Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Fotoğraflı Öğretmenler Günü Hediyeleri

Fotoğraflı Öğretmenler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Her hediye düşünce itibariyle güzeldir. Ancak fotoğraflı öğretmenler günü hediyeleri ve diğer hediyelerin bir başka avantajı daha var. Fotoğraflı hediyeler, anıları taze tuttuğu ve görsel olarak etkili olduğu için diğer ürünlerden birkaç adım öne çıkıyor.

Siz de öğretmeninize unutulmayacak bir hediye vermek istiyorsanız fotoğraflı ürünleri mutlaka inceleyin. Fotoğraflı öğretmenler günü hediyesi için birçok alternatifi sizler için sıralayacağız. Geri kalan ise hediyede kullanmak istediğiniz fotoğrafı ve hediyeyi seçmek!

Akılda Kalan Fotoğraflarla Öğretmenler Günü Hediyeleri

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-01

Fotoğrafla hazırlanan bu yapboz öğretmeninize unutulmaz bir hediye olacak. Üzerine istediğiniz mesaj yazılabilen yapboz, özenle kutulanarak adresinize gönderiliyor. Yapboz üzerine istediğiniz ismi ve mesajı yazdırabilirsiniz.

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-02

Fotoğraflı saat de en dikkat çekici öğretmenler günü hediyeleri arasında yer alıyor. Üzerine tüm sınıfın fotoğrafını ya da öğretmeninizin fotoğrafını ekleyebilirsiniz. Her an, her dakika sevginizi öğretmeninize hissettirebilirsiniz.

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-3

Kitap ayracına da fotoğraf basılır mı demeyin! Örnekte de gördüğünüz gibi oldukça anlamlı ve şık bir öğretmenler günü hediyesi ortaya çıkmış. Üstelik istediğiniz mesajı fotoğraflı ayraca bastırabilirsiniz.

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-04

Öğretmenler elbette bizim kral ve kraliçelerimiz. Bunu bir de sertifikayla resmileştirmeye ne dersiniz? İstediğiniz mesaj ve fotoğrafla hazırlanan öğretmenler günü sertifikası.

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-5

İsim ve özel bir illüstrasyonun yer aldığı kupa bardak öğretmenler gününe özel olarak tasarlandı. Her öğretmen için ideal olan bu kupa bardağı mutlaka hediye listenize ekleyin.

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-06

Öğretmeninize özel olarak hazırlayabileceğiniz çakmak ile onu şaşırtabilirsiniz. Çakmak üzerinde kendi fotoğrafını ve ismini gören öğretmeninizin şaşıracağına emin olabilirsiniz.

fotografli-ogretmenler-gunu-hediyeleri-07

Fotoğraflı masa takvimleri de en popüler öğretmenler günü hediyeleri arasında yer alıyor. Fotoğraflarla hazırlanan takvim öğretmenler gününe özel olarak üretiliyor.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.