Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Erkek Arkadaşa Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

Erkek Arkadaşa Sevgililer Gününde Ne Hediye Alınır?

0
Paylaş

Bir kızın doğduktan sonra hayatında tanıştığı ilk erkek babasıdır. Onun için büyük bir sevgi besler ve ona aşık olur. Babasından sonra hayatına giren ikinci erkek ise sevgilisidir. Güvenli bir liman olarak en sıkıntılı zamanlarında artık o vardır. Elinden geldiği kadar da onu mutlu etmek ister. Mutluluğunu bütün yolları deneyerek sağlamaya çalışır. Bazen anlamlı bir ”seni seviyorum”mesajıyla bazen de hatıra olarak saklayabileceği bir hediyeyle.

Birbirini çok seven insanlar için hediyenin kısıtlaması veya herhangi bir günü yok gibi görülse de bazı günler daha ön plana çıkar. Mesela her yıl 14 Şubat sevgililer günü geldiğinde herkesi tatlı bir telaş sarar. Bir de bakarsınız ki kendinizi dükkan dükkan dolaşıp hediye ararken bulursunuz. O gün çok sevdiğiniz ve her fırsatta mutlu etmek istediğiniz erkek arkadaşınıza öyle bir hediye almalısınız ki ömrü boyunca unutmasın ve saklasın. Her baktığında da sevginizi aşkınızı hatırlasın. Ancak erkek arkadaşa sevgililer gününde ne hediye alınır? sorusu çok kolay ve cevabı hemen verilebilecek bir soru değildir. Öncelikle erkek arkadaşınızın zevklerini, beğenilerini çok iyi bilmeniz gerekir. Nelerden hoşlanır, hangi renkleri beğenir, nelerden hoşlanmaz gibi soruların cevabı işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır. Beğenilerini aklınızdan geçirmeye başladıysanız, hediye seçimine geçebiliriz.

 

İsim İşlemeli Kişiye Özel Gömlek

kisiye-ozel-gomlek

Eğer sevgiliniz büyük bir şirkette çalışıyorsa ona alabileceğiniz hediyelerden biri tabiki de şık bir gömlektir. Ancak bizim tavsiye edeceğimiz bu gömlek şimdiye kadar gördüğünüz gömleklerden biraz farklı. Cep kısmında ve manşetlerine erkek arkadaşınızın ismini yazdırabileceğiniz bu gömleğin iç yaka kısmına da ona özel mesajınızı yazdırabilirsiniz.

 

İsim Baskılı Çakmak

Kişiye özel çakmak çakmak

Kişiye özel gömlek gibi isim baskılı çakmak da prestij göstergesi. İsme özel bu çakmaklar erkek arkadaşınızın tarzına tarz katmak için tercih edilebilir bir hediye seçeneği. Üzerine isim soyisim ve tarih yazdırabileceğiniz bu çakmaklar rüzgarda da sönmüyor! Arzu ederseniz üzerine sevgilinizle resmini bastırabileceğiniz seçenekleri bulunmaktadır.

 

İsme Özel Cüzdan 

deri-cuzdan

Erkeklerin gün içinde en çok kullandıkları ve vazgeçemedikleri bir aksesuar da cüzdanlardır. Güzel bir cüzdan bulmak erkekler için hiç de kolay değildir. Karakterin ve tarzın yansıması olan cüzdanlar her an yanında taşıyabileceği bir hediye olabilir. Bir de cüzdanın üzerinde erkek arkadaşınızın isminin yazdığını düşünün. Hiç bir erkek isminin yazdığı bu cüzdana hayır diyemez!

 

Eğlenceli Kol Düğmeleri

kol düğmesi 1 kol düğmesi 2

Güzel bir gömlek veya takım elbise kol düğmesiz olmaz. Sürekli göz önünde olan kol düğmeleri erkeklerin olmazsa olmazıdır. Erkek arkadaşınız sık sık takım elbise giyiyorsa birçok çeşit içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz.

kol düğmesi 3

Ayrıca eğlenceli kol düğmesi seçeneklerinin yanında sevgilinizin isim ve soyisminin başharflerini de kol düğmelerine yazdırabilirsiniz.

 

Papyon

papyon_cesitleri1 papyon_cesitleri2 papyon_cesitleri3

Tarz sahibi ve modayı yakından takip eden erkek sevgililere alınabilecek bir hediye bu rengarenk papyonlardır. Bu sevgililer gününde alacağınız şık bir papyon sevgilinizin tarzına tarz katacak.

 

Araba Lastiği Tasarımlı Duvar Saati

tekerlek_tasarimli_duvar_saati

Araba tutkunu bir sevgiliyle beraberseniz ona arabayla ilgili bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Sevgiliniz alacağınız tekerlek görünümünde bu hediyeyle saate her baktığında bir daha bakmak isteyecek!

 

Çakmaklı Kol Saati

cakmakli_kol_saati

Sevgilinizin saati ve çakmağı var diyelim. Ama bu iki özelliği içinde bulunduran çakmaklı saat orjinal bir hediye fikri olabilir.