Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğrenci Bütçesine Uygun Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğrenci Bütçesine Uygun Öğretmenler Günü Hediyesi

0
Paylaş

Öğretmenler günü hediyesi, bildiğimiz gibi öğrenciler tarafından alınıyor. Dolasıyla öğrencilerin bütçesine göre öğretmenler günü hediyesi seçmek daha mantıklı olacaktır. Neyse ki öğretmenler günü hediyeleri de bütçeyi aşmayan, anlamlı ve pratik hediyelerden oluşuyor.

Biz de bütçenizi aşmayacak öğretmenler günü hediyelerini listeledik. Bu listeden yararlanarak hem bütçenizi aşmayan hem de öğretmeninizi mutlu eden hediyeye sahip olabilirsiniz. İşte tasarımı kadar fiyatıyla da fark yaratan en güzel hediyeler…

Bütçeyi Zorlamayan Öğretmenler Günü Hediyesi

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-01

Kanvas tablolar hem bütçe dostu oluşu hem de kaliteli görünüşüyle öne çıkan öğretmenler günü hediyeleri arasında yer alıyor. Kişiye özel olarak tasarlanan kanvaslara öğretmeninizin fotoğrafını ve ismini yazdırabilirsiniz.

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-02

Ahşap saatler de sevilen hediyelerden. Üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz saatler bütçe dostudur.

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-03

Klasik hediyelerden olan kalemler, fazla pahalı olmadan da kaliteli bir görünüme sahip olabiliyor. Bunlardan bir tanesi de bu kalem, üzerine isim yazdırılan kalem şık kutusuyla gönderiliyor.

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-04

Fotoğraflı ya da isimlerin yazılı olduğu duvar saatleri de öğrencilerin alabileceği bütçedeki hediyeler arasında yer alıyor. Öğretmeninizin adını yazdırabileceğiniz saati, gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-05

Camdan daha kaliteli ve dayanıklı olan akrilik, şık görüntüye sahiptir. Siz de öğretmenler günü mesajınızı bu özel ürünün üzerine yazdırarak öğretmeninizi şaşırtabilirsiniz.

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-06

Öğretmenlerimizin değişmeyen sözleri artık tişörtlerde de yer alıyor. 🙂 Esprili bir hediye olan tişörtler, öğretmenler için özel olarak tasarlandı. İdeal hediyeler arasındaki tişörtleri mutlaka hediye listenize eklemelisiniz.

ogrenci-butcesine-uygun-ogretmenler-gunu-hediyesi-07

Ajanda, kalem, USB bellek ve kartvizitlikten oluşan bu set, pratik kullanım imkanı sunuyor. Birçok gerekli ürünün yer aldığı öğretmenler günü hediye seti, bütçeyi sarsmadan kaliteli ürün almak isteyenlere ideal!

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here