Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Karadenizli Anneye Özel Anneler Günü Hediyeleri

Karadenizli Anneye Özel Anneler Günü Hediyeleri

1
Paylaş

Sonuna kadar Karadenizli bir anneye mi sahipsiniz? Anneniz, Karadeniz insanının tüm özelliklerini taşıyor mu? O halde ona hitap edecek ve onu mutlu edecek anneler günü hediyelerine hazır olun! Karadenizli annelere özel olarak belirlediğimiz anneler günü hediyeleri, Karadenizli annenizi hem mutlu edecek hem gururlandıracak. Gelin, Karadeniz’in bağrından kopan hediyeleri hep beraber inceleyelim.

 

Karadenizli Anneye Anneler Günü Hediyesi Rehberi

 

Muhlama Tavası

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 1

Karadeniz’in en bilindik yemeklerinin başında muhlama gelir. Muhlamayı en lezzetli yapanlar da tabi ki karadenizli annelerdir. Annenize muhlama tavası hediye ederek o leziz yemeği yeni tavasından yiyebilirsiniz.

 

Semaver

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 2

Çay sevmeyen Karadenizli’ye pek rastlayamazsınız. Anneniz de tam bir çay sevdalısı ise, ona şık ve güzel bir semaver hediye edebilirsiniz. Anneniz  hediye ettiğiniz semaveri ister kullansın, isterse de süs eşyası olarak saklasın.

 

Kemençe

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 3

Karadeniz’in yöresel müzik aleti olan kemençeyi duyup da oynamaya başlamayan Karadenizli yoktur. Her Karadenizli’ye huzur veren kemençe sesi, şimdi de annenizin kulaklarının pasını silsin!

 

Karadeniz Tablosu

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 4

Memleketinden uzakta yaşayan annenizin memleket özlemini az da olsa güzel Karadeniz manzaralı bir tablo ile giderebilirsiniz. Anneniz hangi şehirli ise, o şehrin tablosunu hediye etmeniz çok daha güzel olacaktır.

 

Hamsi Kalem

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 5

Biraz da ilginç ürünlerden bahsedelim. Mesela hamsi görünümdeki bu kalem gibi.. Dışarıdan bakıldığında küçük ve sevimli bir hamsi gibi duran hamsi kalem, annenizi de çok şaşırtacak. Karadenizli anneye ilginç anneler günü hediyesi vermek istiyorsanız bu kalemi mutlaka değerlendirin.

 

Bakır Dekoratif Eşyalar

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 6

Bakır dekoratif süs eşyaları, her zaman Karadenizli kadınların ilgisini çekmiştir. Annenize sevdiği tarzda bir anneler günü hediyesi vererek onu bu özel günde bir kez daha mutlu edebilirsiniz.

 

Horon Biblolar

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 7

Horon sevmeyen bir Karadenizli düşünemiyoruz 🙂 Anneniz de has bir Karadeniz kadınıysa, ona horon biblolarından hediye edebilirsiniz.

 

Kemençe ve Hamsi Anahtarlıklar

karadenizli anneye ozel anneler gunu hediyeleri 8

Karadeniz ruhunu cebinde taşımak isteyen anneler, bu anahtarlıklara bayılacak! Hamsi ve kemençe temalı anahtarlıklar da hoş bir anneler günü hediyesi olacak.

 

Karadeniz Turu

Memleketini özleyen annenize, birlikte hoş vakit geçireceğiniz Karadeniz turu hediye edebilirsiniz. Karadeniz’de yaşamayan Karadeniz’li annenize bu gezi çok iyi gelecek.

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here