Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Çocuklar İçin Yılbaşı Hediyeleri

Çocuklar İçin Yılbaşı Hediyeleri

0
Paylaş

Hepimizin heyecanla beklediği yeni yıla sayılı günler kaldı. Şimdiden yılbaşı hazırlıkları başladı bile… Yılbaşı süsleri, yılbaşı ağacı ve tabii ki en önemlisi yılbaşı hediyeleri. Ailenin tüm fertlerini ilgilendiren hediye konusunda özellikle çocukların yeri ayrı.

Yeni yıl coşkusunu sadece yılın başında değil tüm yıla yaymak için anlamlı yılbaşı hediyelerini seçebilirsiniz. Sizler için çocuklarınıza hediye edebileceğiniz, geleceğe güzel bir anı bırakabilecek hediyeleri listeledik.

 

Çocuklara Özel Yılbaşı Hediyeleri 

Kişiye Özel Uçak 3 Boyutlu Led Lamba

cocuklar-icin-yilbasi-hediyeleri-01

Çocukların hayal dünyasına uygun bir hediye olan 3 boyutlu LED lamba, en güzel yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor. Çocuğunuzun odasına renk katacak bu LED lamba uçak tasarımına sahip üstelik kendi adı da uçağın yanında yer alıyor.

Robot Maske

cocuklar-icin-yilbasi-hediyeleri-02

Çocuklar maskelerle oynamaya bayılırlar. Çocuklara sıkılacağı hediyeler yerine her zaman oynayabileceği maskeleri hediye edebilirsiniz. Birlikte oyun oynamak için de ideal olan maskeler, birçok çeşitte üretiliyor.

Batman vs Superman Kol Saati

cocuklar-icin-yilbasi-hediyeleri-03

Superman ve Batman’in güçleri birleşti! Bu süper güç artık kol saatlerinde de görülüyor. Çocuklar için tasarlanmış olan bu kol saati, teknolojik yılbaşı hediyesi arayanlar için ideal.

Klasik Gitar Duvar Saati

cocuklar-icin-yilbasi-hediyeleri-04

Çocuklarınıza müzik tutkusunu aşılamak ya da varolan müzik sevgisini pekiştirmek için gitar tasarımlı duvar saatini yılbaşı hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Tıpkı bir gitarı andıran duvar saati, çocukların da beğenisini kazanacağa benziyor.

Poke Şişe Giysisi

cocuklar-icin-yilbasi-hediyeleri-05

Çocuklarınıza süt gibi faydalı içecekleri içirmekte zorlanıyorsanız Poke şişe giysisini kullanın. Pet, şişe ve kavanozlarla uyumlu şişe giysisi çocukların ilgisini çeker.

Kraft Origami Cüzdan

cocuklar-icin-yilbasi-hediyeleri-06

Kağıttan üretilen bu cüzdan zararsız ve eğlencelidir. Çocukların paralarını ve okul kartını saklamaya yardımcı olacak olan origami cüzdan, renkli ve çeşit çeşit modellerle üretildi.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here