Ana Sayfa Tişört En Tarz Minimal Bayan Tişört Modelleri

En Tarz Minimal Bayan Tişört Modelleri

0
Paylaş

Karışık tasarımlara sahip tişörtler sizin de zihninizi yoruyorsa, sırf bu sebeple siz de tişört tercihlerinizi minimal tişörtlerden yana kullanıyorsanız sizin için seçtiğimiz birbirinden tarz tişört modellerimizi mutlaka görmelisiniz. Havalar ısınmaya başladığında sizin de gözleriniz farklı tasarım tişörtleri arıyorsa, kıyafet dolabınızın farkını gözler önüne serecek birbirinden eğlenceli bayan tişört modellerimizle tanışmanızın tam zamanı! Herkesin tarzına hitap eden modeli bulabilmesi için en popüler olan tişörtleri sizler için seçtik. O halde zaman kaybetmeden tişört seçeneklerimizi incelemeye başlayabilirsiniz 😉

Yazlık Tasarım Bayan Tişört Modelleri

1- Uzay Boşluğu Bayan Tişört

Kalbinizdeki boşluğu, harika tasarıma sahip minimal bayan tişörtü seçeneğimizle doldurmak ister misiniz? 🙂 Alışveriş yapmanın insanı psikolojik olarak hafiflettiği gerçeğini göz önünde bulundurursak ve siz de tişörtlerinizde ilginç tasarım seçeneklerini tercih ediyorsanız uzay boşluğu temalı minimal tişörtümüze merhaba demelisiniz.

 

2- Aşk Temalı Bayan Tişört

Aşk hayatımızın her yerinde… Bazen karaladığımız bir kaç cümlede bazen de giymekten vazgeçemediğimiz en sevdiğimiz tişörtümüzde… “Beni iki kere sev” mesajlı minimal kadın tişörtü, her daim sevgi sözcükleri duymayı bekleyen kadınların favorisi olacak.

 

3- Make Up Bayan Tişört

Makyaj yapmayı seven kadınların tarzını en iyi yansıtacak tişört modeliyle karşınızdayız! Kirpiklerinin hacimli gözükmesi için kullanmadığı rimel markası kalmayan kadınlar, kirpik baskılı tişört modelimizle uzun kirpik tutkularını gözler önüne serebilirler.

 

4- Boşluğu Doldur Bayan Tişört

Boş vakitlerinizi değerlendirmeniz gerektiğini size hatırlatacak bir tişörte sahip olmak şster misiniz? Emptıness bayan tişörtü kendi tasarımınız haline de getirebilirsiniz. Eğer çizim yeteneğiniz varsa tişörtteki boşluğu, kumaş boyaları yardımıyla doldurabilirsiniz. Ya da parmak boyalarını kullanarak sevgilinizle kendi el izinizi tişörtünüze baskı olarak uygulayabilirsiniz.

 

5- Kalbimin Sahibi Bayan Tişört

Hem romantik hem de minimal tasarıma sahip bir tişörte sahip olmak isteyenlerin dikkatine! Yer belirtme imleci tasarımının tam kalbinizin üzerine denk geldiği bu romantik tişört, sevgilinize her daim onu aşkla düşündüğünüz mesajını verecek. Sevgilinizle buluşmaya gittiğinizde bu tişörtü giyerek ona hiç beklemediği bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

6- Mısır Kovası Tasarım Bayan Tişört

Film tutkunları, vazgeçilmezlerinden biri olan mısır tüketme alışkanlıklarını giyecekleri tişörtlerle de kolaylıkla yansıtabilirler. Cep kısmında mısır kovası tasarımı olan bu tişört farkıyla dikkat çekmeye geliyor.

 

7- Cebimdeki Panda Tasarım Kadın Tişört

Şirin mi şirin bir tişört tasarımı hangi kadının hoşuna gitmez ki! Bu senenin modası olan cep tasarımlı tişörtler, sevimli hayvan karakterlerini de içeriyor.

 

8- I Forgive You Bayan Tişört

Her seferinde aşk durumunuzla alakalı bilgi almak isteyen dostlarınıza cevabınızı giyeceğiniz tişörtle vermek ister misiniz? Aşk acısı çektiğinizi en iyi şekilde gözler önüne serecek bu minimal tişört duygularınıza tercüman olacak.

 

9- Minimalize Tasarım Bayan Tişört

Aşk hayatınızda elektrik uyumu sizin için de önem arz ediyorsa, kalbinizin kapısını açacağınız kişiden elektrik almayı beklediğinizi bu tişörtü giyerek ifade edebilirsiniz.

 

10- Glasses Bayan Tişört

Harry Potter hayranları, onun gözlüklerinin yer aldığı bu tişört tasarımını çok sevecek. Siz de tam bir Harry Potter tutkunu olduğunuzu giyeceğiniz tişörtlerle herkese gösterebilirsiniz.

En çılgın erkek tişört modellerimizi incelemek isterseniz burayı ziyaret edebilirsiniz 🙂

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here