Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri En Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri

En Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Derslerimizde başarılı olarak öğretmenlerimizi sevindirmek mümkün. Ancak bilgi birikimini bizlerle paylaşan, bize doğruyu öğreten öğretmenlerimizi farklı yöntemlerle de mutlu etmek gerek. En azından birçok insan böyle düşünüyor. Hal böyle olunca da öğretmenimi nasıl mutlu etsem, öğretmenime öğretmenler gününde ne hediye alsam gibi sorular ortaya çıkıyor. İşte sizin için listelediğimiz farklı ve özel öğretmenler günü hediyeleri.

En farklı ve Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Mesajlı Fizikçi Kare Yastık

 

Tam da fizik öğretmeninize özel bir ürüne ne dersiniz? Fizik öğretmenlerini sevindirecek Einstein tasarımlı kare yastık, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda öğretmeninize özel olarak hazırlanıyor.

Öğretmenler Gününe Özel Fotoğraflı Kare Yastık

ogretmenler-gunu-ozel-fotografli-kare-yastik_500

Gönderdiğiniz fotoğrafla ve iletilerle hazırlanan bu özel yastığı öğretmeniniz uzun yıllar unutamayacak. Duygularınızı ve düşüncelerinizi ifade etmenizi sağlayan bu özel öğretmenler günü hediyesi, sizin için iyi bir alternatif olacak.

Öğretmene Özel Mesajlı Makyaj Aynası

ogretmene-ozel-mesajli-makyaj-aynasi_500

Öğretmenler gününde bayan öğretmenlere ne hediye alınır? Elbette birçok seçenek mevcut, ama kararsızlar için iyi bir alternatifimiz var. Hem düşüncelerinizin hem de öğretmeninizin adı yazan, makyaj aynası!

Öğretmenin Çiçekleri Duvar Saati

ogretmenin-cicekleri-duvar-saati_500

Sınıfça alınabilecek en güzel hediyelerden birisi de duvar saati. Nedeni ise 12 adet fotoğrafın ve mesajın bu özel saate eklenebiliyor olması. Bu hediyeyi öğretmeniniz uzun yıllar unutmayacak.

Bayan Öğretmen Tişörtleri – Since

bayan-ogretmen-tisortleri-since_500

Bayan öğretmenlere alınabilecek hediyeler listenizde mutlaka bu ürün de olmalı. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hazırlanan bu tişört, öğretmeninizi mutlu edecektir.

Kral Öğretmenlere Özel Ahşap Defter

kral-ogretmenlere-ozel-ahsap-defter_500

En kral öğretmeninize en kral hediye! Öğretmeninize göre özel teknolojiyle hazırlanan ahşap defter, öğretmeninizi hem duygulandıracak hem de sevindirecektir.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.