Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Dillere Pelesenk Olacak Öğretmenler Günü Hediyeleri

Dillere Pelesenk Olacak Öğretmenler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Şimdiden hangi öğretmenine ne hediye alacağını planlayan öğrencilere yol gösterecek birbirinden ilginç öğretmenler günü hediyeleri ile karşınızdayız. 24 Kasım sizin için “ne hediye alsam?” kararsızlığını sonuna kadar hissettiğiniz bir gün olsa da, öğretmeniniz için ona ne kadar değer verdiğinizi hissetme günüdür.

Maneviyatı hiçbir zaman maddiyat karşılayamaz tabii ki ama öğretmeninize “siz benim için değerlisiniz” mesajını verecek hediyeler tercih etmeniz uygun olacaktır. Öğretmenler gününde, alacağınız hediyelerle diğer arkadaşlarınızdan sıyrılmak istiyorsanız, dillere pelesenk olacak öğretmenler günü hediyeleri ile siz bu işi başarırsınız 🙂

Herkesin Aklına Gelmeyen Öğretmenler Günü Hediyeleri 

Öğretmene Özel Mesajlı Dev Çikolata

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-1

Öğrencilerini, elinden düşürmediği cetveliyle cezalandıran dominant bir öğretmene sahip olmadığınız için kendinizi çok şanslı hissediyorsanız, biricik öğretmeninize hediyelerin en güzelini vermelisiniz. Cetvel tasarımıyla dikkat çeken ahşap kutusuna ve cetvel tasarımı üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz mesajlı dev çikolata öğretmeninizin aldığı farklı hediyelerden biri olacak.

 

Kişiye Özel Defter

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-2

Farklı renk alternatifleri bulunan ve üzerine öğretmeninizin ismini lazer yöntemiyle yazdırabileceğiniz bu defterler, öğretmeninizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak öğretmenler günü hediyeleri arasında yer alıyor.

 

Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-3

Alacağınız hediyenin, aradan uzun yıllar geçse de hala öğretmeninizin tebessüm etmesine vesile olacak bir şey olmasını istemez misiniz? Öğretmeninizin sıklıkla kurduğu cümlelerin ve kendi fotoğrafının yer alacağı bu tasarımı, masa saati, duvar saati, kupa bardak ve mousepad gibi ürünlere bastırmanız mümkündür.

 

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-4

Öğretmeninizi okulun kralı ya da kraliçesi ilan etmeniz öğretmenlere özel sertifika ile çok kolay… Öğretmeninizin isminin ve fotoğrafının yer alacağı bu sertifikalar, orijinal öğretmenler günü hediyeleri arasından en çok tercih edilen hediye seçeneği…

 

Öğretmenler Gününe Özel Üstün Başarı Ödülü

 

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-5

Bir öğretmeni en çok ne mutlu eder?” diye düşündüğünüz zaman “mesleğini iyi yaptığını dile getirmek” olduğunun seçenekler arasında yer aldığını görürsünüz. Öğretmeninizi yılın öğretmeni ilan edebileceğiniz ve plakasına öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz üstün başarı ödülüne ne dersiniz?

 

Öğretmenler Gününe Özel Harfli Çikolata

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-6

5 farklı mesajlı seçeneği bulunan öğretmenler gününe özel harfli çikolatalar, tatlı bir öğretmenler günü hediyesi vermek isteyenlerin tercihi…

 

Öğretmene Özel Beyaz Kutulu Kalem Seti

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-7

Kadın öğretmenler için kadın figürünün, erkek öğretmenler içinse erkek figürünün kullanıldığı beyaz kutulu kalem setinde, hem kutuya hem de kalemlere öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

Kişiye Özel Öğretmen Seti

dillere-pelesenk-olacak-ogretmenler-gunu-hediyeleri-8

İçerisinde kalem, kartvizitlik ve usb belleğin bulunduğu öğretmen seti, kullanışlı bir öğretmenler günü hediyesi olmaya aday. Siz de alacağınız hediyelerin rafa kaldırılmasını istemiyor, öğretmeninizin kullandıkça sizi hatırlamasını istiyorsanız kişiye özel öğretmen seti görülmeye değer…

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here