Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi İş Arkadaşlarına Özel Yılbaşı Hediyeleri

İş Arkadaşlarına Özel Yılbaşı Hediyeleri

0
Paylaş

İş arkadaşları, okul arkadaşları, ailemiz, sevgilimiz kısacası herkese hediye aldığımız tek bir özel gün var o da yılbaşı! Yılbaşını güzel yapan olgu da zaten burada yatıyor. İş, okul, aile ayırt etmeksizin hediyeler seçiyoruz ve sevdiklerimizi mutlu ediyoruz.

Ailemiz, sevgilimiz için yılbaşı hediyelerini seçtik şimdi sıra iş arkadaşlarımız için yılbaşı hediyeleri seçme vakti geldi. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel yılbaşı hediyeleri.

 

 

İş Arkadaşları İçin Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

Kardan Adam Yılbaşı Kartpostalı 4lü Set

is-arkadaslarina-ozel-yilbasi-hediyeleri-01

Arkadaşlara verilebilecek en güzel yılbaşı hediyelerinden birisi de posta kartları. Hem geçmişi yad etmek hemde şaşırtıcı bir hediye vermek için kartpostalları kullanabilirsiniz. Yılbaşı temalı kartlar, isimlere özel olarak hazırlanıyor.

Yılbaşı Kokulu Taş Aranjmanı

is-arkadaslarina-ozel-yilbasi-hediyeleri-02

İş arkadaşlarınızın masasını süsleyecek etrafa güzel kokular saçacak kokulu taş arajmanı da yılbaşına özel olarak süslendi…

 

Yılbaşı Geyikli Kupa Bardak

is-arkadaslarina-ozel-yilbasi-hediyeleri-03

İş yerinde en çok kullanılan gereçlerin başında kupa bardak geliyor. Siz de arkadaşınıza özel bir kupa bardak tasarlamak istemez misiniz?

Yılbaşı Evi Mini Kar Küreleri

 

is-arkadaslarina-ozel-yilbasi-hediyeleri-05

Yılbaşının değişmez hediyeleri küreler, herkes tarafından beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Dekoratif olarak da etkili küreleri, tüm iş arkadaşlarınıza hediye etmekten çekinmeyin.

Yılbaşı Mutluluk Sepeti

is-arkadaslarina-ozel-yilbasi-hediyeleri-06

İçinde birbirinden güzel birçok hediyenin yer aldığı mutluluk sepetinde çikolatalardan kupa bardağa kadar yılbaşı temalı ürünler yer alıyor.

Kutulu Defter Kalem Seti

is-arkadaslarina-ozel-yilbasi-hediyeleri-04

İş arkadaşınıza özel bir kalem hediye etmek istemez misiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan kalem seti, kutusuyla adresinize kadar gönderiliyor. Her arkadaşınızı memnun edecek kalemler, defter ile birlikte set halinde satışa sunulmuş.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.