Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Doğum Günü İçin Romantik Hediyeler

Doğum Günü İçin Romantik Hediyeler

0
Paylaş

Doğum günü hediyesi arıyorsanız ve risk almak istemiyorsanız romantik ürünlere yönelebilirsiniz. Doğum günü hediyesi seçmek diğer özel günlerde hediye seçmekten daha zordur. Sevgililer günü olduğunda yüzlerce, sevgililere özel ürünler tasarlanıyor. Dolasıyla sevgililer gününde hediye almak daha da kolay.

Ancak artık doğum günleri için de özel hediyelerin üretildiğinin müjdesini verelim. İnternet adreslerinden birçok ürüne erişebileceğiniz gibi dilediğiniz adrese de gönderim yapabilirsiniz. Mesafelerin kalktığı, birçok ürünün olduğu bu ortamda doğum günü hediyesi almamanın bahanesi yok. 🙂 Peki hangi hediyeyi almalıyım? Bu soru kafanızda dönüp dolaşıyor ve sizi daraltıyorsa sizin için hazırladığımız doğum günü hediyeleri listesine göz atmanızı öneriyoruz. Romantik, ilginç ve fotoğraflı birçok hediye karşınızda…

Doğum Gününe Özel Romantik Hediye Fikirleri

Kişiye Özel Tarihli Kolye

Sevgilinizin ve sizin doğum günü tarihi ile birlikteliğe başladığınız tarihi tek bir kolyede görmek ister misiniz? Sizi siz yapan tarihlerin hepsi bu kolyede sonsuzluk işaretiyle tasarlanmış. Romantik bir doğum günü hediyesi arıyorsanız önemli tarihlerin yer aldığı bu kolyeyi mutlaka incelemelisiniz.

Sarı Çiçekli Yuvarlak Yaşayan Kolye

Yaşayan kolyelerle de sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Kurutulmuş çiçeklerin yer aldığı özel kolye çiçeksever herkesi sevindirecek. Şık tasarımının yanı sıra ilginç yapısıyla da dikkat çeken bu kolye sadece doğum günü değil diğer özel günlerde de hediye edilebilir.

İlginç Çerçeve Tasarımı

Eğer mühendis ya da teknolojisever bir arkadaşınız, sevgiliniz varsa bu tarz bir çerçeve tasarlayabilirsiniz. Eski bir klavye ve çerçeve ile yaratıcı mesajlarınızı, ilginç çerçeveyle sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Kişiye Özel Ahşap İşlemeli Çerçeve

Eğer ilginç bir çerçeve yerine son derece romantik bir ürün istiyorsanız ahşap çerçeve ideal bir seçim olacaktır. Çünkü bu çerçeve diğerlerinden farklı olarak kişiselleştirilebiliyor. Üzerine istediğiniz mesajı ve tarihi yazdırabileceğiniz çerçeve fotoğraflarınızı en güzel şekilde taşır.

 

Romantik Mesajlı Doğum Günü Hediyeleri

Romantik mesajları küçük kağıtlara yazarak sevgilinize basit ama etkili bir hediye verebilirsiniz. Sadece doğum günlerinde değil sevgililer günü, yıl dönümü gibi özel günlerde de bu hediyeyi yaratabilirsiniz.

Seni Sevmemin 30 Nedeni Çikolata Kavanozu

Yukarıdaki fikir hoşunuza gittiyse fakat nasıl yapacağınızı kara kara düşünüyorsanız, hiç üzülmeyin. Seni sevmemin otuz nedeni adlı ürün tamamen romantik mesajlar içeriyor. Üstelik bu mesajların hepsi lezzetli çikolataların üzerinde yer alıyor.

Kişiye Özel Seni Sevmemin Nedenleri Hediye Kutusu

Bir diğer romantik hediye de kalpli mesajların yer aldığı kırmızı kutu. Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan hediye kutusu, uzun yıllar unutulmayacak bir hediye.

İlkler Tablosu

İlginç olduğu kadar romantizm dolu olan bu çerçeve ilklere önem veren sevgililer için adeta biçilmiş kaftan! İlk buluşma, ilk öpme, ilk gezi gibi birçok özel anın bulunduğu çerçeveyi kendiniz de birkaç adımda yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.