Ana Sayfa İlginç Ürünler Kediseverlere Özel Tasarım Tişörtler

Kediseverlere Özel Tasarım Tişörtler

0
Paylaş

Evinizi paylaştığınız sevimli dostunuz, kedinize olan sevginizi tişörtünüzle anlatmaya ne dersiniz? Yumuşacık tüyleri, kendisini sevdirmek için yaptığı türlü türlü oyunlarıyla ayrı kaldığınız her dakika özlediğiniz kedinize olan sevginizi tişörtünüze sevimli bir kedi tasarımı ekleyerek anlatabilirsiniz. Birbirinden sevimli kedi figürlerinin yer aldığı tasarım tişörtler kedi aşığı sevdikleriniz için seçeceğiniz hediye alternatiflerinden biridir. Kediseverlere özel tasarlanan tişörtlerden birkaçını sizler için derledik.

Kedisevelerin Üzerinden Çıkarmak İstemeyeceği Tasarım Tişörtler

Organikçizer – Cool Kedi

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-1

Sevimli yumoş kediniz bir o kadar da cool ise bu tişört tam size göre! Gerçek bir kedisever olduğunuzu gösterecek olan Cool Kedi tişörtü tasarımını kadın veya erkek tişörtlerinin üzerine bastırabilirsiniz.

 

Uyuyan Kedi

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-2

Mışıl mışıl uyuyan kedinizi izlemekten büyük keyif duyuyorsanız bu tişörte bayılacaksınız. Minimal çizgiler kullanılarak tasarlanan tişörtle kedinizi göğsünüzde uyuttuğunuz hissini yaşayacaksınız. Sevimli tasarımıyla görenlerin beğenisi kazanacak tişörtü sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

Kedi ve Kalp Kendin Tasarla

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-5

Kalp içerisinde uyuyan kedi tasarımı kediseverler için tasarlanan en şık tişörtlerden biri. Kedinizin bile kıskanacağı bu özel tasarımı siyah veya beyaz renk tişört üzerine bastırabilirsiniz.

 

Harikabiriyim – Cat Lady

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-4

%100 pamuk tişört üzerine nefes alan baskı tekniği uygulanarak hazırlanacak tişörtle diğer kedi hayranlarını kıskandıracaksınız. İster uzun kollu, ister kısa kollu isterseniz atlet tişört üzerine bu özel tasarımı bastırabilirsiniz.

 

I’m a Cat Person

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-6

Sevimli kedi tasarımı üzerine dilediğiniz mesajı ekleyebileceğiniz tişörtle tam bir kedisever olduğunuzu göstereceksiniz.

 

Cat T-shirt Kendin Tasarla

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-7

Yaptıklarıyla sizi şaşırtan sevimli mi sevimli bir kediye sahipseniz kedinizi anlatan bu tişörte bayılacaksınız. Sıra dışı tasarımları sevenlerin tercih edebileceği tişörtün XS, S, M, L, XL beden seçenekleri bulunmaktadır.

 

Astronot Kedi Kendin Tasarla

kediseverlere-ozel-tasarim-tisortler-8

Renkli tasarımıyla dikkat çeken Astronot Kedi sevimliliğiyle de gönlümüzü fethediyor. Farklı renk seçenekleri bulunan tişörtün baskı ömrünün uzun olmasını istiyorsanız yıkama talimatlarına uymalısınız.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.