Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi İş Kadını Anneye Alınabilecek Anneler Günü Hediyeleri

İş Kadını Anneye Alınabilecek Anneler Günü Hediyeleri

1
Paylaş

Anneniz başarılı bir iş kadını ve siz onunla gurur duyuyorsunuz. Hayatta rol model olarak aldığınız kişi, size en yakın, şu dünyada vazgeçemeyeceğiniz tek kişi; anneniz. Onun başarılı olduğu her işte onunla gurur duyuyor, onun izinden gitmek istiyorsunuz. Peki annenizin iş hayatına bu kadar destek olurken, anneler günü hediyeleri arayışlarınıza, annenizin iş hayatına hitap eden hediye seçenekleriyle başlamaya ne dersiniz? Annenize hediye ne alırsanız alın onu çok mutlu edeceksiniz ancak bu hediye seçenekleriyle iki katı mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Çalışan Anneye Özel Anneler Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Organizer Ajanda Model 2 – 2017 Yılı

 

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-1

 

Annenizin hayatını kolaylaştıracak olan kişiye özel organizer ile anneniz için kullanışlı bir anneler günü hediyesi alabilirsiniz. Annenizin zevkine uygun bir rengi seçerek, ona yapacağınız bu sürprizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

 

Cep Bilgisayarı

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-2

 

Anneniz işlerini yolda da takip edebilsin diye ona anneler günü hediyeleri seçeneklerinden cep bilgisayarını seçebilir, annenize kullanışlı bir hediye almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Çiçek Masa Saati

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-3

 

Çiçekler kadar güzel anneniz için çiçek masa saati alabilir, bu çiçek masa saati üzerine annenizle beraber çekilen en güzel fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Anneniz anneler günü hediyesine bayılacak.

 

Şık İş Çantası

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-4

 

Annenizin hem işlerine hem de iş kıyafetlerine uyacak bu güzel iş çantalarından birini alarak, annenize harika bir anneler günü hediyesi alabilirsiniz.

 

Harika Ceketler

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-5

 

Annenizin iş kıyafetlerine bir de sizin zevkinize uygun güzel bir ceket eklemeye ne dersiniz? Annenizin şıklığıyla bütünleşecek olan bu ceketlerden birini gördüğünde anneniz ne kadar zevkli olduğunuzu söylemeden edemeyecek.

 

Kol Saatleri

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-6

 

Annenize güzel bir kol saati hediye etmek için kolları sıvamaya ne dersiniz? Annenizin çok beğeneceği bu kol saati seçeneklerinden biriyle harika bir anneler günü hediyesine imza atacaksınız.

 

Dizüstü Bilgisayarlar

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-7

 

Annenizin bilgisayarı artık yavaşlamaya başladı ve siz annenize performansı çok iyi bir bilgisayar almak istiyorsunuz. O zaman daha ne duruyorsunuz?

 

Saten Gömlek

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-8

 

Annenizin şıklığıyla bütünleşecek olan bu saten gömleklerle ona en şık anneler günü hediyeleri seçeneklerinden birini aldığınız için kendinizle gurur duyacaksınız.

 

Sunum Kalemi

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-9

 

Anneniz iş toplantılarında en çok sunum kalemine ihtiyaç duyuyorsa, anneniz için alacağınız sunum kalemi onu çok mutlu edecek.

 

Topuklu Ayakkabı

 

is-kadini-anneye-alinabilecek-anneler-gunu-hediyeleri-10

 

Topuklu ayakkabıları her kadın gibi annenizinde vazgeçilmeziyse, annenize çok şık topuklu ayakkabı seçeneklerinden birini gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.