Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Fedakar Annelere En Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri

Fedakar Annelere En Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler günü yaklaşırken canımızın en kıymetlisi, hayatımızın bitanesi en kıymetlimiz annemize en mutlu eden aktiviteleri, hediyeleri araştırıp duruyoruz. Mayıs ayına girmemizle beraber çok önemli çok özel bir güne yaklaşıyoruz. Her sene Mayıs ayının ikinci pazar gününde tüm annelerin günü olan anneler günü geliyor. Peki bu özel günde bizi okutup, büyüten annelerimize anneler günü hediyesi ne almalıyız. Her ne kadar büyük bir hediye alsak dahi haklarını asla ödeyemeyeceğimiz annelerimiz için bazen bir öpücük bile yeterli olsa da biz en güzel anneler günü hediyeleri seçeneklerini araştırmaya başladık bile. Anneler günü hediyeleri her bütçeye göre birçok farklı çeşitte hediye bulmak mümkün. yeter ki siz annenizin zevklerini iyi analiz edin. Örneğin annenizin en sevdiği çiçeklerden oluşan masada ellerinizle hazırladığınız bir yemek hazırlayabilirsiniz. Anneler günü hediyesi olarak yine annelerimiz pişirdiklerini bizimle en güzel şekilde paylaşmak ister bu yüzden güzel bir yemek takımı, kahvaltı takımı veya çay takımı gibi hoş takımlardan seçerek gözlünü kazanabilirsiniz. Ancak fedakar annelere en anlamlı hediyeler çok başka anneler günü hediyeleri kategorisinde yer alıyor. Sonuçta annenize maddi değeri hiç önemli olmayan hediyeler arasında en anlamlı olanları, onları en mutlu edecek olan anneler günü hediyeleridir. Kısacası, anneler için anneler günü çok özeldir. Onun unutamayacağı, her baktığında bu özel günü hatırlayacağı bir hediye kendisini çok mutlu edecektir.

1.Renkli Ve Sevimli Çikolatalar;

716d9pardiva-cikolata-3

Bütün yemeklerini size lezzetli şeyler hazırlamak için pişiren annelerimizin ağzını bu kez biz tatlandıralım. Anneler gününde annenize diğer hediyelerden farklı bir hediye vermek istiyorsanız çikolatadan daha iyi bir seçenek olabilir mi?

2.Ayak Masajı Aleti;

1005909_620x413

Bize kalırsa, fedakar annelere en anlamlı hediye bu annenizin bütün yorgunluklarını alan ve onu rahatlatan ayak masajı aleti olsa gerek. Annelerimizin yorgun, ağrıyan ayak ve bacakları için özel olarak tasarlanmış bir masaj aleti sunuyor. Yorgun ayak ve bacakları rahatlatmak için derin ovma ve sıkma masajı uygulayan masaj aleti, annenizin ürünü rahat kullanması için pratik kablosuz bir uzaktan kumandaya sahip. Annenizin ağrıyan ayak ve bacaklarındaki gerilimi masaj yaparak gideren üründe, ayak ve bacakları canlandırıcı titreşim masajı seçeneği de bulunuyor.

3.Bir Buket Gül;

???????????????????

Anneniz çiçeklere bayılır öyle değil mi? Bize kalırsa fedakar annelerimize en anlamlı hediye, ona sevginizi anlatan bir anneler günü hediyesi olmalıdır ki bu da bir buket gül olsa gerek.

4.Annenizi Rahat Ettirecek, Anlam Dolu Sözlerin Yazılı Olduğu Yastık;

anneye_hediye

Üzerine anlamlı ve sevgi dolu bir söz yazıp hediye edebileceğiniz yumuşacık yastıklar da anlam dolu anneler günü hediyeleri olarak fedakar annelerinizi çok mutlu edecek.

5.Havlu Seti;

anneyedogumgnhediyesi

Annelerimize özel bir set hazırlayabilir, kendilerine daha fazla zaman ayırmalarını destekleyebiliriz.

6.Anlamlı Bir Anneler Günü Hediyesi; Tasarım Kolyeler

anneyedogumgnhediyesi1

Anneme bu sene hiç kimsede olmayan ikimize özel bir hediye vermek istiyorum diyorsanız, tasarım kolyeler tam size göre. Annenizle sizin isimlerinizi veya baş harflerinizi yazdırabileceğiniz takılar da onun için üzerinde taşıyabileceği en özel hediyelerden biri olabilir.

7.Müzikli Dikiş Kutusu;

dikis_makinesi_muzik_kutusu_500

Annelerimizin başında saatler harcadığı dikiş makineleri, artık onlara huzur veren kutuya dönüşmüş. Yan kısmında yer alan kurma kolunu çevirin, çekmecesini açın, müzik çalmaya başlasın. Rahatlatıcı müziği eşliğinde, dikiş diker gibi çeşitli kısımları hareket ediyor.

8.Kendinizin Hazırlayacağı Bir Anı Defteri;

ilginc-urunler-43

Annenizle birlikte geçirdiğiniz günlere ait fotoğrafları derleyip, özel ve anlamlı sözler yazarak oluşturabileceğiniz bu anı defteri annenizi çok mutlu edecek.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.