Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Nostalji Kokan Yılbaşı Hediyesi Kartpostallar

Nostalji Kokan Yılbaşı Hediyesi Kartpostallar

0
Paylaş

İletişimin bu kadar kolay olmadığı zamanlarda sevdiklerimizden beklediğimiz bir mektup ya da kartı okumanın heyecanını yaşamaya ve yeniden yaşatmaya ne dersiniz? Tıpkı eski günlerdeki gibi en beğendiğiniz kartpostalı seçin ve üzerine mesajınızı yazın. Sevdiklerinizin adresine bir bir postalayın. Uzak ya da yakın olmaları fark etmez bu yılki yılbaşı hediyenizle sevdiklerinize nostalji yaşatın.

 

Eski Günleri Özleyenlere Yılbaşı Hediyeleri

 

 

Yılbaşı Sürprizi Kartpostalı 4lü Set

Yeni yıl için özel olarak tasarlanan kartpostalların olmazsa olmazlarından biri de karlı manzaralardır. Manzara resmi seven yakınlarınız için bu kartpostalı tercih edebilirsiniz. 4 adet kartpostalın bulunduğu sette kartlar üzerine mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.

 

İlk Kar Yılbaşı Kartpostalı 4lü Set

Beyaz örtülü manzara fotoğrafları en etkileyici anlardan biridir. Böyle etkileyici manzaraya sahip bir posta kartı da sevdiklerinizin çok hoşuna gidecektir. Kartın ön kısmına isminizi yazdırabilir, arka kısmına da mesajınızı yazabilirsiniz.

 

Noel Baba Kartpostalı 4lü Set

Yeni yıl denilince ilk akla gelen figürlerden biri de noel babadır. Bu yılki yeni yıl mesajınızı ona emanet etmeye ne dersiniz? 4 adet kartpostaldan oluşan setle birçok sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Kardan Adam Yılbaşı Kartpostalı 4lü Set

Siz de yeni yılda kar yağışını heyecanla bekleyenlerdenseniz, sevdiklerinize göndereceğiniz posta kartına da bu heyecanınızı taşıyabilirsiniz. Sevimli bir kardan adamın yer aldığı kartpostallara yeni yıl dileklerinizi yazın, uzak yakın tüm sevdiklerinize postalayın.

 

Noel Baba Posta Kartı 4lü Paket

Noel babalı bir başka model olan bu kartpostalda kırmızı rengin çekiciliğine sahip.

 

Beşi Bir Yerde Yılbaşı Posta Kartı 4lü Paket

Kimsede olmayan bir kartpostal almak istiyorsanız ailenizle ya da arkadaşlarınızla çekildiğiniz 5 adet fotoğrafı seçin, mesajınızla birlikte posta kartınızın üzerine bastırın.

 

2017 Hatırası Posta Kartı 4lü

Sevdiklerinizle çekildiğiniz fotoğraf ve mesajınızla oluşturacağınız kartpostal sevdikleriniz için eşsiz bir armağan olacak.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.