Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Fotoğraflı Anneler Günü Hediyeleri

Fotoğraflı Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Fotoğrafların manası büyüktür. Fotoğraflı Anneler Günü Hediyeleri, hem annenizin hem de sizin için özenle hazırlanıyor. Özlediğimizde, görmek istediğimizde adeta joker hakkıymış gibi fotoğraflara bakarak zaman geçiririz. Anneler Günü gibi özel bir günde istemeden de olsa ailemizden uzakta olabiliriz. İşte böyle durumlarda fotoğraflar ortaya çıkıyor ve bir nebze hasret gidermemizi sağlıyor.

 

 

 

Fotoğraflarla Hazırlanan Anneler Günü Hediyeleri

Canıma Anneme – Kanvas

fotografli-aneler-gunu-hediyeleri

Anneniz sizi her an yanında hissedecek. En çok tercih edilen anneler günü hediyeleri arasında yer alan kanvas tablo, istediğiniz fotoğrafla size özel olarak üretiliyor.

 

Annenize Özel El Yapımı Takvim

Annenize kendisini özel hissettirecek bir diğer hediye de, kendi ellerinizle hazırlayacağınız ve sadece annenizin fotoğraflarından oluşacak şık bir takvim… Takvimi ince mukavvadan ya da parlak kağıtlardan dilediğiniz gibi süsleyerek yapabilirsiniz.

 

Canım Annem Dikdörtgen Yastık

fotografli-aneler-gunu-hediyeleri1

İçi elyaf dolgulu yumuşacık yastığın en önemli özelliği üzerinde en sevdiğiniz fotoğrafın olması. Üstelik üstünde Canım Annem ve annenizin ismi yazıyor. Fotoğraflı özel hediye uzun yıllar dekoratif olarak da kullanılabilir.

 

Anneler Gününe – Plaket

fotografli-aneler-gunu-hediyeleri-2

Anneler sizce de ödüllendirilmeyi hak etmiyorlar mı? Annenize özel olarak üretilen fotoğraflı plaket, onu gururlandıracaktır. Üstelik plaket üzerine Anneler Günün Kutlu Olsun, Seni Seviyorum gibi istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

 

Akordeon Fotoğraflar Kutusu

Annenizle birlikte yer aldığınız fotoğraf karelerini en şık kutuda muhafaza etmeye ne dersiniz? Tercih edeceğiniz kutuyu dilerseniz kendi ellerinizle boyayabilir ve şık desenlerle süsleyebilirsiniz. Anneniz kutuyu açtığında film şeridi gibi fotoğraflarını birleştirdiğinizi gördüğünde çok mutlu olacak.

 

Anneye Özel Yemek Menüsü

fotografli-aneler-gunu-hediyeleri-3

En güzel yemeklerin tek ustası herkes için kendi annesidir. İşte annenize özel yemek menüsü. Üzerinde fotoğraflarınızın yer aldığı menü, ailenize özel olarak üretiliyor. Hatıra olarak uzun yıllar saklayabileceğiniz bu ürün, en ilginç hediyeler arasında yer alıyor.

 

Anılarınızı Canlı Tutacak Kapı Süsü

Dekoratif şıklığına önem veren annenize, fotoğraflarınızla bezeli bir kapı süsü hediye etmeye ne dersiniz? Bu kapı süsünü diğerlerinden ayıracak en temel özellik, onu kendi ellerinizle yapacak olmanız 🙂

 

Annelere Özel – Dekoratif Taş Baskı

fotografli-aneler-gunu-hediyeleri

Anneler günü hediyesi için en ideal seçimlerden birisi de dekoratif ürünler olacaktır. Dekoratif taş baskı, en sevdiğiniz fotoğrafa göre üretiliyor. Üstelik annenizin adı ve istediğiniz mesaj da özenle taş baskı üzerine basılıyor.

 

Mektuplu Fotoğraf Çerçevesi

Daha önce eşi benzerine rastlanmamış duygu dolu bir fotoğraf çerçevesiyle annenizi tanıştırmaya ne dersiniz? Annenizin fotoğrafının yer alacağı ve annenize dair sevgi sözcüklerinizi yazabileceğiniz bu şık çerçeve fikri annenizi çok mutlu edecek.

 

Anneler Günü Hatıra Albümü

fotografli-aneler-gunu-hediyeleri-7

İşte uzun yıllar boyunca hatıra olarak saklayabileceğiniz anneler günü hediyesi… Anneler Günü için özel olarak üretilen bu albüm; fotoğraflarınız ve özel mesajlarınızla hazırlanarak, adresinize gönderiliyor. Her sayfası tamamen sizin tarafınızda.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.