Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Kitap Kurdu Annelere Kullanışlı Hediyeler

Kitap Kurdu Annelere Kullanışlı Hediyeler

0
Paylaş

Dünya üzerindeki en sevgi dolu varlık, annelerimiz olsa gerek. Onlar bu sevgi dolu kalpleri sayesinde bizim kutsalımız haline gelirler. Yeri gelir, herkesin kalbini kırarız da annemiz olunca söz konusu kişi, hep bir adım geride durmayı tercih ederiz. Annedir o çünkü… Sebebi varlığımızdır. Anneler günü yaklaşıyor hala gelmedi diye anneler günü hediyesi almayı erteleyenler bu sözlere kulak verse iyi olur. Çünkü anneye hediye almak, geçiştirilecek bir şey olmamalı. Sevgiliye seçer gibi seçilmeli hediye. Özen gösterilmeli. İşte bu yüzden annelerinize alabileceğiniz, en ideal anneler günü hediyelerinden oluşan bir liste hazırladık.Hal böyle olunca onların en özel gününde de onlara anlamlı jestler yapmayı boynumuzun borcu olarak görürüz. Sevgili annelerin bu özel gününde bir nebze de olsa onları mutlu edebilmek kadar daha güzel bir şey yoktur. Annelerimize, bu özel günde alabileceğimiz hediyeler oldukça çeşitliyken, annelerimizin tercihlerini, seçeneklerini de göz önünde bulundurmamızda fayda var. Mesela bu yazımızdaki hediye türleri kitap kurdu annelere özel seçeneklerden oluşacaktır. Anneniz tam bir kitap kurduysa, kitap üstüne kitap okuyorsa, ona verebileceğiniz anneler günü hediyesi de aşağı yukarı bellidir. Cevap kitap değil ancak kitapla alakalı olan bir takım aksesuarlar. Bu aksesuarlar, kitap okumayı daha keyifli hale getirecek ve kolaylaştıracak. Kitap kurdu annelere anneler günü hediyeleri seçenekleri ile annenizi son derece memnun edebilir, onun kitap sevgisine katkıda bulunabilirsiniz.

1.Ahşap Okuma Tablası;

64564_fc

Wooden Reading Rest diye geçen bu nane, kitap okurken şekilden şekle girip, kitabı nasıl tutacağını bilemeyip saçmalayan bünyelere ilaç gibi bir şey! Kitap tutturgaçı olan bu şeyi üç farklı açıda konumlandırabiliyorsunuz ve o kitabınızı sizin için tutuyor, telefon çalınca sayfamı kaybettim, yok kitabı hırpaladım derdi filan yok.

 

2.Uğur Böcekli Kitap Tutacağı;

book_lbug

Anneler günü hediyesi olmaya layık hem renkli hem neşeli bu tutacak sayesinde anneniz çok mutlu olacak.

3.Sanat Temalı Kitap Tutacağı;

fantastik

Anneler günü hediyeleri seçeneklerini sıralarken kitap kurdu anneler için kitap tutacaklarını çok fazla önemsiyoruz. Çünkü bu tutacaklar annelerin bayıldığı seçenekler arasında.

4.Parmak Tutacağı;

images

Bu parmak tutacakları sayesinde, anneniz her işi yaparken aynı zamanda kitabını da okumaya devam edebilecek.

5.Resim Baskılı Kitap Ayracı;

kisiye_ozel_fotografli_kitap_ayraci~29059_600_600

Üzerine istediğinizin fotoğrafı bastırabileceğiniz fotoğraf baskılı kitap ayracı, annenize hediye edebileceğiniz anneler günü hediyelerinden belki de en özeli olacaktır.

6.Kişiye Özel Kitap Ayraçları;

ghj

Kişiye özel kitap ayracının üzerine annenize olan duygularınızı en içtenliğinizle yazdırabilirsiniz.

7.Led’li Okuma Gözlüğü;

kitap-kurdu-annelere-ozen-anneler-gunu-hediyeleri-07

Dizi ve filmlerde sıklıkla görülen kitap okuma gözlüğü, sizin sayenizde artık annenizde de olacak! Gece siz uyuduktan sonra karanlıkta gözleri yorulmasın ama aynı zamanda kitabını da okumaya devam edebilsin diye annenize vereceğiniz bu anneler günü hediyesi onu çok mutlu edecektir.

8.Okuma Işığı;

kitap-kurdu-annelere-ozen-anneler-gunu-hediyeleri-061

Kitap okumak için elektriğe ihtiyaç yok! Kitap okuma lambası, her koşulda annenizin kitap okumasını sağlayacak.

9.Kitap Tutacağı;

Kitap-tutacagi2

Yumuşak zeminde yahut sert zeminde okunulan kitabı istenilen eğiklikte tutabilen, yanlardaki şeffaf yaylı tutacaklar sayesinde sayfaların sabit tutulmasını sağlayan bir alet olan bu kitap tutacağı sayesinde annenize çok kullanışlı bir anneler günü hediyesi sunmuş olacaksınız.

10.Çok Şirin Kedi Temalı Kitap Tutacakları;

pr_01_3158_max

Bu kitap tutacakları bazen klasik olduğu kadar zevkinize göre bir plak, bir vazo ve ya çok eğlenceli figürlerden oluşabiliyor. Sonuç olarak, kitap kurdu annelerin gözünü dolduracak şık tasarımlara sahip bu kitap tutacakları, hem anlamlı hem de annenizin evine hoş bir dekor olmaya da aday bir anneler günü hediyesi olacaktır.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.