Ana Sayfa El Yapımı Hediyeler Gururla Kullanacağınız El Yapımı Çanta Modelleri

Gururla Kullanacağınız El Yapımı Çanta Modelleri

0
Paylaş

Çantalar kadınların vazgeçilmezleri arasındadır. Şıklığınızı tamamlamak için önemli bir görsel olan kol veya sırt çantalarıyla dikkatleri üzerinize çekebilir, nereden aldığınızı merak eden bakışlara maruz kalabilirsiniz. Tabi pişti olmakta satın alınan giysi, çanta ve ayakkabılarda kadınların başına gelebilecek en talihsiz olayların başında gelir. Pişti korkusuna son vermek için size çok güzel bir teklifimiz var. Kendi çantalarınızı kendi ellerinizle hazırlamanız. Kimsede olmayan ve olamayacak olan çantaları kendi ellerinizle hazırlamaya ne dersiniz?

Özel Günler İçin Hediye Seçenekleri…

Güzel bir anneler günü hediyesi mi almak istiyorsunuz veya çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum günü mü yaklaşıyor? O halde sizinle tanıştırmak istediğimiz çanta seçenekleri ile sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Onları ne kadar çok sevdiğinizi anlatacak olan bu hediyelerle özel günlere damganızı vuracaksınız.

En Güzel El Yapımı Hediyeler

Boncuklarla Süslenen El Yapımı Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-1

Sıradan bir çantayı boncuklar yardımıyla dikkat çekici bir doğum günü hediyesine çevirebilirsiniz. İster kendinize hazırlayabileceğiniz, isterseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz boncuklu el yapımı çanta seçenekleri ile onları çok mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.

El Yapımı Deri Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-2

Güzelliğini deriden alan el yapımı çantalarla kendinizi şımartmaya ne dersiniz? Deri çantanız deri ceketinizle adeta bütünleşecek ve size harika bir görünüm kazandıracak.

Keçeden Yapılan El Yapımı Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-3

İster çocuklarınızı, isterseniz de küçük kardeşinizi mutlu edebileceğiniz en güzel çanta seçeneği tabi ki keçeden yapılan ve üzerinde baykuş, penguen süsleri bulunan bu güzel çantalar olacaktır.

Keçeden Yapılan El Yapımı Çantalar

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-4

Mor renklerin ağırlıkta olduğu kol ve el çantalarıyla anneniz için harika bir anneler günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. Ne kadar yetenekli olduğunuzu annenize kanıtlayacak, annenizin sizinle gurur duymasını sağlayacaksınız. 

El Yapımı Makyaj Çantaları

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-5

Dudak şeklinde hazırlayabileceğiniz el yapımı makyaj çantası ile makyaj malzemelerinizi şımartacak, onları öpücüklere boğacaksınız.

El Yapımı Örgü Makyaj Çantası Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-6

El yeteneğinize güveniyorsanız buyurun hodri meydan. Hem kendinize hem de tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz örgü makyaj çantası modelleri ile en güzel özel gün hediyesi sizin ellerinizden örülecek.

El Yapımı Örgü Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-7

Baykuşları çok mu seviyorsunuz? Yoksa örgünün bütün inceliklerini biliyor ve bunu öreceğiniz çantalarla cümle aleme kanıtlamak mı istiyorsunuz. O halde size en dikkar çekici örgü çanta modellerini göstermek istiyoruz. Bakalım siz hangisini beğeneceksiniz.

El Yapımı Örgü Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-8

Ponponlardan hoşlanıyor musunuz? Hoşlandığınız ponponları el yapımı örgü çanta modelleri üzerine yerleştirebilir, harika bir çantaya imza atabilirsiniz.

El Yapımı Sırt Çantası Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-9

Çocuklarınız için en şirin sırt çantalarını tabi ki siz yapacaksınız. Hiçbir yerde satılmayan bu sırt çantaları ile çocuklarınızı çok mutlu edecek, sırt çantalarıyla eğlenmelerini sağlayacaksınız.

El Yapımı Örgü Sırt Çantası Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-10

El becerinize güveniyorsanız örgü sırt çantası modelleri ile harika çantalar hazırlayabilir, sevdiklerinize güzel bir hediye seçeneği sunabilirsiniz.

El Yapımı Yamalı Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-11

 

Renkli deri kumaş parçalarını biraraya getirerek dikkat çekici ve şıklığınıza şıklık katacak kol çantaları hazırlayabilir, görenlerin beğeni dolu bakışlarını çantaniz üzerine çekebilirsiniz.

El Yapımı Çanta Modelleri
gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-12

Eski kotlarınızı, kot eteklerinizi çok şık kol çantalarına dönüştürebilir, spor kıyafetlerinizle çok uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

En Şık Kol Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-13

El Yapımı Sırt Çanta Modelleri

gururla-kullanabileceginiz-el-yapimi-canta-modelleri-14

Eskiyen kotlarınızdan harika sırt çantaları yaparak, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye en romantik el yapımı hediye seçenekleri yazımızı okumak için tıklayınız. Ayrıca diğer çanta modelleri için şurayı ziyaret edebilirsiniz. http://www.cantamodelleri.com

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.