Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmen Hediyeleri Ucuz Olarak Nereden Alınır?

Öğretmen Hediyeleri Ucuz Olarak Nereden Alınır?

0
Paylaş

Öğretmenler gününe çok az bir süre kalmışken en güzel hediyeyi seçmeye ne dersiniz? Öğretmen hediyeleri ucuz olarak birçok yerden satın alınabilir elbette. Ancak internet sitelerinde daha ilginç ve daha ilgi çekici hediyeler bulmanız yüksek ihtimal.

Yılda bir kez kutlanan bu özel günde öğretmeninizi mutlu etmek siz öğrencilerin elinde. İster geçmiş yıllardaki öğretmenimiz olsun ister yeni… Öğretmenler en güzel hediyeyi hak ediyor. Karakterimize ve hatta hayatımıza katkıda bulunan öğretmenlerimizi unutmak olmaz. Peki öğretmenler günü için hangi hediyeyi almalıyım? Bu soru kafanıza daha şimdiden dönmeye başladıysa doğru yerdesiniz. Lafı fazla uzatmadan cebinizi sarsmayacak öğretmenler günü hediyelerini inceleyelim.

Bütçeyi Aşmayacak Öğretmen Hediyeleri

 

Öğretmeninize kalem almak yetersiz kalıyorsa bu seti hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Deri malzemeden üretilmiş olan kartvizitlik, anahtarlık ve kalemden oluşan bu set diğer hediyelerden çok farklı. Kişiye özel olarak tasarlanabilen bu hediyeyi öğretmeniniz hiç unutmayacak.

Kişiye Özel Kalpli Öğretmenler Günü 3 Boyutlu Led Lamba

Bir diğer kişiye özel öğretmenler günü hediyesi de 3 boyutlu led lamba. Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz gibi öğretmeninizin adını da lambada yer almasını sağlayabilirsiniz.

Öğretmen Sözleri Kanvas Tablo

Her öğretmenin kendine özgü sözleri ve davranışları vardır. Hediye almak istediğiniz öğretmeninize onu anımsatan sözlerden bir hediye yaratabilirsiniz. Öğretmeninizi şaşırtacak ve tebessüm ettirecek bu hediyeyi de alternatifler arasına almanızı öneriyoruz.

 

Öğretmenlere Özel Dünya Haritalı Duvar Saati

Sınıfça öğretmenler günü hediyesi de alabilirsiniz. Eğer böyle bir düşünceniz var ise kişiye özel hediyelerle sınıfınıza ve öğretmeninize özel hediyeyi oluşturabilirsiniz. Bu duvar saati de bahsettiğimiz özel hediyelerden sadece biri.

Öğretmene Özel Mesajlı Kanvas Tablo

Öğretmeninize özel kanvas tablo tasarlamaya ne dersiniz? Baştan aşağı istediğiniz sözlerle hazırlanacak olan kanvas tablo, yıllar geçse de unutulmayacak. İster sınıf şube adını isterseniz de okul ismini yazdırarak hatıra hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Öğretmene Özel Fotoğraflı Kitap Ayracı

Bize kitap okumayı sevdiren, kitap alışkanlığı kazandıran öğretmene alınabilecek en güzel hediyelerden birisi karşımızda. Kitapsever öğretmenleri mutlu edecek bu kitap ayracı, fotoğraf ve mesajla hazırlanıyor. Öğretmeninize unutulmaz bir hatıra yaratmak bir tık ötenizde.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.