Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Kreş Öğretmenine Alınabilecek Hediyeler

Kreş Öğretmenine Alınabilecek Hediyeler

0
Paylaş

Öğretmenler günü gelince hemen ilkokul ve lise öğretmenleri akla geliyor. Ancak artık durum değişti. Çocuklar artık küçük yaştan öğretmenleriyle tanışıyor. Kreş öğretmenleri de bunlardan birisi. Siz de öğretmenler günü yaklaşırken kreş öğretmenine alınabilecek hediyeleri düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Çocukların öğretmenleriyle güzel bir bağ kurması için böyle özel günlerin önemi büyük. Neredeyse ailesinden daha çok öğretmenlerini gören çocuklar, okul ile aidiyet duygusu kazanması için kreş eğitimi oldukça önemli. Okulu ve dolasıyla da eğitimi sevdirmek için eğlenceli aktiviteler hazırlayabilirsiniz. Bunlardan birisi de her yıl 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler günü… Peki öğretmenler gününde kreş öğretmenine ne hediye alınmalı? İşte bu sorunun yanıtı.

Öğretmenler Gününde Kreş Öğretmenine Hediye

Eğer çocuğunuz kendi elleriyle bir hediye hazırlarsa bu hem öğretmeni hem de kendisi mutlu olacaktır. Özellikle okula yeni başlayan çocuklar için bu tarz etkinlikler olumlu anlamda teşvikler sağlayacaktır.

Bu fotoğrafta da gördüğünüz gibi basit bir saksıyı eşsiz bir öğretmenler günü hediyesine dönüştürebilirsiniz. Üstelik saksı üzerine istediğini mesajı da kendiniz oluşturabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmeni Biblo

Anaokulu öğretmeni biblosu, öğretmenliği oldukça güzel bir şekilde özetliyor. Her öğretmeni sevindirecek bu biblo, öğretmen figüründe tasarlanmıştır. Hem öğreten hem de bizlere anne- babalık yapan öğretmenlerimize bu özel bibloyu gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Öğretmenlere Özel HDF Duvar Saati

Kişiye özel olarak tasarlanan bu duvar saati sadece mesaj değil fotoğraf da içeriyor. Çok sevdiğiniz öğretmeninizin fotoğrafını bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Üstelik üzerine istediğiniz mesajı yazabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmenlerine Özel Ürünler

 

Anaokulu öğretmenleri için tasarlanmış olan bu öğretmenler günü hediyelerini mutlaka incelemelisiniz. Aynı tasarımı birçok farklı ürün üzerinde görebilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan bu üründe kupa bardak, magnet ve sertifika gibi birçok çeşit yer alıyor.

 

Öğretmene Özel 130 Parça Puzzle

Anaokulu öğretmenleri hiç bir zaman unutulmaz! İlk öğretmenlerimizi hangimiz unuttuk ki? İşte ilk öğretmeninize alabileceğiniz hem eğlenceli hem de anlamlı bir hediye. Kişiye özel olarak tasarlanan puzzle istediğiniz mesajla üretilip belirttiğiniz adrese gönderilebiliyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.