Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Düğmelerle Renklenen El Yapımı 10 Doğum Günü Hediyesi

Düğmelerle Renklenen El Yapımı 10 Doğum Günü Hediyesi

0
Paylaş

Evini sürprizler dükkanına dönüştürmeyi hayal eden herkesin, kendi elleriyle hazırlayıp bir köşeye biriktirebileceği hediye seçenekleri olmalıdır. İnsanları mutlu etmek sizin de kendinizi iyi hissetmenize vesile olur. Doğum günü, sevgililer günü gibi günler de bu sebeple fazlasıyla rağbet görür. Ama sizin birisini mutlu etmeniz için muhakkak özel bir günün gelmesini beklemenize gerek yok öyle değil mi? Takı kutunuzda ya da çekmecelerinizin en ücra köşelerinde değerlendirilmeyi bekleyen düğmelerinizi gün yüzüne çıkarmaya ne dersiniz? En az sizin kadar renkli bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız, düğmelerinizden faydalanmanızı öneririz. “İyi de atılmayı bekleyen bir düğmeden ne yapılabilir ki!” dediğinizi duyar gibiyiz. İşte bu sorunuza verilebilecek en güzel cevaplar, sizin için sıraladığımız aşağıdaki listede yer alıyor.

Düğme ile Yapılabilecek Doğum Günü Hediyeleri

Saç Bandı ve Taç Yapımı

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-7

Yaş sınırlaması getirmeden her bayanın kullanabileceği şıklıkta saç bantları ve taçlar yapmaya ne dersiniz? Düğmeleri keçe üzerine yapıştırabilir ya da dikebilirsiniz.

 

Düğme ile Yapılan Çiçek Çalışmaları

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-6

Hediyenin küçüğü büyüğü olmaz. Dekoratif eşyalarla arası iyi olan sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak kendi ellerinizle düğmeden çiçekler yapabilirsiniz.

 

Düğmeyle Süslenmiş Çanta Modelleri

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-5

Çamaşır suyu lekesi olan ya da yırtılan çantanızı atmak yerine rengarenk düğmelerle neden süslemeyesiniz ki! Ortaya oldukça renkli bir çanta çıkacağından hiç şüpheniz olmasın.

Rengarenk Kemer Seçenekleri  

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-4

Klasik kemerlerden sıkılıp hayatına kemerleriyle renk katmak isteyenler düğmelerle kaplanmış bu kemerleri çok sevecekler. Düğmeleri dilerseniz kurdeleye de dikebilirsiniz.

 

Yenilenen Abajurlar

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-3

Annenizin atmaya kıyamadığı abajurunu düğmelerle revize edebilir dekoratif açıdan daha da görülesi olmasını sağlayabilirsiniz.

Düğmeden Yapılmış Takı Modelleri

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-2

Kadınların hayır diyemeyecekleri şeylerden birisi de hiç şüphesiz takılardır. Düğmelerle yapabileceğiniz bu bileklik ve kolye modelleri her kadının gönlüne taht kuracak güzellikteler…

 

İsme Özel Hediyelik Çerçeveler

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-1

Değer verdiğiniz kişilere özel hissetmelerini sağlayacak bir sürpriz yapmak istiyorsanız, onların isimlerinin baş harflerini düğmelerle çerçevelere işleyebilirsiniz.

 

Düğmeden Yapılmış Kaseler
dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-9

İçerisini deniz kabuklarıyla süsleyebileceğiniz şık bir kase yapma fikri nasıl? Annenizin en leziz meyveleri yerleştirdiği plastik kabın papucunu dama atın 🙂

 

Renkli Tablo Modelleri 

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-10

Düğmelerle şık mı şık bir tablo yapabileceğiniz aklınıza gelir miydi hiç! Biz size sadece fikir veriyoruz, bunun yanında siz daha farklı modelleri de düğmelerle süsleyebilirsiniz.

 

Düğmeyle Ayakkabı Süsleme Çalışmaları

dugmelerle-renklenen-el-yapimi-10-dogum-gunu-hediyesi-8

Eskimiş babetlerinize yaz mevsiminin canlılığını katmaya hazır olun! Babet ve sandaletlerinizi renkli düğmelerle donatarak tüm bakışları üzerinize toplayabileceksiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.