Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ürünleri Kanvas Tablo İslami Kanvas Tablo Modelleri

İslami Kanvas Tablo Modelleri

0
Paylaş

Artık ev ve ofisinizi dilediğiniz fotoğraflarla dekore edebilirsiniz. Özellikle İslami kanvas tablo modelleri yeni tasarlanan ürünler arasında dikkat çekiyor. Dini maneviyatını her daim her yerde yaşamak isteyenler için ideal olan dini figürlü kanvas tablo modelleri birçok farklı tasarımla kullanıcıların beğenisine sunulmuş.

Türkiye’nin mimarisi ve tarihiyle dikkat çeken camiileri, dini figürler, Osmanlı motifleri ve daha birçok özel kanvas tablo modellerini birlikte incelemeye ne dersiniz? Sevdiklerinize de gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz tablolar, kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Uzun yıllar duvarlarınızı süsleyecek tabloları dilediğiniz boyutta da sipariş verebilmeniz mümkün. Birçok renk seçeneğinin de bulunduğunu hatırlatarak kanvas tabloları birlikte inceleyelim…

Dini Çerçeveli Kanvas Tablolar

Allah Yazılı Kanvas Tablo

Allah (c.c.) yazılı kanvas tablo tasarımıyla oldukça ilgi çekici. Evinde Allah (c.c.) sevgisini daima yaşamak isteyenler bu kanvas tabloyu gönül rahatlığıyla duvarına asabilirler. Altın sarısı rengindeki tablo, Arapça harflerle yazılmıştır.

Süleymaniye Camii Kanvas Tablo

Mimar Sinan’ın en güzel eserlerinden olan Süleymaniye Camii; kanvas tablolarda da heybetini koruyor. Evinizi dekore ederken İslami figürlerden yararlanmak istiyorsanız parçalı kanvas tablolar sizleri bekliyor.

Osmanlı Motifleri Kanvas Tablo

Dünyaca ünlü Osmanlı motiflerinin camiilerde yer alan çalışmalarını kanvas tablolarda birleştirdik. Evinizi ya da iş yerinizi Osmanlı mimarisiyle dekore etmek için birçok Osmanlı motifli kanvas tabloların olduğunu hatırlatalım.

Topkapı Sarayı Kanvas Tablo

Her yıl binlerce turisti ağırlayan Topkapı Sarayı, evinizin bir köşesinde saray havasını hissettirecek. Osmanlı mimarisinin belki de en önemli eserine her an yakından bakmak bir sipariş uzağınızda…

Camii Kubbesi Kanvas Tablo

Baktıkça huzur veren camiiler evinizde de bu huzuru yaşamanızı sağlayabilir. Birbirinden güzel camii ve camii kubbesinin yer aldığı kanvas tablolar sizleri bekliyor. Sevdiklerinize de bu tarz kanvas tabloları hediye edebilirsiniz.

Sultan Ahmet Camii Kanvas Tablo

Meşhur Sulan Ahmet Camii, farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarıyla kanvas tablo haline dönüştürüldü. Sultan Ahmet’in tarihi dokusunu ev dekorasyonuna yansıtmak için birkaç dini figürlü tablo daha tercih edebilirsiniz.

 

Elif Kanvas Tablo

Arap alfabesinin ilk harfi olan Elif, Allah (c.c)’nin tasavvufi anlamını taşır. İslami motiflerle tasarlanarak Elif harfinin yer aldığı kanvas tabloyu evinizin dilediğiniz köşesine asabilirsiniz.

Ortaköy Camii Kanvas Tablo

Büyük Mecidiye Camii ya da birçok kişi tarafından bilenen meşhur adıyla ” Ortaköy Camii”. Ortaköy Camii’nin dünyada benzeri çok az olan manzarası duvarlarınızda yer alsın ister misiniz? Huzur veren bu kanvas tabloyu ev ve iş yerinizde mutlaka kullanmalısınız.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.