Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi En Çılgın Yılbaşı Parti Aksesuarları

En Çılgın Yılbaşı Parti Aksesuarları

0
Paylaş

Yeni yılı evde sevdiklerinizle kutlamaya karar verdiniz ve parti hazırlıklarını hızlandırmanız gerekiyor. Partiye katılanlar için sürpriz hediyeler alıp daha renkli ve unutulmaz bir yılbaşı partisi düzenlemek istiyorsunuz. Ancak ne alacağınıza karar vermediyseniz sizin için seçtiğimiz aksesuarlarla çılgın bir parti düzenlemeye hazır olun! Eğlenceli şapkalardan gözlüklere, ev süslemelerine kadar tüm detayları bulabileceğiniz yazımızda 2017 yılının en cool partisi sizin evde düzenlenecek!

 

Eğlencenin Sırrı Yılbaşı Parti Aksesuarları

 

Fiber Optik Çam Ağaçları

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-1

Yeni yıl denilince akla ilk gelen şeylerden biri de çam ağacı. Parti hediyelerini altına yerleştireceğiniz çam ağacını evinizin baş köşesine kurmalısınız. Partinin olmazsa olmazlarından çam ağacını kurduktan sonra artık ev süslerine ve misafirlerinize dağıtacağınız hediyelere geçebilirsiniz 🙂

 

Keçe Mutlu Yıllar Süsü

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-2

Evinizin duvarlarını yeni yıl temennileriyle doldurmak istiyorsanız en güzeliyle karşınızdayız. Keçeden yazılan mutlu yıllar yazısı 150 cm boyutunda olup evinizi renklendirecek.

 

Happy New Year Şampanya Şişesi Gözlük

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-3

Partinizde kahkahaların eksik olmamasını sağlayacak aksesuarlardan biri de şampanya şişesi şeklinde tasarlanan gözlük! Üstelik üzerinde mutlu yıllar mesajı yer alıyor.

 

Çam Ağacı Taç

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-5

Çam ağacını kurmakla yetinmeyip herkesin başının üzerine minik bir yılbaşı ağacı dikmeye ne dersiniz? Bu sevimli taçlara misafirleriniz de bayılacak.

 

Cama Tırmanan İkili Noel Baba

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-5

Noelin temsili noel baba da olmazsa olmaz. Camınıza tırmanacak birkaç noel baba figürüyle dekorasyonunuza eğlence katabilirsiniz.

 

King For The Day – Şişme Taçlar

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-6

Yeni yılın kral ve kraliçeleri bu partide buluşuyor! Partinize katılan herkesi yılın kral ve kraliçesi ilan etmenizi sağlayacak taçları da tercih edebilirsiniz.

 

İçecek Şapkaları

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-7

İçeceklerin su gibi akacağı partide servis yapmaktan yorulmak istemiyorsanız herkese birer tane içecek şapkası hediye edin, iki içeceği şapkalarında taşımalarını sağlayın.

 

Mini Party Hats – Mini Parti Şapkaları

en-cilgin-yilbasi-parti-aksesuarlari-8

Partinizin konsepti yeni yıl olacak ancak siz yine de eğlenceli karakterler yaratmaktan geri kalmak istemiyorsanız korsandan aşçıya, kovboy şapkasından fese kadar birbirinden şık minik parti şapkalarını kullanabilirsiniz. Bu minik şapkaları çene bandı sayesinde başınıza sabitleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.