bir fotoğraf hiç de fena olmazdı değil mi? Annenize alacağınız fotoğraflı masa saati, onun  iş motivasyonunu arttıracaktır.

6.Kişiye Özel Kartvizitlik ve Ayna Seti;

kisiye_ozel_kartvizitlik_ve_ayna_seti_500

Üzerinde isim yazılı olan bu set, anneniz için ideal bir anneler günü hediyesi olabilir. Bize kalırsa anneniz için bu tarz setleri tercih ederek onları memnun edebilirsiniz.

7.Masa Üstü Toparlayıcı Lamba;

ofis

Derli toplu olmayı her daim seven ve buna özen gösteren anneleriniz için tercih edeceğiniz hem masa lambası hem de masa düzenleyicisi olarak kullanılabilecek olan bu set sayesinde anneniz ideal bir anneler günü hediyesine sahip olmuş olacak.

8.Topuklu Ayakkabı Şeklinde Bantlık;

zoom_PSSTLO_Z

Topuklu ayakkabı tutkusu, kadınların vazgeçilmezi olduğu sürece, topuklu ayakkabı tasarımları da çoğalacak.:) Annenize alacağınız bu topuklu ayakkabı şeklindeki bantlık, onun ofis masasının yegane aksesuarı olacaktır.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.