Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi En Güzel Dileklerle Hazırlanan Yılbaşına Özel Hediyeler

En Güzel Dileklerle Hazırlanan Yılbaşına Özel Hediyeler

0
Paylaş

Yeni yıl, yeni umutlar, yeni dilekler demek. Her yılbaşı hediyesi, güzel dilek ve temennilerle süslenir. Belki de yılbaşının sevincini yaşatan, bizlere yeniden umut sağlayan da bu dileklerdir…

2017’ye umutla bakanlara, sevdiklerine mutluluk ve beraberlikler dileyenlere yılbaşına özel hediyeler hazırladık. Yeni yıl dileklerinizi en iyi şekilde taşıyan bu özel hediyeler, sevdiklerinize iletilmek üzere sizleri bekliyor.

Yeni Yıl Mesajlarıyla Hazırlanan Yılbaşına Özel Hediyeler

 

Sevgilime Yeni Yıl Tavsiyeleri Sertifikası

en-guzel-dileklerle-hazirlanan-yilbasina-ozel-hediyeler-01

Yeni yılda sevdiklerinize iletmek istediğiniz tavsiyeler için bir hediyeye ne dersiniz? Sevgilinizle birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğraf ve 2017 için dileklerinizin yer aldığı bu yılbaşı hediyesi, sertifika olarak adresinize gönderiliyor.

 

Kişiye Özel Yeni Yılda Yapacaklarım Listesi

en-guzel-dileklerle-hazirlanan-yilbasina-ozel-hediyeler-02

 

Her pazartesi ve her yeni yılda kendimize sözler veririz… Artık bu durumu kanıtlamanın zamanı geldi. İşte yeni yılda yapacaklarım listesi artık planlarınız aksamayacak. Kendinize verdiğiniz sözleri bu hediyeyle tutabilirsiniz.

Noel Baba Posta Kartı 4lü Paket

en-guzel-dileklerle-hazirlanan-yilbasina-ozel-hediyeler-03

Sevdiklerinize iletmek istediğiniz tüm mesajlar, bu posta kartıyla sevimli bir şekilde iletilecek. İsim ve soy isimlerin de yer aldığı posta kartı yılbaşı temasıyla tasarlanıyor. Tek yapmanız gereken iletmek istediğiniz mesajı belirtmek.

Kişiye Özel Noel Baba 3 Boyutlu Led Lamba

en-guzel-dileklerle-hazirlanan-yilbasina-ozel-hediyeler-04

Mutlu Yıllar mesajınızı bu sevimli Noel baba tasarımıyla iletmeye ne dersiniz? LED lamba, kişiye özel olarak tasarlanıp, adresinize gönderilmektedir.

Lanet Olsun Tişört – Erkek Bisiklet Yaka

en-guzel-dileklerle-hazirlanan-yilbasina-ozel-hediyeler-05

Sadece mutluluk dilekleri olacak diye bir kural yok! Sevdiklerinize hem güldürecek hem de düşündürecek yılbaşı hediyesi. 🙂 Esprili sözlerle hazırlanan bu tişört, sevdiklerinizi kesinlikle güldürecek.

Yılın İlk Hediyesi Kare Yastık

en-guzel-dileklerle-hazirlanan-yilbasina-ozel-hediyeler-06

İçi elyaf ile dolu olan yumuşacık yastıklar, aşkınızı, sevginizi, yeni mesajınızı da içinde taşıyor. Yılbaşı temalı yastıklar, istediğiniz sözlerle tasarlanıp adresinize kadar gönderiliyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.