Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi En Ucuz Anneler Günü Hediyeleri

En Ucuz Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Bir çocuğu dünyaya getirmek ne kadar zor yalnız anne olan anlar. Anne olmayan anlayamaz denilecek o kadar çok şey var ki, bu da annelerimizi en değerli yanımız kılıyor. Anne bir çocuk için en değerli varlık, annenin de sorumluluğu bir o kadar fazla. Annelerimiz bizi 9 ay karnında taşıyan, büyütüp besleyen, hastayken başımızdan ayrılmayan ve bizi iyileştiren, okutan, camlarda gelişimizi dört gözle bekleyen, her derdimizi dinleyen, bir hatamızda dayanamayıp hemen affeden, canını feda edebilecek kadar sevendir. Annenin şefkati hiçbir şeyle ölçülemez. Bizim için yaptıklarını karşılıksız yapan, sonsuz sevgisiyle bizi saran annelerimize ne yapsak hakkını ödeyemeyiz. Bizim mutluluğumuz onun mutluluğu iken bizden beklenen annelerimize yakışan bir evlat olmaktır. Bunun yanında tabi ki onlara da gereken değeri vererek, onları şaşırtmak ve hediyelerle mutlu etmemiz gerekiyor. Anneler günü yaklaşırken hepimizin aklında o soru; “Annemi en çok hangi hediyeyi alırsam mutlu ederim?”. Hediye seçmek ve bir hediye almak çok zor ve düşündürücü bir şey olduğu su götürmez bir gerçek. Söz konusu bir de anneler olunca mantık sınırlarını biraz daha zorlayarak daha fazla düşünmemiz gerekiyor. Tüm alışveriş sitelerini dolaşıyor, alışveriş vitrinlerinden gözlerinizi alamıyor ve hala uygun bir hediye bulamıyorsanız biz size hem içinize sinecek hem de bütçenizi zorlamayacak hediye tavsiyeleri sunacağız. Sizin için hazırladığımız anneler günü hediyeleri listesini incelerken eğlenmenizi umuyor, şimdiden anneler gününüzü kutluyoruz.

 

Her Bütçeye Uygun Anneler Günü Hediyeleri

 

1. Defter Kolye

Anneler günü denilince akla ilk gelen hediye tabii ki takı oluyor. Zarif ve şık bir hediye seçeneği olan takılar için yeterli bütçeniz yoksa üzülmeyin. Defter şeklindeki bu ilginç kolye hem bütçenizi sarsmayacak hem de annenizin boynuna çok yakışacak. Dilerseniz minik sayfalarına duygularınızı yazarak annenizi daha da mutlu edebilirsiniz. 🙂

2. Anne Çorbası Magneti

Her anne, her kadın yemeğe gönlünün bereketinden, elinin lezzetinden koyarak kendi özel tarifleri ve püf noktaları ile yemeklerini hazırlar. Her kadının mutfağı kendine özeldir tabi ki mutfağında olması gerekenler de öyle. Bu nedenle içeriğini sizin belirleyeceğiniz bu magnetler hem çok keyifli hem de oldukça uygun hediye seçenekleri olarak karşımızda.

3. Anne Yazılı Bardak Altlığı

İngilizce anne yazılı bu bardak altlığı, çiçek ve kalp desenleriyle tam da annenize duyduğunuz sevgiyi anlatacak cinsten bir hediye.

4. Cıvıl Cıvıl Fotoğraflı Kişiye Özel Yastıklar

Üzerinde fotoğraf baskısının olduğu bir hediye de annenizi çok mutlu etmeye yetecektir.

5. Anneler Günü Hediyesi Mini Plaketler

anneye_ozel_mini_plaketler_500

Dünyalar güzeli annenizin anneler gününü minik bir plaketle de uygun bir maliyetle kutlayabilirsiniz.

6. Anne Mutfağının Püf Noktaları Kavanozu

anne_mutfaginin_puf_noktalari_500

Annenizin kendine has püf noktalarını ona hediye etmek de hem zekice hem de düşünceli bir hediye seçeneği olacaktır.

 

7. Mesaj Yazılı Ahşap Çerçeve

İçerisine annenizle çekildiğiniz bir fotoğrafı ekleyeceğiniz çerçeve üzerine kalbinizden geçen en güzel duyguları yazdırarak ömür boyu saklayabileceği bir anneler günü hediyesi de tasarlayabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.