Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi El Yapımı Anneler Günü Hediyesi

El Yapımı Anneler Günü Hediyesi

6
Paylaş

Dünyada var olma nedenimiz annelerimiz için alabilecek hediye düşünürken siz de büyük bir çıkmaza giriyor musunuz? Ona verebilecek kadar değerli bir şey bulamıyorsanız inanın yalnız değilsiniz. Milyonlarca insanla aynı duygu ve düşünceyi paylaşıyorsunuz. Siz yine de anneniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz, sadece anneler günü hediyesi değil, her an hediye edebileceğiniz bir şeyler arıyorsunuz. Ne güzel! Çünkü sizinle tanıştıracağımız ve aldığınız hediyeye bir kat daha değer katacağınız mükemmel hediye fikirlerimiz var. El yapımı anneler günü hediyeleri için kolları sıvamaya hazır mısınız?

Giyim Üzerine El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

El Yapımı Kazaklar

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-1

Bir kazağa küçük bir dokunuşla harika detaylar verebileceğinizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız şimdi öğrenmelisiniz. Düz bir kazak üzerine yapıştıracağınız taşlarla veya kendi ellerinizle yapacağınız ponponlarla harika bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

 

El Yapımı Tişörtler

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-2

Bazen bir cd, bazen iğne iplik ve renkli taşlar, bazen de güzel bir güpür… Annenizi mutlu etmek sizin elinizde!

 

Kazaktan Elde Edilebilecek El Yapımı Anneler Günü Hediyeleri

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-3

Biraz yaratıcı olmanın kimseye zararı olmaz. Ne kadar yetenekli olduğunuzu annenize ve çevrenizdekilere bir kez daha kanıtlamak istiyor musunuz? “Evet” çığlıklarınızı taa buradan duyuyor ve sizi kazaktan elde edilebilecek şapka, çorap ve eldivenle tanıştırmak istiyoruz.

 

 

El Yapımı Topuklu Ayakkabılar

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-4

Anneniz şık bir iş kadını ve topuklu ayakkabı onun vazgeçilmezleri arasında. O halde annenizin sıradan bir topuklu ayakkabısına güzel bir hareket katmaya ne dersiniz? Veya aldığınız bir topuklu ayakkabı üzerinde kendi yeteneğinizi konuşturabilirsiniz. Seçim sizin!

 

 

El Yapımı Kot Pantolonlar

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-5

Anneniz giyimine önem veren biriyse ve farklılıklardan hoşlanıyorsa, size küçük ve etkili bir kaç yöntem göstermek istiyoruz. İster annenizin kotunu boncuklarla dikkat çekici hale getirin, isterseniz kotları üzerine çeşitli desenler yapın, isterseniz de farklı güpürlerle kot paçalarına harika bir görünüm kazandırın.

 

Anneye El Yapımı Hediyeler: Aksesuarlar

El Yapımı Kolyeler

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-6

Takıp takıştırmayı seven anneniz için hazırlayabileceğiniz harika kolyelerle tanışmaya hazır mısınız? Annenizin şıklığına önem mi veriyor? Yoksa doğal olan her şeye karşı aşırı duyarlılığı mı var? Ya da spor giyimden vazgeçemiyor mu? O halde el yapımı kolye modellerinden biri mutlaka annenizin tarzını yansıtacaktır.

 

El Yapımı Saç Bantları

 

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-7

Annenizin takacağı saç bandını kendi ellerinizle hazırlamak ister misiniz? Bunu başarabilmeniz için eski bir tişört, güzel bir şerit veya saç bandı olabilecek bir kumaş yeter de artar bile.

 

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-8

Evde bulunan kumaşlarla elde edebileceğiniz harika saç bantları.

 

El Yapımı Dekorasyon Ürünleri

El Yapımı Porselenler

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-9

Sıradanlıktan sıkıldınız ve annenize eğlenceli bir hediye hazırlamak istiyorsunuz? O halde evde sıradan sıradan bekleyen porselenleri biraz heyecanlandırmaya ne dersiniz?

 

El Yapımı Küçük Çerçeveler

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-10

Taşlar üzerine yapıştıracağınız fotoğraflar ile ilginç ve dikkat çekici bir anneler günü hediyesine imza atabileceğinizi biliyor muydunuz?

 

El Yapımı Mumluklar

 

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-11

Mumlara ilgisi olan anneniz için kendi ellerinizle mumluk hazırlamanız, anneniz için yapabileceğiniz en güzel anneler günü hediyesi seçeneklerinden biri olacaktır.

 

El Yapımı Renkli Duvar Saatleri

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-12

Annenizin odasına veya işyerine asabileceği harika bir duvar saatine imza atmanız artık çok kolay. Üzerini ister pullarla süsleyebileceğiniz bir saat, isterseniz de el yazınızla üzerine duygularınızı ifade edebileceğiniz bir saat. Anneniz ellerinizle hazırladığınız hediyeye bayılacak.

 

 

 

El Yapımı Ahşap Duvar Saatleri

 

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-13

Anneniz için hazırlayacağınız el yapımı anneler günü hediyesinde ahşabın güzelliğinden yararlanmak ister misiniz? O halde yazın topladığınız deniz kabuklarını ortaya çıkarmanızın zamanı geldi bile.

 

El Yapımı Fotoğraf Çerçeveleri

 

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-14

Hazırlaması ne kadar basitse, anlamı o kadar büyük olan bu çerçevelerle annenizi mutluluk gözyaşlarına boğacaksınız. Anılarınızı kullandığınız bu el yapımı anneler günü hediyesi ile anneler gününe damga vuracaksınız.

 

El Yapımı Tatlılar

yetenek-isteyen-15-anneler-gunu-hediyesi-15

Anneler gününde kendi ellerinizle annenize tatlı yapmaya ne dersiniz? Rengarenk yiyeceklerle annenizin hem gözüne hem de midesine hitap edeceksiniz.

Eğer bunlar size yetmediyse sevgiliye el yapımı hediyeleri yazımızı muhakkak okuyun.

 

6 yorumlar

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.