Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Nostaljik Yılbaşı Hediyeleri: Kar Küreleri

Nostaljik Yılbaşı Hediyeleri: Kar Küreleri

0
Paylaş

Küçük ama sevdiklerinize her daim sizi hatırlatacak şirin bir yılbaşı hediyesine ne dersiniz? Çocukluğunuzdaki kar kürelerini çok özlüyorsanız ve kar küresi geleneğini şimdiki nesle de aşılamak istiyorsanız, birbirinden şirin ve renkli bu kar kürelerine ne dersiniz?

Işıklı ya da müzikli modelleri de bulunan bu kar küreleri küçük ama etkili yılbaşı hediyeleri almak isteyenlerin tercihi olacak.

Yılbaşına Özel Kar Küresi Modelleri 

Küçük Yılbaşı Kar Küreleri

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-2

Siz de şirin kar küreleri ile sevdiklerinize unutamayacağı bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz. Farklı modelleri bulunan Küçük Yılbaşı Kar Küreleri ile dekoratif şirin bir hediye vermeniz mümkün…

Hayvanlı Kar Küreleri

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-3

Hayvanları çok seven dostlarınıza alabileceğiniz en şirin yılbaşı hediyesi karşınızda! 5 farklı modeli bulunan Hayvanlı Kar Küreleri doğadan ilham alanların vazgeçilmezi olacak.

Romantik Mini Kar Küreleri

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-4

Sevdiklerinize olan sevginizi küçük ama oldukça etkili bir hediyeyle göstermeye ne dersiniz? 3 farklı modeli bulunan ve dilediğiniz modelin tarafınıza gönderileceği Romantik Mini Kar Küreleri ile sevginizi temsil edecek şirin bir ürünle tanışmış olacaksınız.

Müzikli Kar Küreleri

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-5

İki farklı modeli bulunan Müzikli Kar Küreleri yılbaşına özel anlamlı bir hediye almak isteyenlerin tam da aradığı ürün! Müzikli Kar Kürelerinin 2 farklı modeli bulunmaktadır ve stok durumuna göre karışık olarak gönderilmektedir.

 

Geyikli Yılbaşı Kar Küresi – Işıklı

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-8

Sıradan kar kürelerini unutun! Simli ve ışıklı olan bu cıvıl cıvıl geyikli kar küresiyle tanışın. Sevdiklerinizi mutlu etmeniz bu Geyikli Yılbaşı Kar

 

Kar Küresi Fotoğraf Çerçevesi

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-1

Yılbaşının olmazsa olmazlarından olan kar küreleri artık sevdiklerinize özel… Fotoğraf çerçevesi kar küreleri ile “seni seviyorum” demek çok daha eğlenceli…

Yeni Yıla Özel Kar Küreleri

nostalik-yilbasi-hediyeleri-kar-kureleri-6

Noel Baba ve geyiklerinden ümidi kesenler için en harika yılbaşı hediyesi burada! 🙂 Meğer bakın Noel Baba’nın yıllarca size hediye getirememe sebebi kar küresine kapatılmış olmasıymış. Noel Baba’lı, geyikli ve penguenli olmak üzere üç farklı modeli bulunan Yeni Yıla Özel Kar Küreleri küçük – büyük demeden herkesin sevgilisi olacak.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.