Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Doğum Gününe Özel Romantik Biblolar

Doğum Gününe Özel Romantik Biblolar

0
Paylaş

Doğum günü hediyesi için yepyeni önerilerimiz var. Bunlardan ilki romantik biblolardan oluşuyor. Doğum gününe özel romantik biblolar birbirinden özgün tasarımlarla yeniden üretildi. Eskisi gibi plastik biblolar yok.  Eski modellerin yerini ahşap, seramik ve metal biblolar aldı.

Dekoratif olarak da şık bir görünüme sahip olan bu minik hediyelikler; ne hediye alacağı konusunda kararsız kalanlar için de ideal bir ürün. Sevgilinizi mutlu edecek romantik bibloları sadece doğum günü için değil diğer özel günlerde de tercih edebilirsiniz. İşte yepyeni biblo tasarımları…

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Romantik Biblolar 

Romantik Aşıklar Sokak Lambalı Biblo

Ahşaptan üretilmiş olan bu biblo sevgilileri temsil eden karakterlerle tasarlanıyor. Üzerindeki sokak lambası da bibloya farklı bir hava kazandırmış. Üstelik sokak lambası figürü gerçek bir lambadan oluşuyor. Dolasıyla kitap okuma lambası olarak da kullanılabilir.

 

Banktaki Aşıklar Sokak Lambalı Biblo

Banktaki aşıklar birçok ressamın, filmin ve fotoğraf karesinin ana karakterlerindendir. Bu biblo da masanıza adeta sanatı getiriyor. İnce düşünülerek tasarlanmış olan bu romantik sokak lambalı biblo da kitap okuma lambası olarak kullanılabilir. Sevgilinizi ve sizi temsil eden biblodan iki adet almayı unutmayın…

 

Çifte Kumrular Sokak Lambalı Biblo

Gün batımını tek başına izlemek ile sevgiliyle izlemek arasında büyük fark vardır. Henüz sevgilinizle bu özel anı yakalayamadıysanız üzülmeyin, gelecek güzel günlerin haberini bu romantik doğum günü hediyesiyle verebilirsiniz.

 

Atlı Gelin- Damat Figürü

Oldukça şık görünen bu biblo maalesef sadece yurt dışında satışta bulunuyor. Sevgilinizi mutlu etmek için aceleci davranıp önceden sipariş vermenizde yarar var. Gelin ve damat temsilinin yanı sıra bembeyaz güzel bir atın yer aldığı biblo, mutlu çiftler için ideal bir hediye.

Çift Fotoğraflı Eyfel Kulesi

İşte hem fotoğraf çerçevesi hem de sevimli bir biblo! Çift fotoğraflı Eyfel Kulesi, masa üstüne renk katacak. Basit ama romantik bir tasarım ile üretilmiş olan bu ürün fotoğraflarınız eklenince daha da anlamlı bir hediyeye dönüşüyor.

Seramik Aşıklar Romantik Biblo

Bir diğer seramik biblo ise dans eden çiftlerden oluşuyor. Tamamen beyaz olup üzerinde renklendirme yapılmayan biblo Roma dönemindeki heykelleri andırıyor. Evinize farklı bir dekorasyon havası katacak bibloyu görenlerin hayran kalacağı kesin…

Dans Eden Çiftler

Renklendirilmiş seramikten üretilmiş olan çift biblosunu sevgilinize hediye etmekten çekinmeyin. Kaliteli yapısı ve romantik tasarımıyla herkesin gönlünü kazanacak bu hediye doğum günü kutlamasını da unutulmaz kılacaktır.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.