Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Eşime İlk Babalar Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Eşime İlk Babalar Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

0
Paylaş

Yaklaşan babalar gününün sizi fazlasıyla heyecanlandırdığını biliyoruz. Çünkü bu babalar günü hiç diğerleri gibi değil öyle değil mi? Çünkü bu, bebeğiniz adına eşinizin kutlayacağınız ilk babalar günü… İlklerin her zaman hafızada değişik bir şekilde yer ettiğini hesaba katarsak, eşiniz için tercih edeceğiniz ilk babalar günü hediyesi de oldukça anlamlı olmalı. Siz de sakın ola herkes gibi standart kravat, parfüm, gömlek engeline takılmayın. İlk babalar günü kutlaması özel olmalı ve eşinizin babalık duygularına hitap edip onu hiç olmadığı kadar mutlu etmeli… Sizin için seçtiğimiz birbirinden anlamlı ilk babalar günü hediyesi fikirlerimizle tanışmak için acele edin!

En Renkli İlk Babalar Günü Hediyeleri

Babasının İzinde Bebek Zıbını

Hangi baba oğlunun onun ayak izlerini takip etmesinden onure olmaz ki! Babaların en büyük zaafları çocuklarını kendileri gibi yetiştirmek istemeleridir. “Babası gibi güçlü, babası gibi çalışkan, babası gibi yakışıklı…” Bu gibi baba – oğul nitelemeleri bir babanın mutluluk kaynağı olmaya yeter de artar bile. Babasının izinde bebek zıbını, eşinizin sahip olabileceği en anlamlı ilk babalar günü hediyelerinden biri. Zıbın kişiye özeldir ve üzerine oğlunuzun ismini yazdırabilmektesiniz.

 

Babalar Gününe Özel Kanvas Tablolar

Bebeğiniz, eşiniz ve sizin olduğunuz ilk fotoğraf karesini hatırlıyor musunuz? Aile saadetinizi hafızalara kazıyabileceğiniz harika bir tabloya dönüştürebilirsiniz. Üzerinde fotoğrafınızın ve eşinizin ilk babalar gününe binaen mesajınızın yer alacağı bu kanvas tablo eşsiz bir hediye olmaya aday!

 

İlk Babalar Günü Balonlu Bebek Önlüğü

Erkek bebekler için mavi, kız bebekler için pembe renk seçeneği bulunan bebek önlüklerimiz ilk babalar günü kutlaması için eşinize sürpriz olacak.

 

Babasının Kızı Hamile Tişörtü

Baba olacak olmanın heyecanını taşıyan ve bu heyecanı dışarıya fazlasıyla yansıtan eşinize babalar gününe özel harika bir jest yapabilirsiniz. Kız babaları için tasarlanmış babasının kızı hamile tişörtünün siyah ve beyaz olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

Galaksinin En Süper Babası Kare Yastık

Süper babalar için süper hediyeler almak gerekir! 🙂 Eşinize süper bir baba olduğunu hissettirmek için size harika bir fırsat sunuyoruz! Üzerindeki mesajı dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz süper baba yastığı eşinizi onure edecek harika bir hediye olmaya aday!

 

Babalar Gününe Özel Mesajlı Kupa Bardak

Çay – kahve içmeyi seven eşinize, içtiği her yudumda baba olduğunu tekrar hatırlayacağı bir babalar günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Bir tarafında eşinizin fotoğrafının diğer tarafındaysa babalar günü mesajınızın yer alacağı bu kupa bardak ilk babalar günü hediyesi olmak için oldukça ideal…

 

Yeni Babalara Özel Kare Yastık

 

Mutlu aile tablonuzu temsil edecek şirin tasarımıyla eşinize verebileceğiniz en duygu dolu hediyelerden biri olan yeni babalara özel kare yastık ürünümüz doğru seçim olacak 😉

Kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz el yapımı hediye seçeneklerini kaleme aldığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.