Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Dolu Dolu Yılbaşı Hediyeleri: Hediye Kutuları

Dolu Dolu Yılbaşı Hediyeleri: Hediye Kutuları

0
Paylaş

Alacağı yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerini dünyanın en mutlu insanı yapmayı kim istemez ki! Siz de hediyenizin içeriğinin zengin bir şey olmasını istiyorsanız, birbirinden renkli bu hediye kutularını görmeden geçmeyin. Biricik dostunuzun, annenizin ya da eşinizin 2016 yılına mutlu bir başlangıç yapmasını istiyorsanız dolu dolu bir yılbaşı akşamı geçirmenizi sağlayacak bu hediye fikirlerimizden mutlaka faydalanmalısınız. Şimdiden yeni yılınız kutlu olsun, sevdiklerinizle nice mutlu yıllara erişmeniz dileklerimizle 🙂

Sıradan Hediyelerden Sıkılanlara Özel Hediye Kutuları 

2016 Yılbaşı Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-1

2016 yılbaşı hediye kutusu içerisinde lavanta kesesi, çam ağacı işlemeli havlu, yılbaşı mesajlı çikolatalar, zincir süs ve ayıcık bulunmaktadır.

Neşeli Yeni Yıl Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-2

İçerisinde kardan adam ve penguen neşeli çikolatalar, Noel baba magnet ve kalp tealight bulunan yeni yıl hediye kutusu sevdiklerinize verebileceğiniz en şirin yılbaşı hediyeleri arasındaki yerini alacak.

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-3

Romantikliğinizi 2016 yılında da zirvede bırakmaya ne dersiniz? İçerisinde ayıcık, snei seviyorum işlemeli havlu, kalp çerçeve ve seni bu kadar çok seviyorum mesajlı butik kurabiye bulunan hediye kutusu buram buram aşk kokuyor.

Kar Küreli Metal Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-4

Alacağınız hediyenin yeni yılın en konuşulan ürünü olmasını istiyorsanız, içerisinde kar küresi, çam ağacı işlemeli havlu, kar küresi ve minik yılbaşı çanı bulunan metal kutuya ne dersiniz?

Yılbaşına Özel Çikolatalı Kraft Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-5

Yeni yıl mesajlı enfes çikolatalar, çam ağacı süsü keçeden ayıcık, çam ağacı işlemeli havlusu bulunan kraft hediye kutusu farklı bir sürpriz yapmak isteyenlerin seçimi olacak.

2016 Yılbaşı Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-6

Şekerden çikolataya, çerçeveden anahtarlığa kadar pek çok ürünün yer aldığı şık hediye kutusu dolu dolu bir yıl geçirmek isteyenlerin favorisi olmaya geliyor.

Evim Sensin Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-7

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi alacağınız hediyelerle kanıtlamak isterseniz evim sensin hediye kutusu tam sizlik! İçeriğinde peluş ayıcık, mum, seni seviyorum işlemeli havlu ve şekerlemelerin bulunduğu hediye kutusu, puantiyeli tasarımıyla hayranlık uyandırıyor.

Romantik Sevgililere Hediye Kutusu

dolu-dolu-yilbasi-hediyeleri-hediye-kutulari-8

Şık kutusuyla görenlerin kalbini tam on ikiden vuran bu ürünün içeriğinde ayıcık anahtarlık, kokulu kalp sabunlar, minik şişede kalpli drajeler ve kalp süs bulunuyor. Kutu içeriği yapay gül yapraklarıyla süsleniyor…

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here