Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi En Çok Satan 8 Yılbaşı Sepeti

En Çok Satan 8 Yılbaşı Sepeti

0
Paylaş

Alacağınız yılbaşı hediyesinin dolu dolu olmasını istiyorsanız, içeriğiyle oldukça beğeni toplayan birbirinden renkli bu yılbaşı sepetlerini mutlaka görmelisiniz. Tek bir hediye alıp vermek size basit geliyorsa, içeriği zengin bu yılbaşı sepetlerini çok seveceğinizden eminiz. Yılbaşı telaşınız şimdiden başladıysa, bu sepetler sayesinde yılbaşı hediyesi ne alacağınıza karar vermeniz de çok kolay olacak.

En Çok Tercih Edilen Yılbaşı Sepetleri 

1. Dolu Dolu Yılbaşı Sepeti

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-1

İçerisinde yılbaşı tacı, mutlu yıllar mesajlı kupa bardağı ( içi çikolata dolu ), HoHoHo yılbaşı gözlüğü, yılbaşı çorabı, kar spreyi ve yılbaşı süsü bulunan bu sepet sizce de tam bir yılbaşı hediyesi değil mi? 🙂

 

2. Çikolata Dolu Yılbaşı Kovaları

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-2

Çikolata krizinin üstesinden gelemeyen sevdiklerinize verebileceğiniz en iyi hediye çikolata dolu bu yılbaşı kovaları olacak.

3. 2016 Yılbaşı Hediye Çantası

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-3

İçerisinde anahtarlık, çam ağacı işlemeli el havlusu ve 10 adet pelit çikolata bulunan bu şirin hediye çantası unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olmaya geliyor.

4. 2016 Yılbaşı Hediye Kutusu

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-4

Yılbaşı temalı fotoğraf çerçevesi, Noel babalı porselen kupa bardak, madlen çikolata, anahtarlık, baston şeker, iki adet butik kurabiye ve baston çikolata bulunan bu hediye kutusunu herkes çok sevecek.

 

5. Ekonomik Yılbaşı Hediye Sepetleri

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-5

Farklı üç alternatifi bulunan ve yılbaşı hediyesi olmayı fazlasıyla hak eden ekonomik yılbaşı hediye sepetleri, yeni yılda alacağı hediyelere fazla bütçe ayıramayacaklar için oldukça şık ve sevimli ürünlerden oluşuyor.

 

6. Kurumsal Yılbaşı Hediye Sepetleri

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-6

Yılbaşı çekilişi yaptığınız iş arkadaşınıza dolu dolu bir yılbaşı sepeti vermeye ne dersiniz? Abur cuburdan, havluya; peluş ayıcıktan, termosa pek çok zengin alternatife sahip bu sepetlerle tanıştığınıza memnun olacaksınız.

 

7. Sevgililere Özel Leziz Yılbaşı Kesesi

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-7

Yılbaşı partinizi en lezzetli şekilde geçirmek istiyorsanız, içeriğinde iki adet albeni, iki adet çokokrem, 2 adet rokko lolipop, 2 adet kalp Marsmalow, 2 adet Heribo jelibon, 2 adet kalp tealight bulunan bu keselerle tanışmalısınız. Yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmanız için harika bir seçenek!

8. Çam Ağaçlı 2016 Yılbaşı Sepeti

en-cok-satan-8-yilbasi-sepeti-8

Tombalasız yılbaşı mı olurmuş!” diyorsanız bu hediye sepetimiz sizin için… İçinde küçük çam ağacı, tombala, lavanta kesesi, mutlu yıllar mesajlı çubuk ve Noel baba maskotunun yer aldığı bu sepet de, yeni yılın gözdesi olmaya aday!

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.