Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi En İlginç Anneler Günü Hediyeleri

En İlginç Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler günü yaklaşıyor… Eğer sizi de bizim gibi “Ne hediye alsam?” telaşı sardıysa biz bu özel günde anneler günü hediyeleri seçenekleri araştırmalarımızın sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Ülkemizde yaklaşık 60 yıllık bir serüveni olan anneler gününü farklı bir açıdan değerlendirmeye çalışacağız! Geçmişten günümüze anneler günü hediyesi olarak hangi ürünleri annelerimize hediye etmeyi tercih ettik? Zaman içerisinde hediye tercihlerimiz nasıl çarpıcı bir şekilde değişikliğe uğradı? Hangi anneler günü hediyeleri demode oldu ve hangi hediyeler yükselen trend haline geldi? Bunların hepsinin üzerinde düşünüp ve bir araştırma süzgecinden geçirip sizlere ilginç anneler günü hediyeleri alternatifleri sunmaya çalışacağız. Varlığı büyük bir mutluluk kaynağı, yokluğu ise acıların en büyüğü olan kıymetli annelerimiz için en güzel anneler günü hediyelerini seçmeye çalıştık!  Anneler Günü hediyenizi seçtikten sonra üzerine bir de kendi el yazınız ile özel bir kutlama mesajı eklediğinizde, inanıyoruz ki en anlamlı anneler günü hediyeleri bu şekilde hazır hale gelecek! Aşağıda sizin için seçtiğimiz anneler günü hediyeleri seçeneklerini göreceksiniz. Bütün annelerin anneler gününü şimdiden kutluyor ve mutluluk dolu özel günler diliyoruz.

 

Anneler Günü Hediyesi Olacak İlginç Ürünler

Kişiye Özel Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası;

Kişiye özel olarak  hazırlanan Star Master projeksiyonlu gece lambası ile annenizle en güzel fotoğrafınızın gecenizi aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Anneniz bu hediyeniz karşısında çok şaşıracak.

 

Konuşan Çikolatalar;

konusan_cikolatalar_500

Anneciğinizi konuşan çikolatalar ile şaşırtmak ister misiniz? Kendi sesinizle istediğiniz mesajı kaydedebileceğiniz Konuşan Çikolatalar ona verebileceğiniz en özel anneler günü hediyelerinden biri olacak. Anneniz bu anneler günü hediyesi seçeneğine bayılacak bizden söylemesi 🙂

 

Aşk Ölçer;

love_matter_ask_olcer_500

Anneniz için hem ilginç hem de anlamlı bir anneler günü hediyesi istiyorsanız, işte size en şirin seçenek! Anneniz bu aşk ölçer sayesinde ona olan sonsuz sevginizi ölçmenin mutluluğunu yaşayacak

 

Romantik Saksı Gece Lambası;

potted-plant-night-light-romantik-saksi-gece-lambasi_500

Romantik Saksı Gece Lambası, yapay saksı içerisinde büyükçe bir ampul ve ampul içerisinde kalp ile LOVE yazısı ile odanıza harika bir ambiyans kazandıracak. İçerisindeki LOVE yazısı yeşil, kalp ise yeşil renkte yanmaktadır.

 

Mikrofon Saç Fırçası;

Bulaşık yıkarken, evi süpürürken ya da ütü yaparken stresini şarkı söyleyerek atan annenize, saçlarını tararken de kendisini tam bir ses sanatçısı gibi hissetmesini ister misiniz? Mikrofon saç fırçası ile annenizin, saçlarını her taradığında motive olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Topuklu Ayakkabı Çakmak;

topuklu_ayakkabi_cakmak_500

Kadınların ayakkabı tutkusunu hepimiz biliriz. Bu durum anne olsalar da değişmez. Kadınlar topuklu ayakkabı giydiklerinde kendilerini daha seksi, daha güzel ve daha mutlu hissederlermiş. Peki ya Topuklu Ayakkabı Çakmak kullandıklarında? Eminiz o zaman da oldukça dikkat çekici olacaklardır 🙂

 

Annenize, stresini atacağı bir telefon kılıfı hediye etmeye ne dersiniz? Baloncuklu iPhone 5 kılıfı ile anneniz tüm sinirini iPhone kılıfı sayesinde üzerinden atacak.

 

Bonus: Perde Asma İşlerine Yardımcı Ev Terliği 🙂

anneler-gunu-hediyeleri-218

Annenizin ev işlerinde daha yukarıya uzanmak için kullanacağı bu ev terliği oldukça kullanışlı ve özellikle de perde asarken düşme riskini sıfırlıyor:) Bu anneler günü hediyesi karşısında annenizi şaşırtacaksınız.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.