Ana Sayfa El Yapımı Hediyeler Hayatınıza Pratiklik Katacak 12 El Yapımı Hediye Organizer

Hayatınıza Pratiklik Katacak 12 El Yapımı Hediye Organizer

0
Paylaş

Zamanını verimli kullanma taraftarı olan herkesin çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz çalışmalarla karşınızdayız. Dağınıklığa tahammülü olmayan, dağınıklığın zaman kaybından başka bir şey olmadığını düşünenlerin hayatını düzene sokacak bu el yapımı organizerlerle sevdiklerinizi de tanıştırmanın zamanı çoktan geldi. Doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz ya da hediye etmek için doğum gününü dahi beklemek isteyemeyeceğiniz bu pratik el yapımı organizerleri ister evinizde isterseniz de iş yerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

En Kolay El Yapımı Organizer Çalışmaları

1. Takı Defteri 

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-7

Sürekli nereye koyduğunuzu hatırlamakta güçlük çektiğiniz ya da takı kutunuzun karışıklığı sebebiyle bulmakta zorlandığınız takılarınızı sayfa sistemine geçirmeye ne dersiniz? Keçeden yapabileceğiniz bu şirin defter sayesinde en azından küpelerinize özel bir ortam sunabilirsiniz.

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-13

El yapımı hediye ile uğraşmak istemeyip, takı organizerini direkt satın almak isteyenleri de unutmadık tabii ki.

 

 

2. Şal- Fular Organizeri 

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-6

Şallarınızı ve fularlarınızı muhafaza edebileceğiniz bir organizere sahip olmak istemez misiniz? Tek bir askılık sayesinde ( sağlam olması açısından ahşap askıları tavsiye ederiz ) tüm fular ve şallarınızı tek bir noktada toplayabilir, gereksiz dağınıklıktan kurtulabilirsiniz.

3. Kablo Toplayıcı

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-5

Elektrik ve elektroniğe dair eşyalarınızın durduğu çekmecenin dağınık olması sizi de bir hayli rahatsız etmeye başladıysa, tuvalet kağıdı kartonlarını kullanarak bu dağınıklıktan pratik bir şekilde kurtulabilirsiniz.

 

4. Organizer Kalemlik

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-4

Düzene en çok ihtiyacı olan alanlardan birisi de hiç şüphesiz ki çalışma masamızdır. Durum, tek bir kalemliğin kurtaramayacağı kadar vahimse, el yapımı hediye olarak da sevdiklerinize sunabileceğiniz bu organizer sizin kurtarıcınız olacak.

 

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-14

Kıyafetlerinizi, çanta ve şapkalarınızı kapı arkasına asma alışkanlığından vazgeçemeyenler için de pratik bir yöntemimiz var. Bu pratik askılık hakkında daha detaylı bilgi için butona tıklayınız.

 

 

 

5. Saç Kurutma Makinesi Organizeri 

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-12

İstisnasız her gün kullandığınız saç kurutma makineniz ve saç düzleştiricinizin elinizin altında olmasını istemenizden daha doğal bir istek olamaz herhalde… Su borusu geçiti size bu hususta hiç beklemediğiniz desteği verecek.

 

6. Diş Fırçası Organizeri

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-11

Şimdi mandal modelleri o kadar farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor ki, onları sadece mandal olarak kullanmaya kıyamıyoruz. Hayvancıklı olanların tutun çiçekli olanlarına kadar pek çok alternatifi bulunan şık ve şirin mandalları diş fırçası organizeri olarak kullanmak çok eğlenceli olacak gibi gözüküyor.

 

7. Kulaklık Organizeri

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-10

Çekmecenizdeki kulaklıklarınızın birbirine dolanması sizce de size fazlasıyla zaman kaybettirmiyor mu? Kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz el yapımı kablo organizerlerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

8. Terlik Organizeri 

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-9

Bu organizer çalışması eminiz kadınların çok hoşuna gidecek. Takı penseleri kullanarak yapabileceğiniz terlik organizeri, annenizi mutlu edecek bir el yapımı hediye olmaya geliyor.

 

9. Eşarp Organizeri 

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-8

Eşarplarınızın ya da fularlarınızın çekmecenizde kırışmasına müsaade etmeyin. Mandallar yardımıyla, hazırlayacağınız küçük bir panoya eşarp ve fularlarınızı dizerseniz onların kırışmasına da engel olmuş olursunuz.

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-17

Eşarp organizerini yapmak yerine hazır olan bu farklı modeli satın almak isteyenler aşağıdaki buton aracılığıyla organizer hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.

 

 

10. Bakım Ürünleri Organizeri

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-1

Banyonuzun bir köşesine yerleştirebileceğiniz, birbirine kenetli mini kovalar sayesinde ne tarağınızı kaybedeceksiniz ne de makyaj malzemelerinizi. Kovaları dilediğiniz gibi süsleyebilir ve istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

 

11. Dosya Organizeri 
hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-3

En önemli evraklarınızı muhafaza edebileceğiniz bir organizer olmazsa olmazınız olmalı… Dışını istediğiniz tasarımda kaplayıp iç kısmını dilediğiniz renk tercih edebileceğiniz bu dosyalık sayesinde artık her şey daha derli toplu olacak.

 

12. Masaüstü Organizeri

hayatiniza-pratiklik-katacak-12-el-yapimi-organizer-2

Üç boş kutunun yan yana getirilmesiyle oluşturulan bu masaüstü organizeri öğrenci evlerinin kurtarıcısı olacak. Dağınık bir masaya sizin de tahammülünüz yoksa el yapımı masaüstü organizeri sayesinde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.